Płyty brukowe Plaza Grande 8 cm | cena, wymiary, kolory, dostępność

Aktywne filtry

Kostka brukowa Pozbruk Plaza Grande. Seria nowoczesna, grubość 8 cm, duży format. Wymiary: Set 1 – 90 x 60 cm; Set 2 – 60 x 30 i 60 x 60 cm; Set 3 – 30 x 30, 45 x 30, 60 x 30 cm. Kostka brukowa kwadratowa i kostka brukowa prostokątna w 3 tonacjach szarości. Do wyboru melanż zimowy (biało-szary), grafitowy i szary (technologia uni). Odporność na mróz, zarastanie biologiczne, doskonała wytrzymałość mechaniczna. Przystępna cena, hurtownia internetowa kostkaGT zaprasza!


Linia należąca do nowoczesnych kostek / płyt brukowych – Plaza Grande to propozycja, która doskonale wpasowuje się w najnowsze budowlane trendy modowe. Jest to kostka brukowa wielkoformatowa, a w zestawie na 1 palecie do wyboru mamy 6 elementów różnych wielkości, łącznie 14 szt. Kostka brukowa kwadratowa i kostka brukowa prostokątna razem tworzą sporą ilość kombinacji. Takie zestawienie kształtów prostych geometrycznie w połączeniu z łagodnymi stonowanymi barwami jest obecnie bardzo modne. Mając tyle rozmiarów w serii, można układać nawierzchnię o oryginalnym i niepowtarzalnym wzornictwie. Wymiary podzielono wg wielkości i kształtów. Mamy Set 1 90 x 60 cm; Set 2 – 60 x 30 i 60 x 60 cm oraz Set 3 – 30 x 30, 45 x 30, 60 x 30 cm.

Płyty brukowe Plaza Grande Pozbruk – jakie wymiary, kształty, kolory, cena?

Plaza Grande – kolory. Nowoczesność to przede wszystkim szare odcienie i takie znajdziemy w linii Plaza Grande. Mamy płyty melanż zimowy to mieszanka bieli i szarego koloru. Zastosowana tu technika melanżu polega na unikalnym mieszaniu barwników już w wierzchniej warstwie bruku. Efekt? Piękna kostka betonowa, której powłoka ma delikatny i bardzo naturalny odcień, a ten faktycznie budzi skojarzenia z zimową aurą. Dwie kolejne propozycje kolorystyczne wykonano komputerowo (technika uni). Są to jednolite, wyraziste i identyczne niemal na całej powierzchni desenie w najmodniejszych i najpopularniejszych obecnie kolorach: grafitowym i szarym. 

Pozbruk Plaza Grande – jaka cena?

Koszty zakupu linii Plaza Grande to całkiem niezły interes. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego kostkaGT, gdzie cena jest naprawdę niska. Sprowadzamy dla klientów kostki prosto od firmy Pozbruk, tym samym tniemy cenę do minimum. To się naprawdę opłaca. Zamówienia na wszystkie kolory przyjmujemy online (telefonicznie lub mailowo). Zapewniamy transport prosto na budowę do każdego miejsca w Polsce. Czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Kostka brukowa / płyta brukowa Pozbruk Plaza Grande – jakie ma właściwości i zastosowania?

Kostka brukowa Pozbruk to produkt najwyższej jakości, z którego zbudujemy mocną nawierzchnię, a ta posłuży przez wiele lat. Będzie komfortowo, praktycznie i ze smakiem. Kostki Plaza Grande powstały z udziałem nanotechnologii. W wyniku procesu kostka betonowa ma w warstwie membranę nanokompozytową utrwaloną falami elektromagnetycznymi. Jest to doskonała bariera zabezpieczająca przed wnikaniem wody w głąb bruku, zabrudzeniami. Czeka nas dużo łatwiejsza pielęgnacja kostki. Nanokompozyt pięknie podkreśla również barwę.

Kostka brukowa kwadratowa i kostka brukowa prostokątna Grande Plaza mają zabezpieczenia h-plus (hydrofobowe). Te chronią przed wilgocią, przebarwieniami. Wzmacniają strukturę na tyle, że staje się ona odporna na zarastanie mchem, porostami. Bruk nie pleśnieje i ma zdecydowanie spowolniony proces starzenia. Ponadto nie jest podatny na szkodliwe działanie środków odladzających.

Płyta brukowa Pozbruk Plaza Grande o grubości 8 cm ma bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną. Zabudowa o powierzchni 1 m2  waży ok. 180 kg, dlatego nie tak łatwo ją uszkodzić. Tę kostkę brukową można układać w miejscach o ruchu pieszym i jezdnym. Spokojnie można na niej parkować autem, będzie więc dobrym rozwiązaniem na podjazdy lub w garażu. Tym bardziej że jest odporna na powstawanie plam, a o te nietrudno przy samochodach.

Gdzie jeszcze można ułożyć Plaza Grande Pozbruk? Duże płyty idealnie nadają się na wypełnienie tarasu, balkonu, patio albo na chodniki. Te nieco mniejsze formaty sprawdzą się w ogrodzie w alejach lub jako przydomowy chodnik. Dostępny różnorodny zestaw rozmiarowy daje nam tak naprawdę nieograniczone możliwości zabudowy. Wszystko zależy już od naszej własnej kreatywności.

Jeśli marzy nam się nowocześnie zaprojektowane otoczenie, to Plaza Grande będzie trafionym dopełnieniem w projekcie. Podkreślmy raz jeszcze, że za całkiem rozsądne pieniądze.