Pozbruk Plaza Grande 8 cm szary (uni) - set 1 (8,64 m2)

Plaza Grande 8 cm [set 1] Pozbruk uni szary. Płyta brukowa w dużym formacie - 60 x 90 cm. Przeznaczona na nawierzchnie piesze i jezdne. Paleta zawiera 16 szt. Materiał jest odporny na mróz, wsiąkanie wody, promieniowanie UV. Produkt w super cenie!

grubość kostki grubość kostki 8 cm
m2 na palcie m2 / paleta 8,64 m2
waga palety waga palety 1,55 t
wymiary kostki na palecie wymiary 60 x 90 x 8 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa jednolita (monokolor)

Plaza Grande Set 1 - 8 cm w kolorze uni szarym to wielkoformatowa płyta brukowa o wymiarach 90 x 60 cm polecana szczególnie do nowocześnie aranżowanych inwestycji. Paleta zawiera 16 szt. dużych prostokątów, co wystarczy na pokrycie 8,64 m2 areału. Kostki można dowolnie ze sobą mieszać. W ten sposób za każdym razem tworzymy oryginalną kompozycję. Produkt marki Pozbruk można zamówić przez Internet w hurtowni online kostkaGT. Nasza cena pobija konkurencję, u nas kupisz taniej, zapraszamy!

Płyty brukowe Pozbruk Plaza Grande 8 cm (60 x 90) kolor szary (uni) [set 1] | cena

Płyty Plaza Grande Set 1 w kolorze szarym wybarwiono przy pomocy technologii komputerowej. Dlatego deseń i barwa są tak równomiernie i dokładnie rozprowadzone na całej powierzchni. Bruk ma wiele korzystnych właściwości dzięki zastosowaniu rozwiązań nanotechnologicznych i zabezpieczeń hydrofobowych H-Plus. Nawierzchnia wyłożona Plazą Grande nie będzie chłonąć wody, przetrwa mrozy. Plusem jest także jej odporność na promieniowanie UV, zabrudzenia, zarastanie biologiczne. Pielęgnacja kostek jeszcze nigdy nie była tak łatwa! 

Grubość 8 cm jest wystarczająca do zabudowy pod ruch jezdny i pieszy. Duże płyty brukowe Plaza Grande Set 1 są bardzo wygodne w montażu, świetnie sprawdzą się na podjazdach, parkingach i to zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i miejskiej. Do tego zbudujemy z nich chodniki, ścieżki, place i tarasy. Trzeba przyznać, że ich obecność wprowadza ład przestrzenny i jest idealnym dopełnieniem. To rozwiązanie, które ma same plusy i zdecydowanie warto w nie zainwestować!

Poz Plaza Gran 8 szary set 1

Opis

Grubość / Wysokość
8 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Duży
Kaucja zwrotna za paletę
Pozbruk - 73,80 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Pozbruk Plaza Grande 8 cm szary (uni) - set 1 (8,64 m2)

76,98 zł

Płyta brukowa Pozbruk Plaza Grande [set 1] 8 cm. Uni szary. Gładka.

  • grubość: 8 cm
  • na palecie: 8,64 m2
  • waga palety: 1,55 t

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także