Pozbruk - kostka brukowa płyty brukowe - cena, wymiary, dostawa

Aktywne filtry

Kostka brukowa, płyty tarasowe, obrzeża betonowe, mała architektura i wiele innych, a wszystko od polskiej firmy Pozbruk. To jeden z tych bardziej znanych w branży brukowej producentów. Kostka brukowa Pozbruk oraz wiele innych betonowych akcesoriów już teraz do kupienia w naszej internetowej hurtowni kostkaGT. To super jakość w bardzo dobrej cenie!

Pozbruk kostka brukowa, płyty tarasowe i inne elementy betonowe | przegląd asortymentu

Pozbruk to bardzo popularna obecnie polska marka, która stała się synonimem najwyższej jakości bruku. Firma działająca od 1985 roku przez ten czas wypracowała i wprowadziła na rynek szereg innowacji powstałych z użyciem najnowszych technik. Kostki i płyty powstały z użyciem receptur nanotechnologii. Wśród szerokiego asortymentu znalazła się m.in. kostka brukowa, płyty tarasowe, a wraz z nimi obrzeża, palisady i elementy małej architektury. 

Kostka brukowa Pozbruk

To bardzo bogata oferta produktowa a wśród zarówno kostki przemysłowe, jak i kostka Pozbruk do aranżacji przestrzeni przydomowej. Do wyboru jednolita kolorystycznie lub wielobarwny melanż. Bruk cechuje się antypoślizgowością, zawiera domieszki szlachetnych kruszców.

Do wyboru kostka betonowa:

  • Klasyczna to serie Plaza / Plaza Nova (płukna), Bruk, Lido. Gładkie o zaokrąglonych brzegach linie Nostalit oraz Rondo. Seria Granit bardzo wiernie odwzorowuje naturalny kamień, umożliwia niebanalne wzornictwo nawierzchni.
  • Nowoczesna idealnie wpasowująca się w najnowsze trendy o minimalistycznym wykończeniu. Do wyboru m.in. serie o większych rozmiarach będące alternatywą dla zwykłych płyt chodnikowych Gabaryt / Gabaryt Nova (płukana), Plaza Grande / Plaza Grande Nova (płukana). Delikatniejsza kolekcja płyt Reneo, kostka Linea, miks kostek różnej wielkości Wenecja oraz inspirowana granitem seria Granit Nova
  • Retro to bruk postarzany uzyskany w wyniku procesu wolnospadowego lub młoteczkowania. W tej kategorii mamy Łupek Ogrodowy (zastępuje kamień naturalny), Kamień Ogrodowy o nieregularnym kształcie (imituje kamienie polne), Bruk Rustica Epoka (bruk staromiejski). Ponadto Bruk Epoka / Bruk Poznański / Bruk Poznański Epoka.

Płyty dekoracyjne PRESSTONE (tarasowe)

To bruk posadzkowy zawierający naturalne kruszywa granitu, bazaltu, piaskowca, marmuru, dolomitu i łupka. Mają nieograniczone możliwości designu. Poddane szczotkowaniu, piaskowaniu bądź szlifowaniu mogą tworzyć nawierzchnię idealnie gładką lub z uwydatnioną warstwą kamyczków. Dostępne serie to Granit (Miejski, Zamkowy, Antracytowy i Tarasowy), Piaskowiec Naturalny, Bazalt Naturalny, Dolomit Mleczny, Marmur (Śnieżny i Kremowy), Łupek (Czarny i Śnieżny).

Obrzeża betonowe, oporniki, palisada betonowa, krawężniki Pozbruk

To estetyczne i bardzo funkcjonalne wykończenia nawierzchni. Podbudowa wykonana z kostki brukowej powinna być solidnie ustabilizowana i zabezpieczona przed podmywaniem. W ofercie Pozbruk znajdziemy całą gamę produktów w kolorystyce dostosowanej do aranżacji w każdym stylu. To obrzeża, oporniki, palisady i krawężniki, które mają za zadanie wzmocnić grunt i zapobiec rozsuwaniu się bruku. Wyznaczają również granice w przestrzeni wokół domu lub w ogrodzie. Mogą oddzielać strefę nasadzeń, rabat od reszty otoczenia. Wśród nich Obrzeże Opornik Nova, Opornik Obrzeże Trawnikowe, Obrzeże Palisadowe Epoka, Palisada Prosta, Palisada Prosta Opornik, Palisada Opornik, Palisada Uniwersalna, Palisada Uniwersalna i Palisada Gardeo. Ponadto Krawężnik Lekki, Dekoracyjny, Ciężki oraz Nova 15x30. Dostępne różne formaty i kolory.

Mała architektura Pozbruk

Tu mamy elementy, które są urozmaiceniem nie tylko prywatnych ogrodów, ale również i przestrzeni w miastach. Są to donice betonowe, ławki betonowe idealne do ogrodów, czy parków. To także mała architektura miejska, w której skład wchodzą ozdobne gotowe betonowe prefabrykaty ścienne Ergo, cegła elewacyjna Ergo, obudowa drzew Planta, słupki, kosze i lampy betonowe, kolumna, kielich, kula, betonowy stojak na rowery.

Płyty, kostki brukowe i część betonowych elementów Pozbruk wykonano przy użyciu technologii H-Plus. Jest to hydrofobowe zabezpieczenie, które redukuje nasiąkliwość struktury betonowej do minimum i zwiększa jej odporność na szkodliwe działanie środków odladzających. Dzięki tej technologii produkty są mniej podatne na rozkład pod wpływem mikroorganizmów, co znacznie przedłuża trwałość. Materiały betonowe POZBRUK dzięki niewielkiej nasiąkliwości są mrozoodporne. Ponadto są też łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Pozostałe produkty Pozbruk

Asortyment tej marki to także ogrodzenia, schody betonowe, ekrany akustyczne, prefabrykaty betonowe stosowane w budownictwie, wielkoformatowe płyty Scalamid na ścianę, fasadę i podłogę. Producent wprowadził na rynek również preparaty do czyszczenia i konserwacji kostki brukowej.

Kostka brukowa Pozbruk – gdzie kupić, jaka cena?

Kostka brukowa Pozbruk, a wraz z nią płyty tarasowe, obrzeża betonowe, czy bogata w rozmaite elementy betonowe mała architektura – to wszystko jest do nabycia w jednym miejscu. Zapraszamy do hurtowni internetowej kostkaGT. Różne wymiary, kształty kolory, struktury – słowem ogromna swoboda wyboru sprawdzonych produktów zaawansowanych pod względem technologicznym.  Innowacje Pozbruk zyskały wiele pozytywnych opinii i uznanie użytkowników. Z takim wyposażeniem zaplanujesz funkcjonalną i piękną aranżację w dowolnie wybranym przez siebie stylu. Może być nowocześnie lub klasycznie z nawiązaniem do tradycji. Ty decydujesz.

Sklep online kostkaGT to pewne źródło zakupów, któremu przyświeca atrakcyjna cena całego asortymentu. U nas kupujesz taniej. Dlaczego? Towar sprowadzamy dla Ciebie prosto od firmy Pozbruk. Wszelkie formalności załatwiamy online (telefonicznie lub mailowo) i zapewniamy dogodny transport. Szybko, tanio i co ważne wygodnie, bez konieczności dojazdu do sklepu i stania w kolejkach.

Jeśli potrzebujesz konsultacji, pomocy w doborze odpowiedniej kostki brukowej, chcesz uzyskać dodatkowe informacje odnośnie do właściwości produktu, wskazówek dotyczących montażu, czy użytkowania zadzwoń lub napisz do nas maila. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działaj już teraz, zapraszamy!