Konkurs Polbruk odNOWA

Na: Odsłon: 597

Brukuj z Polbrukiem i wygrywaj! Ruszyła druga edycja konkursu Polbruk odNOWA, w którym główna nagroda to zwrot kosztów za zakup produktów tej marki. Polbruk to jeden z liderów zajmujących się produkcją brukowych rozwiązań. W skład konkursowego asortymentu wchodzą: kostka brukowa, płyty brukowe oraz elementy małej architektury. W naszej hurtowni internetowej kostkaGT dostępna jest cała gama kostek, płyt i elementów architektury ogrodowej, dzięki którym stworzysz wymarzoną aranżację lub odnowisz dotychczasową. 

Kostka brukowa, płyty brukowe, obrzeża betonowe, palisady Polbruk – kup, zaprojektuj i wygraj

Firma Polbruk - jak do tej pory największy polski producent, który wciąż zaskakuje wieloma nowościami. Kostka brukowa i płyty brukowe, czy pokrewne im produkty zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi w swoim zakresie wytycznymi. Spełniają określone standardy i normy potwierdzone certyfikatami. Tworzone z mocnego betonu, zawierające wyselekcjonowane surowce dodatkowe, gwarantują wieloletnią trwałość zabudowy.

W asortymencie sygnowanym tą marką znajdziemy nie tylko kostkę betonową i płyty, ale również wszystko, co wchodzi w skład architektury ogrodowej tj. obrzeża betonowe, palisady betonowe, gazony, czy murki ogrodowe. Wszystko dostępne jest w bogatej kolorystyce obfitującej zarówno w wersje monokolorystyczne, jak i ciekawe wielokolorowe melanże.

Kostka, płyty i elementy małej architektury są przewidziane na każdy styl aranżacyjny. Fani trendów nowoczesnych, gdzie rządzi minimalizm i łagodne tonacje kolorystyczne będą zachwyceni. Zwolennicy tradycji i żywszych kolorów także znajdą coś dla siebie. Barwy i wzory są tak przemyślane, aby wybrane przez nas obrzeża, palisada, czy choćby murek ogrodowy wraz z brukiem tworzyły spójną wizerunkowo kompozycję. 

Teraz mamy świetną okazję stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń wokół domu i wygrać przy okazji fantastyczne nagrody, a o szczegółach powiemy poniżej.

Polbruk odNOWA zasady konkursowe. Kostka brukowa, płyty brukowe i elementy małej architektury – gdzie kupić konkursowe produkty?

Aby przystąpić do konkursu Polbruk odNOWA, wystarczy zakupić produkty marki Polbruk przykładowo kostkę betonową. Następnie wykonać z niej aranżację. W kolejnym kroku wykonać 4 zdjęcia gotowego projektu (1 przed metamorfozą, a 3 po realizacji) i zarejestrować zgłoszenie poprzez formularz, który znajdziecie na naszej stronie https://kostkagt.pl/info/konkursu-polbruk-od-nowa.html.Tam szczegółowo opisujemy zasady konkursu.

Do wygrania zestawy narzędzi ogrodniczych i gadżety do ogrodu, a jako nagrodę główną przewidziano zwrot kosztów za całą inwestycję

Konkurs Polbruk odNowa

Asortyment konkursowy Polbruk

Wśród produktów znalazła się oczywiście kostka brukowa, którą przeznaczymy na wykończenie podjazdu albo wykonamy z niej ścieżki w ogrodzie. Mogą to być płyty brukowe, które pokryją taras. W ofercie firmy mamy jeszcze elementy małej architektury, które będą przydatne przy projektowaniu ogrodu. Palisada betonowa dostępna w rozmaitych kształtach i kolorystyce będzie stylowym wykończeniem rabat, podporą skarpy. Ścieżki i chodniki obudujemy stylowymi obrzeżami betonowymi. Z kolei murki ogrodowe posłużą np. jako bariera między tarasem a strefą ogrodu. Gazony, palisady, obrzeża i murek ogrodowy to idealne dopełnienie przestrzeni wokół domu, ogrodu, czy tarasu.

Gdzie kupić produkty Polbruk? 

Zapraszamy na wygodne zakupy online do hurtowni internetowej kostkaGT. Zapewniamy doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zadbamy o bezpieczny transport materiałów na budowę. Dlaczego właśnie my? Bo mamy konkurencyjne ceny, a towar pozyskujemy bezpośrednio od firmy Polbruk. Jak złożyć zamówienie? Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas mailowo. Działamy od poniedziałku do piątku, a konkurs trwa tylko do końca września 2022 r. Warto się pospieszyć!

Komentarze