Kostka brukowa - cena, wzory, producenci, gdzie kupić?

Podkategorie

 • Semmelrock

  Przekierować na Marki - Semmelrock - kostka brukowa
  ...../kostka-brukowa-semmelrock

 • Polbruk

  Przekierować - Marki - Polbruk - Kostka Brukowa

 • Pozbruk

  Przenieść do kostka-brukowa-pozbruk-mve

Aktywne filtry

Gdzie wzrokiem nie sięgnąć, pod stopami króluje ona, kostka brukowa. Wykorzystywana już od wielu, wielu lat pozwala na utwardzenie nawierzchni, dzięki czemu ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Kostka to również elegancja. Różnorodność form i kolorów pozwala na tworzenie nawierzchniowych dzieł sztuki. 

Jeśli poszukujesz najlepszego brukowego rozwiązania dla otoczenia posesji, ogrodu lub znacznie większej, przemysłowej nawierzchni, zapraszamy do naszej internetowej hurtowni budowlanej kostkaGT.pl, gdzie kupić można perfekcyjnie dopasowane do wszelkich wymagań kostki brukowe, których doskonała cena i fantastyczne opinie skradły już niejedną nawierzchnię.

Kostka betonowa i inne kostki 

Sklep internetowy kostkaGT - Casona

Potocznie nazywana brukiem, kostka brukowa to wyjątkowy rodzaj nawierzchni, który owiany wschodnią legendą, służy ludzkości od wielu już lat. Na całe szczęście, te twarde owoce twórczości pewnego rosyjskiego nieszczęśnika kończą znacznie lepiej, niż ich wynalazca, bo bezpiecznie, np. na naszych przydomowych posesjach. Kostki brukowe wykorzystywane przez nas do utwardzania nawierzchni wszelakiego przeznaczenia, sprawią, że każda ścieżka lub podjazd znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednie rozwiązanie. A wszystko to dzięki fantastycznym parametrom technicznym, bogatej palecie barw, form i rozmiarów. A także samego rodzaju kostki. Bo ta przybiera wiele różnych wcieleń, takich jak:

 • kostka kamienna - czyli ta, która powstaje na skutek obróbki naturalnego kamienia, np. kostka granitowa lub bazaltowa.
 • kamień polny - znany jako tzw. kocie łby, a więc stosowany dawniej zamiast znanej nam kostki zwykły kamień.
 • kostka ceramiczna - powstaje na bazie ceramiki.
 • kostka betonowa - powstająca ze specjalnej betonowej mieszanki.

Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i odpowiednio dopasowana, stanowić będzie elegancką nawierzchnię, która przetrwa niejedno pokolenie. Możemy puścić wodze brukowej fantazji i zdecydować się na jeden z wielu dostępnych kształtów, by stworzyć nawet najbardziej oryginalny wzór. Dla tradycjonalistów polecamy kwadraty, kości lub cegiełki. A dla tych nieco bardziej odważnych i ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, fale, trapezy, młotki oraz wszelkie inne nieregularne kształty.

Dostępne w naszej hurtowni kostkaGT materiały budowlane pozwolą na kostkowe szaleństwo, bo poza bogactwem form oferujemy również różne formaty. Dzięki temu każda ścieżka i każdy podjazd znajdzie coś dla siebie.

Kostka brukowa 2

Kostka brukowa cena i parametry

To, czego nie da się ukryć to twardy niczym kostka brukowa fakt, że jest ona jednym z niezastąpionych materiałów budowlanych. Jej powszechne i uniwersalne zastosowanie sprawia, że nie ma sobie równych. To ona sprawdza się tam, gdzie potrzeba niezawodnych, twardych rozwiązań, dzięki którym wokół domowych posesji, na chodnikach, w ogrodach, na placach, czy parkingach panuje niewzruszony ład i estetyczny porządek. Kostki brukowe sprawdzą się dosłownie wszędzie. A to wszystko dzięki ich doskonałym parametrom technicznym, które należy dobrać prawidłowo do naszych i gruntu wymagań oraz bogatej palecie kolorów i form oferowanych przez kostkowych producentów. By końcowy efekt wywoływał zgodne estetyczne „wow” i spełniał najwyższe brukowe standardy, przed kupnem tej jednej wyjątkowej, upewnijmy się, że:

  • zwróciliśmy uwagę na jej nasiąkliwość. Im mniej, tym lepiej. A absolutne maksimum to 5%. Kostka brukowa o większej nasiąkliwości nie sprawdzi się na dłuższą metę jako utwardzające nawierzchnie rozwiązanie, niezależnie od rodzaju gruntu.
  • charakteryzuje się odpowiednią odpornością na łamanie i ściskanie. Codzienna eksploatacja kostki brukowej wiąże się z oddziaływaniem na jej powierzchnię różnych czynników. Dlatego tak ważna jest jej wytrzymałość. Według norm jakości w naszym kraju wytrzymałość kostki brukowej powinna być nie mniejsza, niż 50 MPa, a więc około 0,5 tony/cm2.
  • wybrana kostka jest odporna na cykle zamrażania i rozmrażania.
  • nie zapomnieliśmy o ścieralności, która przyda się zwłaszcza w lecie, czyli w okresie o zwiększonej eksploatacji.
  • wybraliśmy partię o niezbyt odległej dacie produkcji. Najlepsze są te, które wyprodukowane zostały do 6 miesięcy wcześniej. Zbyt długi czas jej zalegiwania na zafoliowanych paletach, gdzie dostęp do swobodnego przepływu powietrza jest niewielki, wpływa negatywnie na jej walory techniczne.

Kostka brukowa 1

 • stopień zagęszczenia kostki jest jak największy – w tym przypadku, więcej oznacza znacznie lepsze właściwości.
 • dobraliśmy odpowiednie wymiary. A tych jest naprawdę wiele. Możemy wybrać małe lub te nieco większe. A nawet i kilka innych gabarytów pomiędzy. Umożliwia to swobodne układanie kostki brukowej i tworzenie przeróżnych brukowych, wzornych kombinacji. Mniejsza kostka sprawdzi się na ścieżkach, a większa stanowić będzie najlepsze rozwiązanie na bardziej rozległych powierzchniach.
 • grubość kostki jest odpowiednia. Te cieńsze, o grubości 4 cm sprawdzą się na ścieżkach, czy tarasach, czyli nawierzchniach wykorzystywanych głównie do ruchu pieszego. Tam, gdzie potrzebna jest nieco większa artyleria, czyli np. na podjazdy lub parkingi, należy położyć kostki o grubości co najmniej 6 cm (im większe oddziałujące obciążenia, tym grubsza powinna być kostka).
 • jesteśmy aranżacyjnie pewni, co do wybranych kolorów. Kostka pozostanie z nami na bardzo długi czas. Oczywiście, można wymienić ją na inny, lepszy model, ale po co narażać domowy budżet na dodatkowe wydatki. Dlatego dobierając kolor naszej przyszłej kostki brukowej, kierujmy się myślą, że ma ona stanowić element aranżacji, który dopełni harmonijnie całość naszej domowej posesji i zbierać będzie same pozytywnie estetyczne opinie.

Na sam koniec, już poza listą, choć to jeden z najważniejszych aspektów determinujących nasz wybór oraz mające powstać nasze projekty kostki brukowej, cena. Nie będziemy ukrywać, im bardziej odbiegająca od standardowych form, wymiarów i kolorów kostka, tym cyferki cenowe szybować będą w górę. Ale jedno jest pewne, że jednym z miejsc, gdzie utwardzisz się w przekonaniu o najbardziej korzystnych kostkowych ofertach, jest nasza internetowa hurtownia kostkaGT. I już nie musisz przejmować się tym, gdzie kupić najtaniej bruk swoich marzeń. U nas masz go na wyciągnięcie swojego portfela.

Semmelrock, Polbruk, Pozbruk - brukowi specjaliści

Od początku naszej działalności podkreślamy, że dla nas liczy się zapewnienie najwyższych standardów. Satysfakcja naszych klientów to dla nas rzecz tak święta, jak dla kostki brukowej odpowiednie przygotowanie podłoża. Dlatego też nasz asortyment dobieramy tak, by zawierał wyłącznie to, co dla każdej nawierzchni najlepsze. Wśród brukowych producentów, których kostki oferujemy, znajdziesz Semmelrock.

Ogromna skala działalności oraz pasja do betonowych nawierzchni to siła napędowa do nieustannego rozwoju, zarówno technologicznego, jak i kreatywnego. Dzięki temu Semmelrock nieustannie zaskakuje niepowtarzalnymi formami oraz wysokiej klasy elegancją. To ta marka kryje się za wieloma placami, ulicami, posesjami oraz innymi przestrzeniami publicznymi i prywatnymi.

Kolejnym specjalistą od utwardzania nawierzchni jest Polbruk. Największy na terenie naszego kraju producent betonowych materiałów, dzięki którym każda aranżacja nabiera brukowego stylu. Wprowadzające do codziennego życia nie tylko wyjątkową elegancję, ale i komfortową, wygodną i bezpieczną przestrzeń dla codziennego życia. Zyskująca same najlepsze opinie marka, którą klienci darzą ogromnym zaufaniem. Polbruk to ponad 400 różnych produktów, z których korzystają użytkownicy domowi, jak i ci działający na większą, przemysłową skalę. Z takim zapleczem, w naszej internetowej hurtowni jedno jest brukowo pewne – to tutaj znajdziesz takie rozwiązania, które spełnią wszelkie nawierzchniowe wymagania.

Kostka brukowa 2

Kostka brukowa, gdzie kupić?

Dobór kostki brukowej to nie lada wyzwanie. Kto, jak kto, ale jako budowlani specjaliści dobrze wiemy, że to twardy materiał do zgryzienia. Ale na szczęście, w internetowej hurtowni kostkaGT, nasz bogaty asortyment uzupełniają specjaliści, którzy pomogą na każdym kroku utwardzania nawierzchni Twojego domu. Nie musisz więc już martwić się o to, gdzie kupić i co położyć, by cała posesja nabrała gustownej elegancji.

U nas znajdziesz wymarzoną formę, odpowiednią wielkość oraz właściwy kolor. A jeśli chodzi o jakość, to zapewniają ją czołowi producenci specjalizujący się w kostkowych wyrobach, tacy jak Polbruk oraz Semmelrock. By nie zapomnieć o tym, co ekonomicznie istotne, zapewniamy najbardziej opłacalne warunki, dzięki którym aż chce się kostkę kłaść.

Kostka brukowa 4

Nasza cena to budowlany majstersztyk, oszczędzający domowy budżet. Każdy remont i budowa to niezliczone wydatki, dlatego wybierając nasze hurtownie, sprawiamy, że nie musisz zaciskać budowlanego pasa. Bo u nas ubijasz zawsze złoty interes, wybierając wysokiej jakości materiały budowlane w prawdopodobnie najniższej na rynku cenie. Wystarczy zajrzeć do sieci naszych internetowych hurtowni sklepyGT, by utwardzić się w przekonaniu, że lepiej trafić nie można. A jak po kostkę brukową – niezależnie od tego, czy do ogrodu, domu lub firmy - to wyłącznie na kostkaGT.

Staramy się o 2 rzeczy. Po pierwsze cena kostki brukowej w naszym sklepie online ma być rewelacyjna! Po drugie kostka ma być najlepsza! Nie dziwi zatem pojawienie się bruku Polbruk czy Semmelrock. Ich produkty to klasa sama w sobie. A cena kostki brukowej to prawdziwe mistrzostwo!

Małe sprostowanie. Staramy się o więcej niż tylko 2 rzeczy. Ponadto ważne jest zadowolenie naszych klientów, pilnowanie dostaw kostki brukowej, profesjonalizm itd. Ale to truizmy - tacy po prostu jesteśmy. Aby zainteresować Was - proponujemy krótki przegląd kostki brukowej marki Polbruk i Semmelrock.

Kostka brukowa (kostka betonowa) to chyba najczęściej wykorzystywany materiał do aranżacji przestrzeni wokół domu, w ogrodzie lub na tarasach. Polbruk jest jednym z największych producentów w Polsce z bardzo bogatą gamą bruku. Semmelrock to producent bruku o doskonałej jakości. Przy tym my -  jako dystrybutorzy - pragniemy aby cena kostki brukowej była optymalnie niska.

Dostępny w kostkaGT.pl bruk jest różnorodny. Zarówno jeśli chodzi o fakturę (powierzchnię) kostka brukowa dostępna jest choćby gładka, płukana (szlachetna) lub postarzana. Kamienie brukowe występują w rozmaitych kształtach, wielkościach i kolorach. A co powiecie na świecącą kostkę brukową? Mamy ją również w swojej ofercie.

Z nami zaaranżujesz dowolną przestrzeń kostką brukową, której cena będzie atrakcyjna a obsługa przyjemna. Łatwość zakupu usprawnią promocje cenowe i pomoc w dostawie i rozładunku. Zapraszamy.