Blog Categories

Blog Categories

Kostka brukowa i płyty tarasowe Semmelrock - najwyższa jakość bruku betonowego

Kostka brukowa Semmelrock

Firma Semmelrock to duży gracz europejski. Ich produkty czyli kostka brukowa, płyty tarasowe, płyty klinkierowe i elementy małej architektury ogrodowej cieszą się sporym wzięciem wśród klientów. Powodów jest kilka, a dwa najważniejsze to wysoka jakości i innowacyjność techniczna. Semmelrock ma sporo patentów na swoim koncie. Drugim - dobra cena. Semmelrock to zatem dobry i stosunkowo tani bruk.

Kostka brukowa Semmelrock

Oprócz klasyki gatunku, czyli wszelkiej maści prostokątów, tetek, behatonów i holladnów, producent oferuje wiele niebanalnych i interesujących bruków. Choćby niesamowita kostka brukowa Appia Antica - nas i sporą rzeszę klientów wprost oczarowała. Znajdziemy kostki o mniejszych lub średnich rozmiarach, o fakturze gładkiej, szlachetnej lub postarzanej. Nowoczesne i tradycyjne, w wielu tonacjach kolorystycznych - od jednostajnych aż po melanże, a także o kształtach regularnych lub nie. Świat kostki brukowej Semmelrock to prawdziwy raj dla eksploratorów i odkrywców wrażeń estetycznych, jakie mogą w naszej imaginacji przynieś rozwiązania serwowane przez firmę. 

Płyty tarasowe i inne produkty Semmelrock

Tu też jest się czym popisać. Duży format - bo taki mamy na myśli mówiąc o płytach tarasowych - to obecnie najmodniejszy trend aranżacji tarasu, patio, loggia, werandy, choć i do pozostałych przestrzeni płyty tarasowe wykorzystamy (parking, plac, chodnik). 

Semmelrock to również gazony, palisady, obrzeża, murki i... innowacyjność, jak płyty porcelanowe AirPave, a nawet systemy oświetlenia ogrodu. Zapraszamy.

Gdzie Semmelrock produkuje kostkę brukową? Oto lista zakładów Semmelrock w Polsce.

Zwracamy kasę za zakup kostki brukowej Semmelrock! Nawet pół tysiąca! Przed zakupem zapoznaj się z warunkami promocji klikając tutaj.