Kostka brukowa Pozbruk Granit | cena, wymiary, dostępność

Aktywne filtry

Kostka brukowa Granit z serii klasycznej od Pozbruk trapezowaty kształt, 5 wymiarów na 1 palecie 6,3 x 8,3 / 7,3 x 8,3 / 8,3 x 8,3 / 9,3 x 8,3 /10,3 x 8,3 cm. Grubość kostek 6 cm. Zastosowanie – nawierzchnie o ruchu pieszym i lekkim samochodowym. Do wyboru 3 melanże kolorystyczne (letni, jesienny lub zimowy), jednolite odcienie czerni i brązu oraz barwy imitujące naturalny kamień (granit perłowy i piaskowy). Bruk z zabezpieczeniem h-plus (niskonasiąkliwy), odporny na zabrudzenia, korozję biologiczną i uszkodzenia mechaniczne. W hurtowni online kostkaGT super cena!


Granit Pozbruk to kostka brukowa, która jest doskonałą i znacznie tańszą alternatywą dla bruku kamiennego. To kostka betonowa ciosana, której nieregularna forma wyglądają bardzo naturalnie. Taki styl będzie pasował do każdej aranżacji. Wykończenia inspirowane naturą będą zawsze modne.

Kostka brukowa Granit Pozbruk – wielkości, kolorystyka, cena

Granit to mały format o nieco trapezowatym kształcie. Zestaw na 1 palecie to 5 rozmiarów 6,3 x 8,3 / 7,3 x 8,3 / 8,3 x 8,3 / 9,3 x 8,3 /10,3 x 8,3 cm o grubości 6 cm. Takie wielkości pozwolą na swobodną i urozmaiconą zabudowę przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Bogata paleta barw to zdecydowany as w rękawie dla tej kolekcji. Kolory są bardzo wyraziste i różnorodne. Dzięki nowoczesnej technologii uzyskano melanż letni (rdzawo-brązowy), jesienny (szary z czerwienią), zimowy (szaro-biały). Technika melanżu polega na rozprowadzaniu i mieszane ze sobą naturalnych barwników w warstwie wierzchniej kostek. Z kolei dostępne w serii Granit jednolite wykończenia kolorystyczne to zasługa techniki komputerowej Uni. W ten sposób uzyskano niemal identycznie wyglądające powierzchnie bruku, różniące się tylko barwą. Do wyboru czarny, brąz oraz kolory naturalnych kruszców granit perłowy (jasnoszary) i granit piaskowy (żółto-beżowy).

Kostka brukowa Pozbruk Granit – gdzie kupić, jaka cena?

Kostkę Pozbruk Granit można kupić w naszej hurtowni internetowej kostkaGT. W ofercie mamy wszystkie kolory. Jak złożyć zamówienie? To proste – wystarczy napisać do nas maila lub zadzwonić. Załatwiamy formalności drogą elektroniczną i zapewniamy transport do wybranego miejsca w całej Polsce. W razie pytań pomożemy.

Koszty? U nas zdecydowanie opłaca się rozbić zakupy budowlane. Towar sprowadzamy prosto od firmy Pozbruk i nienaliczany dodatkowych opłat. Dlatego ostateczna cena jest naprawdę niska. Zapraszamy po szczegóły na naszą stronę.

Jakie właściwości ma kostka brukowa Pozbruk Granit? Gdzie zastosować?

Klasyczna kostka brukowa Pozbruk Granit została wykonana z wysokojakościowego betonu. Do produkcji wykorzystano nowoczesną nanotechnologię. Kostki zyskały paroprzepuszczalną membranę nanokompozytową utwardzoną falami elektromagnetycznymi. Dzięki temu są odporne na wilgoć (zabezpieczenia h-plus), powstające zabrudzenia i plamy. Łatwiej nam będzie utrzymać zabudowę w czystości. Ponadto technologia ta wyeksponowała kolor bruku. Stał się on bardziej intensywny. Beton użyty do produkcji tej serii jest szczelny i odporny na agresywne czynniki środowiskowe. 

Kostka betonowa Granit przetrwa bez problemu w ujemnych temperaturach, ma dużą wytrzymałość mechaniczną i nie tak łatwo ją uszkodzić. Ma ona grubość 6 cm, a to oznacza, że można układać go na nawierzchniach zarówno jezdnych (o niewielkim natężeniu ruchu), jak i pieszych. Masa 1 m2 nawierzchni wyłożonej serią Granit Pozbruk wynosi ok. 135 kg.

Naturalny design kostek idealnie pasuje w ogrodach np. w alejkach. Tam będzie świetnie komponował się z zielenią. Ciekawym pomysłem może być kostka Pozbruk Granit wyłożona na tarasie, patio. Nieco trapezowaty format umożliwia ułożenie ciekawych zaokrąglonych wzorów na nawierzchni. Nie zapominajmy o zastosowaniach oczywistych tj. na chodnikach i ścieżkach przydomowych, a także na podjeździe do garażu. 

Granit ma wszystkie cechy bruku idealnego, ale jest jeszcze szczególnie ważny atut – bardzo dobra cena! Ta gwarantowana jest na pewno w naszym sklepie internetowym kostkaGT. Warto zajrzeć i wybrać kostkę brukową Granit w swoim ulubionym kolorze. Wystarczy tylko kliknąć…