Kostka brukowa Polbruk asortyment

Na: Odsłon: 2565

Polbruk jest bardzo popularnym i rozpoznawalnym producentem kostki brukowej , płyt chodnikowych oraz różnego rodzaju wyrobów drogowych w Polsce. Na dzień dzisiejszy firma ta może poszczycić się już 25 latami działalności na rynku i 18 zakładami produkcyjnymi na terenie całej Polski.  Bogaty wachlarz asortymentu, który został zebrany w poszczególne kategorie produktowe to połączenie wysokiej jakości, trwałości oraz odzwierciedlenie najnowszych trendów budowlanyo-aranżacyjnych.

Płyty tarasowe Polbruk Top

Polbruk Top to kolekcja płyt tarasowych, które dostępne są w dużych i średnich formatach z przeznaczeniem na taras, do zastosowania jako chodnik czy ścieżka w ogrodzie oraz na patio. Często wybieranym produktem są np. płyty tarasowe MultiComplex. Stylistyka tych płyt jest tak zróżnicowana.  Można wybierać zarówno kolorystykę, kształt płyt, a także strukturę i styl. Jedną z możliwości są płyty tarasowe, które posiadają niesamowitą fakturę przypominającą naturalny trawertyn. Kolorystyka jest delikatna, stonowana i naturalna, a sama powierzchnia płyt ma lekko chropowatą strukturę. Są to płyty o grubości jedynie 4 cm, które znajdziemy w kamieniach Polbruk Linea. Innym przykładem płyt tarasowych o wysokiej estetyce są płyty Aura, które posiadają fakturę płomieniowego granitu i utrzymane są w kolorze biało-szarym. Z kolei dla miłośników ciepłego, naturalnego drewna, została przygotowana kolekcja Lira, gdzie betonowe płyty o grubości 4 cm posiadają identyczną kolorystykę oraz strukturę, co naturalne drewno. Dodatkowo, wszystkie propozycje materiałów budowlanych do stosowania na tarasach cechuje duża wytrzymałość na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Szerokie zastosowanie kostki brukowej

Tak naprawdę, trudno o bardziej uniwersalny materiał do zastosowania wokół domu i do małej architektury ogrodowej niż kostka brukowa. Ten materiał budowlany jest jednym z topowych produktów marki Polbruk. Kostki dostępne są w różnych kształtach i kolorach i mają szerokie zastosowanie: można wykonać z nich chodnik, murek z wykorzystaniem obrzeży i krawężników, schody, płytę tarasową, a także podjazd. Odpowiednie użycie kilku rodzajów kostki zgrabnie połączonych w jedną całość pozwala estetycznie i subtelnie wydzielić poszczególne strefy w każdym ogrodzie i wokół domu. Decydując się na zakup konkretnej kostki brukowej zawsze warto zwrócić uwagę na jej parametry techniczne, bo to one mogą nam powiedzieć coś więcej o jej wytrzymałości. Jednym z ważniejszych parametrów jest chociażby jej klasa ścieralności, a także jej grubość.

Szczególną kategorią produktów marki Polbruk jest kostka dedykowana do układania w ramach ścieżek ogrodowych. Płyta chodnikowa pozwala na trwałe wykończenie chodników, a jej cechą charakterystyczną jest to, że doskonale radzi sobie z odprowadzaniem wody, jaka mogłaby zalegać na jej powierzchni. Zazwyczaj płyty tego rodzaju charakteryzują się gładką strukturą.

Jak widać - wybór różnego rodzaju produktów marki Polbruk jest ogromny. Nosząc się więc z myślą o aranżacji tarasu czy też podjazdu z pewnością warto sprawdzić katalog tego producenta i naszą fantastyczną cenową ofertę, która z dnia na dzień poszerza się o nowe kostki brukowe.

Zestawienie produktów Polbruk wg kategorii (wszystkie produkty)

Linia Polbruk TOP - płyty tarasowe inne niż wszystkie: Linea, Aura, Lira, Marlux Forest, Marlux Pietra Linea, Marlux Kera Linea, Marlux Recta, Marlux Mosaic Victoria

Linia Styl - kostki brukowe i płyty tarasowe i chodnikowe: Exa, Oland, Lamell, Extrano, Metrik, Lumia, Petra, Teriso, Carmino, Avanti, Beganit, Ideo, Granito, Nostalite, Nostalite Prima, Complex, MultiComplex, Trento, Napoli, Urbanika, Urbanika 60, Magna, Płyta chodnikowa, Prostokąt płukany, Country

Linia Klasyka - kostki i płyty brukowe: Carmino, Ideo, Granito, Nostalite, Trento, Napoli, Urbanika, Urbanika 60

Elementy malej architektury i dekoracji Polbruk - linia Architektura: Obrzeże trawnikowe, Palisada Zen, Palisada Ring, Palisada łamana, Obrzeże Endo, Obrzeże Modern, Ogrodzenie Antara II, Murek Grando, Obrzeże Canto, Obrzeże Canto Trapez, Obrzeże Palinea, Gazon Mini Luna, Gazon Mini Abax, Stopień Grando, Palisada Hestra

Linia Technika: Ekol, Greengo, Płyta Meba, Tetka, Prostokąt, Kwadrat, Ciężki, Płyta chodnikowa, Focus, Obrzeże trawnikowe, Obrzeże chodnikowe, Krawężnik drogowy, Krawężnik łukowy, Płyta ściekowa

Kostka brukowa Polbruk w sklepie online kostkaGT.pl

W kostkaGT.pl to sklep internetowy będący partnerem firmy Polbruk od dziesięcioleci! Sprzedaliśmy w całej Polsce wiele metrów kwadratowych Polbruku. U nas kostka jest po prostu tania. Napisz do nas lub zadzwoń - wycenimy koszt dostawy (możliwy również z rozładunkiem HDS). Zapraszamy. 

Zerknij na mapę zakładów produkcyjnych Polbruk w Polsce - sprawa jest dość prosta i oczywista - im bliżej fabryki tym dostawa będzie tańsza. A jak masz daleko to co? Nie martw się - coś poradzimy!

Komentarze