Kostka brukowa Polbruk Urbanika - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Prawdziwe utwardzające piękno każdej kostki kryje się za prostą, elegancką formą oraz jej odpowiednim zabarwieniem. Z Polbruk Urbanika wykańczanie nawierzchni nigdy nie było łatwiejsze. To wszechstronne kostki brukowe, które dają ogromną swobodę tworzenia. Różnorodność barw, 3 wymiary oraz możliwość wyboru faktury: gładkiej lub płukanej, pozwala na kreowanie eleganckich i funkcjonalnych aranżacji. Urbanika to doskonała kostka na podjazd, czy do wybrukowania chodników lub skwerów w miastach. No ale nie ma się co rozpisywać, bo najważniejsze jest to, za ile i gdzie kupić. Betonowe kostki Polbruk Urbanika znajdziesz w kostkaGT. Super cena i fantastyczne opinie to dowód na to, że w naszej internetowej hurtowni na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby Klientów. Po tanie i wysokiej jakości rozwiązania na nawierzchnię, takie jak Polbruk Urbanika, zapraszamy właśnie do nas.


Prosta i elegancka kostka brukowa Polbruk Urbanika, opinie

Brukowa kostka Urbanika marki Polbruk to betonowy materiał, który nadaje wykańczanej przestrzeni unikatowy charakter. Modernistyczna prostota oraz światowy design to coś, co sprawia, że betonowe kostki Urbanika odmienią każdą nawierzchnię. Dostępne w 3 różnych wymiarach: 15x30, 20x30 oraz 25x30 cm kostki wpływają zarówno na możliwości tworzenia, jak i aspekty praktyczne związane z pracami wykończeniowymi. Kilka geometrycznych formatów kostek brukowych pozwala układać niepowtarzalne mozaiki oraz dopasować utwardzającą nawierzchnię warstwę do jej kształtu i wszelkich krzywizn. Polbruk Urbanika to kostki betonowe, które wyposażone zostały w specjalne dystanse. To kolejny aspekt wpływający pozytywnie na układanie kostki brukowej Urbanika. Pozwalają one na zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy kolejnymi kostkami.

Polbruk Urbanika to kostka brukowa 8 cm. Jej grubość zapewnia odpowiednią nośność dla lekkiego ruchu kołowego. Wykorzystać ją można więc do zabudowy podjazdu przed domem, ścieżki w ogrodzie, alejki w parku, czy placu prowadzącego do biurowca. Urbanika wykończy rewelacyjnie taras z kostki brukowej, sprawiając, że każdy domownik zyska doskonałe miejsce do relaksu podczas ciepłych wieczorów. A jeśli chciałbyś pójść o wykończeniowy krok dalej, możesz zaplanować eleganckie schody z kostki - i to nie tylko te przed domem. Polbruk Urbanika to wszechstronne i solidne rozwiązanie, które pozwoli na to, by wykorzystać je zarówno na prywatnej posesji, jak i w miejscach poddawanych znacznie większej eksploatacji, takich jak parkingi na prywatnym osiedlu, czy skwery w centrach miast.

Gładka czy płukana kostka brukowa Urbanika?

Polbruk Urbanika to kostki betonowe, które dostępne są w 2 różnych strukturach: gładkiej oraz płukanej. Kostka brukowa płukana jest tą o ziarnistej powierzchni. Charakterystyczną nieregularność, która kojarzy się z naturalnym kamieniem, uzyskuje się w wyniku intensywnej, wodnej obróbki. Gotowe, brukowe kostki Urbanika nabierają  w ten sposób szczególnych walorów, dodających jej szlachetności. Proces ten sprawia, że kostki wyglądają niczym ciosane na specjalne zamówienie kamienie, które trafiają na twoją posesję. Kostka płukana niesie ze sobą również bardziej praktyczne aspekty, takie jak bezpieczeństwo oraz komfort w użytkowaniu. Matowa faktura płukanych kostek ma bowiem antypoślizgowe właściwości. Są więc idealnym rozwiązaniem w miejscach, takich jak przestrzeń wokół basenu, czy place przed urzędami miast. Kostki płukane Urbanika bardzo dobrze czują się także w zestawieniu z różnymi elementami ogrodowej architektury. Łącząc je z drewnem, kamieniami oraz roślinnością, zyskasz niepowtarzalne kompozycje.

Kostka brukowa gładka to drugie wcielenie Urbaniki od Polbruk. Tym razem jej powierzchnia jest subtelna i pełna elegancji. Jeśli planujesz perfekcyjną linię utwardzającej nawierzchnię warstwy, która niezakłócenie ciągnęła się będzie przez całą jej powierzchnię, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Gładka, betonowa kostka to uniwersalny sposób na to, by wykończyć opaskę wokół domu, wyłożyć ją na posesji i poprowadzić prosto pod garaż. Urbanika o gładkiej fakturze to idealna kostka na taras, jak i eleganckie oraz solidne rozwiązanie do wykorzystania w przestrzeni komercyjnej i publicznej. Idealnie pasować będzie do architektury miejskiej, stanowiąc idealne ramy dla tamtejszych zabudowań.

Kostka na podjazd i do miasta – Polbruk Urbanika

By zapewnić pełną swobodę w aranżacji, Polbruk oferuje kilka kolorystycznych opcji, w jakiej dostępna jest zarówno płukana kostka Urbanika, jak i ta o gładkiej fakturze. Cztery różne odcienie są eleganckie, trwałe, a zarazem uniwersalne. Dzięki temu kostka betonowa Polbruk Urbanika jest nie tylko funkcjonalna, ale i z łatwością dopasuje się do każdej wykańczanej przestrzeni. Wybrać możesz spośród poniższych brukowych kostek:

  • Polbruk Urbanika nerino – nerino to łączące odcienie bieli, szarości oraz czerni niejednolite zabarwienie, które cechuje się chłodną elegancją. Układając kostkę Urbanika w tej wersji kolorystycznej, można liczyć na dynamiczny, szykowny akcent na nawierzchni. To idealna kostka brukowa, która pomoże podkreślić architekturę zabudowań, które otacza, wysuwając na pierwszy plan charakter każdego budynku.
  • Polbruk Urbanika onyx – cieplejsza oraz równie interesująca jest Urbanika onyx. Łącząc odcienie pomarańczowego, bieli oraz szarości brukuje unikalną kolorystycznie utwardzającą nawierzchnię warstwę. Kostki betonowe w tym wydaniu sprawdzą się zwłaszcza w aranżacjach bazujących na jasnych odcieniach. Wykorzystana jako kostka na podjazd lub kostka tarasowa, pozwoli uzyskać niepowtarzalny efekt.
  • Polbruk Urbanika szary – szara kostka brukowa Urbanika przywodzi na myśl naturalny kamień. Jasny kolor, który przełamany został ciemnymi akcentami, zyskuje na szlachetności. To uniwersalne rozwiązanie, które wykorzystane zostać może zarówno do wykończenia aranżacji nowoczesnych, jak i tych, które czerpią znacznie więcej od tradycyjnych, klasycznych trendów. Polbruk Urbanika to szara, betonowa kostka, która bez żadnych brukowych problemów poradzi sobie z każdym utwardzającym zadaniem.
  • Polbruk Urbanika grafit – najciemniejsza Urbanika to ta w kolorze grafitowym. Odważna i wyrazista z pewnością skradnie serca tych, którzy cenią sobie oryginalne podejście do tworzenia aranżacyjnych realizacji. Szukasz kostki brukowej przed dom? Możesz być pewien, że decydując się właśnie na nią, stworzysz nowoczesne i gustowne projekty, zapewniające najwyższy standard estetyczny oraz jakościowy.

Gdzie kupić kostkę Urbanika od Polbruk? Cena

Doskonałe brukowe kostki to te, które perfekcyjnie dopasowują się nie tylko do utwardzanej nawierzchni, ale i naszych potrzeb. A zarówno jednych, jak i drugich wcale nie jest tak łatwo zaspokoić. Na całe brukowe szczęście jest Polbruk Urbanika. Te kostki brukowe sprawiają, że sama zabudowa, jak i finalny efekt to proces od początku do końca przynoszący same finansowe, funkcjonalne oraz estetyczne korzyści. Stworzysz z niej efektowny podjazd z kostki brukowej, zaaranżujesz taras za domem lub wykończysz parking pod biurowcem. Pomogą w tym 3 różne wymiary, odpowiednia nośność, cztery dostępne kolory oraz dwie faktury – gładka i płukana.

Jest jednak jeszcze coś, co poza parametrami technicznymi odgrywa równie istotny aspekt podczas poszukiwania najlepszego, utwardzającego rozwiązania. To cena kostki brukowej. A gdzie kupić za jednym kliknięciem myszki? W naszej internetowej hurtowni kostkaGT. Oferując najwyższej jakości, kompleksowe rozwiązania oraz zapewniając fachowe wsparcie podczas całego procesu sprzedażowego, zaskarbiliśmy sobie fantastyczne opinie napływające od zadowolonych Klientów. Planujesz więc remont lub jesteś w trakcie budowy i wciąż nie znalazłeś materiału, który spełni wszystkie twoje oczekiwania? Zajrzyj na naszą stronę, gdzie czekają na Ciebie wyłącznie najlepsze produkty oraz bardzo korzystne oferty. Nie ma co zwlekać – nawierzchnia sama się nie wybrukuje. A szybko, tanio i na długo zrobisz to właśnie z nami.

Wymiary kostki brukowej Polbruk Urbanika | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 8 x 15 x 30 cm 8,64 m2 1 575 kg
8 x 20 x 30 cm 9,60 m2 1 748 kg
8 x 25 x 30 cm