Kostka brukowa Semmelrock Pavimo 6 cm - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Jeśli tu trafiłeś, już wiemy, że szukasz kostki brukowej, która łączy klasyczną, ponadczasową formę oraz szeroki kolorystyczny wybór. Gustowna fuzja tradycji i nowoczesności. Tak właśnie opisalibyśmy ją, Semmelrock Pavimo o funkcjonalnej grubości 6 cm. Doskonała, betonowa jakość, ogromne aranżacyjne możliwości, no i fantastyczna cena. Decydując się na zakup w naszej internetowej hurtowni kostkaGT sprawimy, że ubijesz wykończeniowo złoty interes, otrzymując produkty z najwyższej półki oraz fachowe doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Udowodnimy Ci, że uzyskane pozytywne opinie potwierdzają to, gdzie kupić bruk, taki jak doskonały Pavimo firmy Semmelrock. Ale najpierw warto zapoznać się z kilkoma betonowymi faktami na jej temat. Zasiądź wygodnie i zaczynamy krótki, brukowy przewodnik o kostce, która skradła serca wielu domowników. Przed Tobą Pavimo.

Kostka brukowa Semmelrock Pavimo 6 cm - informacje

Pavimo 1

To żadna wykończeniowa filozofia, że wybierając materiały, które wykorzystamy na naszej posesji, każdy z potencjalnych kandydatów przejść musi staranny proces selekcji. Jeśli chodzi o kostkę brukową, to co w jej przypadku odgrywa największą rolę to bez wątpienia parametry, kształt, format oraz nie mniej ważna estetyka. O cenie, która definitywnie zaważa, kilka słów już za chwilę.

Ta, która według naszych specjalistów spełni nawet najbardziej restrykcyjne wymagania to kostka Semmelrock Pavimo 6 cm. Na początek pierwsze wrażenie – klasyczna forma, szlachetny charakter oraz idealnie współgrająca z różnymi rodzajami aranżacji kolorystyka. Pavimo dostępna jest w 7 różnych wymiarach (10x14, 12x14, 14x14, 15x14, 17x14, 19x14, 21x14 cm), dzięki czemu pozwala zabudować przestrzeń według indywidualnych potrzeb, perfekcyjnie dopasowując się do nierówności i kształtu płaszczyzny.

Kostka Pavimo sprzedawana jest w kombiformie. Oznacza to, że na każdej warstwie palety znajduje się 49 elementów – po 7 sztuk każdego formatu (7x7=49). Jej grubość gwarantuje funkcjonalne wykorzystanie w miejscach, takich jak podjazdy do domu, parkingi przed biurem, ścieżka w ogrodzie, taras lub opaska wokół budynku. Kostka brukowa 6 cm Pavimo przeznaczona jest bowiem do wykorzystania na wszystkich nawierzchniach drogowych dla lekkiego ruchu. Oznacza to, że jej nośność umożliwia trwałe i bezpieczne użytkowanie wszędzie tam, gdzie poruszają się zarówno piesi, jak i wszystkie osobowe auta o masie do 3,5 tony.

Jest hydrofobizowana. Proces ten redukuje naturalną tendencję wykonanej z betonu Pavimo do pochłaniania wilgoci, na której działanie jest narażona położona na zewnątrz. Staje się dzięki temu produktem w 100% oddychającym o doskonałej odporności na oddziaływanie niskich temperatur oraz wykorzystywanej zimą soli. Finalnie, można zapomnieć o pojawiających się często na powierzchni kostek wapiennych wykwitach. W przypadku kostki Pavimo nie ma na to brukowych szans.

Pavimo 1

Kolorystyka i cena kostki Semmelrock Pavimo 6 cm

Czas na to, by nieco ubarwić Pavimo Semmelrock. Kostka brukowa ta produkowana jest w technologii colorstripe oraz naturalny beton (wykorzystana technologia zależna jest od uzyskanej wersji kolorystycznej). I tak kolejno do wyboru mamy:

  • Pavimo silva  – barwioną na srebrno kostkę produkowaną w technologii colorstripe,
  • Pavimo sombra – wyrazistą i elegancką w kolorze ciemnego grafitu, która powstaje w wyniku technologii naturalny beton,
  • Pavimo canello – subtelną o barwie jasnego brązu (technologia naturalny beton),
  • Pavimo marrone – kasztanową kostkę brukową (technologia colorstripe),
  • Pavimo milo – to beżowe melanże,
  • Pavimo platino – jasnografitowy modny kolor,
  • Pavimo tramonto – efektowną wersję kolorystyczną miodowo – brązową powstającą w oparciu o technologię colorstripe.

Tak bogata gama kolorystyczna sprawia, że zdecydowanie łatwiej jest dopasować kostkę Pavimo do wykańczanej aranżacji. Właściwa barwa podkreśli styl domu oraz nada odpowiedni charakter. Dlatego niezależnie od tego, jaki projekt masz w planach, z tą kostką uda Ci się uzyskać taki efekt, o jakim marzysz.

Z Pavimo marki Semmelrock stworzysz przestrzeń nowoczesną, w której dominują ciemne barwy oraz prosta forma. Cieplejsze odcienie pozwolą na realizacje tradycyjne i rustykalne. Zestawiając harmonijnie dopełniające się kolory lub te, które efektownie kontrastują ze sobą, podkreślając niepowtarzalny styl twojej posesji. Wystarczy kostka betonowa Pavimo i jej sześć wyjątkowych, kolorystycznych wersji. A co do czysto ekonomicznego aspektu, jakim jest cena, mamy doskonałą wiadomość. Decydując się na zakup w naszej internetowej hurtowni kostkaGT, możesz liczyć na najbardziej opłacalny „deal”.

Niepowtarzalny efekt i doskonałe opinie o Pavimo

Pavimo 2

Semmelrock Pavimo o grubości 6 cm niewątpliwie jest jedną z tych, która podbija kostkowym szturmem zarówno prywatne posesje, jak i przestrzeń publiczną. Dzięki jej rewelacyjnym właściwościom oraz ponadczasowym charakterze stanowi wszechstronne rozwiązanie. Taras z kostki brukowej, subtelnie wijąca się ścieżka prowadząca do ukrytego zakątka w ogrodzie lub schludny i gustowny podjazd ciągnący się przez posesję. Kosta brukowa Pavimo sprawdzi się w każdym miejscu, zastępując m.in. tradycyjnie stosowane płytki na taras, zapewniając jednocześnie pełną aranżacyjną harmonię.

Nieco abstrahując już od estetycznych treści, warto wspomnieć również o tym, że Pavimo wraz z jej 7  formatami jest niezwykle praktyczna. Różnorodność wymiarowa wpływa m.in. na samo układanie kostki brukowej.  O wiele łatwiej dopasować można powstającą z bruku warstwę do wymagań utwardzanej nawierzchni. Bez wizji czasochłonnego i problematycznego docinana. W nawet najciaśniejszy i nieułatwiający współpracy kąt wciśnie się właśnie Pavimo firmy Semmelrock.

Dlatego, jeśli poszukujesz rozwiązania, które zostało sprawdzone przez wielu innych użytkowników, zyskując same pochlebne opinie, a na dodatek w pakiecie zapewniając najkorzystniejsze jakościowe i ekonomiczne aspekty, bez cienia fachowej wątpliwości polecamy Semmelrock Pavimo.

Pavimo 3

Gdzie kupić kostkę Pavimo Semmelrock 6 cm?

Nudny projekt wykończenia nawierzchni na posesji? Nic z tego! Nie pozwól, by do tworzonej aranżacji wkradła się monotonia. Bruk to decyzja i materiał, który prawdopodobnie pozostanie z Tobą na wiele długich lat. Jeśli nie całe życie. Dlatego poszukując tego jedynego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania, nie warto zadowalać się „pierwszą lepszą” kostką.

W hurtowni online kostkaGT zawsze pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości oraz podpowiemy, który z dostępnych w naszej ofercie produktów dopasuje się perfekcyjnie właśnie do twoich wymagań. Wtedy, kiedy potrzeba czegoś specjalnego, czyli gustownej fuzji wszystkiego, co najlepsze niesie ze sobą tradycja i modernizm, polecamy Pavimo Semmelrock.

Kostka brukowa 6cm, której niestraszne osobowe auta oraz obciążające krytyczne spojrzenia. Siedem różnych rozmiarów, 6 fantastycznych kolorystycznych wersji oraz rewelacyjne właściwości. Do tego gładka, hydrofobizowana powierzchnia. Kładąc ją przed swoim domem, nie będziesz musiał przejmować się wilgocią, mrozem, czy sypaną zimą solą. By jeszcze lepiej prezentowała się o każdej porze roku, zabezpieczono ją przed powstawaniem wykwitów wapiennych.

Z taką kostką przestrzeń wokół domu prezentować się będzie rewelacyjnie każdego dnia. A byś nie miał żadnych wątpliwości, gdzie kupić Semmelrock Pavimo 6 cm, dodamy do tego wszystkiego najniższą cenę. Czemu? Dla Ciebie warto. Zapraszamy!

Wymiary kostki brukowej Semmelrock Pavimo | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Semmelrock 6 x 14 x 10 cm 10,8 m2 1 500 kg
6 x 14 x 12,5 cm
6 x 14 x 14 cm
6 x 14 x 15,75 cm
6 x 14 x 17,5 cm
6 x 14 x 19,25 cm
6 x 14 x 21 cm