Filtruj według

Producent

Producent

Grubość / Wysokość

Grubość / Wysokość

Faktura

Faktura

Format

Format

Kostka brukowa prostokąt Polbruk Nostalite, Semmelrock

Prostokąt to najpopularniejszy kształt jaki przyjmuje kostka brukowa. Przykładem może być Polbruk Nostalite. Jeden z najbardziej rozpowszechnionych i najsłynniejszych bruków tej firmy. Wśród bruku prostokątnego nie może zabraknąć także propozycji od Semmelrock. Zapraszamy.

Cóż - myśląc o kostce brukowej najczęściej wyobrażamy ją sobie jako prostokątny i regularny kamień betonowy. I tak jest w rzeczywistości, ponieważ ten kształt jest najbardziej naturalnym. Wśród wielu dostępnych na rynku produktów stanowi przeważającą większość. Niektóre kostki brukowe mają dodatkowe zaokrąglenia górnych krawędzi - tak dzieje się w przypadku Nostalite - szlagieru Polbruku. Dzięki tym obłościom aranżacja nabiera dodatkowego wymiaru przestrzennego. 

Wśród kostek prostokątnych znajdziemy bardzo bogata ofertę wielkości tych prostokątów - od małych, przez średnie lub duże płyty brukowe (płyty tarasowe) jak choćby niesamowita płyta tarasowa Semmelrock Casamilo. Nie można nie wspomnieć o fakturze bruku prostokątnego - zarówno gładka jak i kostka płukana (szlachetna) występują obok siebie i walczą o palmę pierwszeństwa wśród naszych klientów. Bruk prostokątny możemy układać wszędzie - na wąskiej ścieżynce niewielkiego ogrodu, poprzez parking, taras i chodnik aż po reprezentacyjny ogromny plac!

Podkategorie