Kostka brukowa Polbruk - tysiące możliwości, doskonała cena i jakość!

Podkategorie

Aktywne filtry

Marka ta jest niczym synonim całej brukowej kategorii. Mówiąc i słysząc Polbruk, na myśl przychodzą nam wszelkie rodzaje kostki brukowej. Najbardziej rozpoznawalna marka na terenie naszego kraju, która dobrze wie, co utwardza każdą stawianą na niej stopę w przekonaniu, że lepiej chodzić nie można.

Fantastyczne opinie, bardzo korzystna cena oraz szeroki, kostkowy wybór. Wszystko to sprawia, że nie trzeba zastanawiać się dłużej, gdzie kupić odpowiednio dopasowane do indywidualnych wymagań, brukowe rozwiązanie. Kostki brukowe Polbruk znajdziesz i w naszej internetowej hurtowni kostkaGT. Tam zdecydowanie jest w czym przebierać. Zapraszamy!

Kostka brukowa Polbruk

Polbruk i kostka betonowa

Odważymy się zaryzykować stwierdzeniem, że nie ma osoby, która nie słyszała słowa ”polbruk”. Przyjęło się, iż wszelkie nawierzchnie wykonane z kostek brukowych potocznie nazywane są właśnie polbrukiem. Samo to słowo kryje znacznie więcej. Polbruk SA to zdecydowanie największy na terenie naszego kraju producent materiałów betonowych, które wykorzystywane są do tworzenia stylowych, nawierzchniowych aranżacji oraz małej architektury. 

Przez lata działalności, które zaowocowały bogatą ofertą kostek betonowych, Polbruk zaskarbił sobie ogromne zaufanie, zarówno inwestorów prywatnych, jak i inwestorów przemysłowych. To dzięki temu, krążące o tej twardej marce opinie sprawiają, że niejedna nawierzchnia nie wyobraża sobie innego utwardzającego rozwiązania.

Produkowane przez Polbruk kostki powstają na terenie 19 zakładów produkcyjnych, które znajdują się na terenie całej Polski. Tak szeroka sieć dystrybucji to gwarancja na to, że kostki brukowe Polbruk docierają dosłownie wszędzie, nawet daleko poza granice naszego kraju. By utrzymać swoją pozycję lidera na brukowym rynku, Polbruk dynamicznie reaguje na zmieniające się potrzeby klientów oraz elastycznie dopasowuje swoją ofertę, by kreować trendy oraz wyznaczać nowe standardy w projektowaniu stylowej, komfortowej i bezpiecznej przestrzeni. Wszystko to możliwe jest dzięki nieustannemu rozwojowi oraz doskonaleniu wszelkich procesów produkcyjnych, w wyniku których powstają coraz nowsze produkty o fantastycznych parametrach technicznych oraz niepowtarzalnym designie. 

Polbruk dba również o to, by świadoma kultura biznesowa, którą prowadzi, miała realny wpływ na otoczenie firmy. Stąd też każda podejmowana decyzja, każdy postawiony brukowy krok, realizowane są w ramach idei polityki zrównoważonego rozwoju. Za każdą produkowaną kostką kryje się więc troska o środowisko, poszanowanie wartości społecznych, edukacja, bezpieczeństwo i dobroczynność. Dzięki takiemu działaniu Polbruk dynamicznie reaguje na potrzeby nieustannie zmieniającego się środowiska oraz z ogromną skutecznością radzi sobie z wyzwaniami, które stawia przed producentem rynek materiałów budowlanych.

Kostka brukowa Polbruk 1

Kostka brukowa Polbruk

W hurtowni internetowej kostkaGT znajdziesz kostkę brukową Polbruk. I to nie jedną, nie dwie, a całe mnóstwo. Nie bez powodu nasz asortyment opiera się na tak szerokim wachlarzu materiałów betonowych. By zapewnić jak największą swobodę w aranżacji nawierzchni oraz tworzeniu niepowtarzalnych kostkowych dzieł sztuki, oferujemy kostki betonowe Polbruk z segmentu Klasyka, Styl, TOP (Taras – Ogród – Patio) oraz wykorzystywane na placach, parkingach, czy chodnikach, rozwiązania na skalę przemysłową. Różnorodność kształtów, formatów, grubości i kolorów sprawia, że niezależnie od skali utwardzanego problemu, każda nawierzchnia znajdzie najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Nie wierzysz? Wystarczy spojrzeć poniżej:

  • Linia Klasyka – Polbruk Ideo, Polbruk Carmino, Polbruk Nostalite, Polbruk Granito, Polbruk Napoli, Polbruk Trento, Polbruk Urbanika oraz Polbruk Urbanika 60.
  • Linia Styl – Polbruk Oland, Polbruk Extrano, Polbruk Exa, Polbruk Lamell, Polbruk Lumia, Polbruk Metrik, Polbruk Petra, Polbruk Avanti, Polbruk Beganit, Polbruk Avanti, Polbruk Nostalite Prima, Polbruk Complex, Polbruk MultiComplex, Polbruk Magna, Polbruk Country, Polbruk Prostokąt płukany.
  • Linia TOP – Polbruk Aura, Polbruk Linea, Polbruk Lira, Marlux Forest, Marlux Pietra Linea, Marlux Recta, Marlus Kera Linea, Marlux Mosaic Victoria.
  • Linia Technika – Polbruk Ekol, Polbruk Tetka, Polbruk Prostokąt, Polbruk Kwadrat, Polbruk Ciężki, Płyta chodnikowa, Polbruk Focus, Polbruk Greengo, Polbruk Meba.

A to jeszcze nie wszystko! Bo wszystkie wymienione modele kostek brukowych Polbruk dostępne są również w kilku wariantach wymiarowych oraz bogatej palecie barw. Taka kombinacja sprawia, że szanse na znalezienie wymarzonej kostki szybują w górę tak szybko, jak w naszej internetowej hurtowni maleje każda brukowa cena. Bo w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty, które zyskują najbardziej zadowalające opinie oraz pozwalają na zachowanie jak największych oszczędności.

Kostka brukowa Polbruk 2

Kostka brukowa Polbruk cena, wymiary, kolory

To, że Polbruk nie przebiera w kostkowych środkach i oferuje wiele utwardzających nawierzchnię rozwiązań, widać gołym okiem. Poza wieloma modelami kostek brukowych, których aż ciężko jest zliczyć (ich liczba powiększa się nieustanne wraz z regularnym poszerzaniem oferty), istotną rolę odgrywają również wymiary oraz kolorystyka. 

I tutaj Polbruk staje twardą stopą na wysokości zadania, oferując kostki brukowe w wielu formatach. Od małych i regularnych (10x10/9x12/7x14), przez średnie i nieco mniej regularne (36,4x26,8/11,3x9,3x9,1/21x20x16) po duże, o różnych kształtach (56,3x43,2/50x50/100x75/25x100). Każda z kostek ma kilka różnych wymiarów, dzięki czemu z łatwością dopasuje się do każdej utwardzanej powierzchni. A by jeszcze lepiej spełniała swoje zadania, Polbruk oferuje również różne grubości.

Do ciągów komunikacyjnych, po których poruszać się będą głównie piesi, polecamy te o grubości 6 cm. Na tarasy, patia, czy ścieżki wystarczą te 4,5 cm. A dla nawierzchni, które czeka znacznie większe obciążenie, czyli w ruchu samochodowym powyżej 3,5 t, najlepszym rozwiązaniem będą kostki o grubości 8 lub 10 cm. W lekkim ruchu samochodowym nie stracisz gruntu pod kołami również z kostkami, których grubość osiąga 6 cm.

To, czym nie sposób nie zachwycić się patrząc na oferowane przez Polbruk kostki, to bogata, dostępna kolorystyka. Poza cieszącymi się ogromną popularnością szarościami znajdziesz takie ciepłe kolory, jak żółty, czerwony, brązowy, beżowy oraz bardziej stonowane, chłodniejsze barwy, wśród których wymienić możemy grafitowy, otoczaki, bazaltowy i stalowy.

Poza tradycyjnymi odcieniami zdecydować się możesz również na te bardziej nowoczesne, stanowiące doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nieszablonowe rozwiązania, czyli hawaii, latte, onyx, nerino, bianka_d, ritmo_d, barwy jesieni, galia, folk lub taupe. Jest więc w czym wybierać. W naszej hurtowni internetowej kostkaGT dodajemy do tego najlepsze ekonomiczne warunki, takie jak najniższa na rynku cena, byś utwierdził się w przekonaniu, że budowa lub remont z nami jest szybka, przyjemna i lekka. Również dla Twojego portfela.

Kostka brukowa Polbruk 3

Kostka brukowa Polbruk gdzie kupić

Jedno słowa, jedna marka, a odzwierciedla tak wiele. Polbruk to synonim wszelkich brukowych kostek, po których poruszamy się na co dzień. Towarzyszą nam niemal wszędzie – podczas rodzinnego obiadu na tarasie, przechadzając się alejką w parku, spiesząc na przystanek, czy parkując auto w pobliżu ulubionego marketu.

Poszukując zaufanego producenta, który oferuje sprawdzone i wysokiej jakości utwardzające rozwiązania, nie można było lepiej trafić. A jeśli poszukiwałeś hurtowni, w której nie tylko jakość, ale i cena spełnia najbardziej wymagające standardy, dobrze, że zajrzałeś do kostkaGT. W naszym bogatym brukowym asortymencie każdy znajdzie odpowiednią kostkę i cenę dla siebie. Byś nie musiał martwić się tym, gdzie kupić każdą ilość produktów Polbruk, zapewniamy, że bez względu na zapotrzebowanie, docieramy z zamówionymi kostkami ekspresowo pod wskazany przez Ciebie adres.

Nie będziemy lecieć w kostki, z taką marką, jak Polbruk, tylko utwardzisz się w przekonaniu, że to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu każda nawierzchnia zyskuje klasy i elegancji. Wybierz więc odpowiedni model kostki brukowej Polbruk, dobierz wymiary, grubość oraz stosowny do aranżacji kolor i do dzieła! No a jeśli do tego można jeszcze trochę zaoszczędzić, to czemu nie? Takie brukowe okazje tylko w internetowej hurtowni kostkaGT.

Płyty chodnikowe Polbruk - cena, producenci, rodzaje - zakup online!

Kojarzą się zwykle z chodnikami ciągnącymi się wzdłuż ulic w miastach. Ich potencjał sięga jednak o wiele dalej. Płyty chodnikowe to klasyka. Mają ponadczasową formę, która poza dużą estetyką oraz podporządkowaniem przestrzeni niesie również bardziej praktyczne aspekty. Betonowe płyty takie jak te to rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgają klienci poszukujący nieszablonowych inspiracji.

Nowoczesna ścieżka w ogrodzie z chodnikowych płyt połączonych z dekoracyjnym, drobnym kamieniem to tylko jedna możliwość. W internetowej hurtowni kostkaGT oferujemy płyty chodnikowe marek, takich jak Polbruk, Semmelrock i Pozbruk. Ci betonowi specjaliści dobrze wiedzą co robić, by zyskiwać same doskonałe opinie. Wysokiej jakości produkty, sprawdzeni producenci, no i korzystna cena. To wszystko znajdziesz właśnie u nas. Taką fantastyczną, budowlaną ofertę ciężko będzie przebić. I dylemat, gdzie kupić nagle robi się zadziwiająco nieistotny. Wystarczy kostkaGT.

Polbruk, chodnikowe płyty i ich opinie

Płyty chodnikowe

Płyty chodnikowe Polbruk, które znajdziesz w naszej ofercie to kilka produktów, które różnią się rozmiarami, grubością, fakturą, no i kolorem. Dwie linie: Styl oraz Technika pozwalają na to, by w zależności od zapotrzebowania, dobrać odpowiednie rozwiązanie. Płyty betonowe chodnikowe marki Polbruk sprawiają, że nie tylko nawierzchnie w miastach zyskują drugie, estetyczne życie. Dzięki ich właściwościom i wszechstronności możesz naprawdę wiele zdziałać podczas wykańczania nawierzchni. Wystarczy tylko wybrać spośród dostępnych brukowych płyt.

Linia Styl od Polbruk to chodnikowe płyty o płukanej strukturze. Ziarnista powierzchnia to betonowy akcent, który dodaje szlachetności oraz naturalnego charakteru. Jednym z atutów płyt chodnikowych o ziarnistej strukturze są właściwości antypoślizgowe. Zapewniają one nie tylko duży komfort, ale i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Płyta chodnika Polbruk z linii Styl dostępna jest w dwóch grubościach:

  • płyta chodnikowa Polbruk 5 cm. Ta przeznaczona jest do wykorzystania w miejscach ruchu pieszego. Na chodnikach, alejkach, ścieżkach, czy tarasach – to tam stanowić będzie najlepsze, utwardzając rozwiązanie. Możesz wybrać rozmiar: płyta chodnikowa 35x35 cm, płyty chodnikowe 50x50 cm lub mniejsze płytki chodnikowe 30x30 cm. Do tego oczywiście różnorodne zabarwienie. Polbruk oferuje kolory, które są zarówno uniwersalne, jak i cechują się dużą elegancją. Jest to szary, grafitowy oraz otoczaki (odcienia brązów i szarości).
  • płyta chodnikowa Polbruk 7 cm. Doskonała dla tych, którzy potrzebują płyty o lepszej nośności. Tym razem coś dla osób, którzy planują zabudowę nawierzchni lekkiego ruchu samochodowego – czyli tych użytkowanych przez osobowe auta. Płytę chodnikową Polbruk o grubości 7 cm kupisz w dwóch odcieniach: szarym i grafitowym.

Linia Technika Polbruk rządzi się podobnymi prawami, jak poprzednia. Płyta chodnikowa w tym wydaniu różni się jednak fakturą. Jest bowiem gładka, a dostępne kolory to: czerwony, grafitowy oraz szary. 

Co więcej, chodnikowe płyty z linii Technika są produktami z fazą. To zabieg, który pozwala na zabezpieczenie krawędzi płyt betonowych. Stają się one znacznie bardziej odporne na obciążenia, jak i powstawanie uszkodzeń. Fazowanie wpływa również na estetykę – podkreśla zarys fug, dodając aranżacji subtelny element dekoracyjny. Płyty chodnikowe Polbruk z linii Technika mają grubość 5 cm i 7 cm. Stanowią funkcjonalne rozwiązanie, które wykorzystasz zarówno na nawierzchniach ruchu lekkiego kołowego, jak i pieszego.

Płyty chodnikowe 1

Semmelrock – płyty chodnikowe, cena

Kolejnym producentem, którego chodnikowe płyty betonowe znajdziesz w naszej ofercie jest Semmelrock. I tym razem zostaniemy przy klasycznej, ponadczasowej formie o kształcie kultowego kwadratu. Chodnikowa płyta Semmelrock to idealny sposób na to, by zapewnić trwałe, wytrzymałe i estetyczne rozwiązanie do wykończenia nawierzchni. W kostkaGT znajdziesz dwa rozmiary płyt chodnikowych od Semmelrock: 50x50 oraz 40x40 cm. Ich grubość – kolejno 7 cm i 8 cm, gwarantuje to, że w zależności od utwardzających potrzeb, znajdziesz zawsze odpowiednią nośność. Każda z płyt dostępna jest w kolorze szarym.

Duże płyty chodnikowe Semmelrock, czyli te o wymiarach 50x50 cm, są fazowane. Mają subtelnie ścięte krawędzie, co skutecznie redukuje ryzyko powstawania uszkodzeń. Mniejsze płyty chodnikowe 40x40 cmbez fazy. Mają wyraźnie zarysowane brzegi, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wyłożone na nawierzchni tworzą, można rzec, perfekcyjnie gładką linię krycia, przerywaną jedynie delikatnie zarysowanymi fugami. Każda z chodnikowych płyt betonowych marki Semmelrock produkowana jest w technologii Naturalny Beton. Zyskują dzięki temu gładką powierzchnię oraz jednolite zabarwienie. 

By jeszcze lepiej zabezpieczyć swój produkt, Semmelrock poddaje wszystkie płyty chodnikowe procesowi hydrofobizacji. Zwiększa to ich trwałość oraz minimalizuje naturalną tendencję do chłonięcia wilgoci, jaką wykazują płyty betonowe. Dzięki temu zyskują one jeszcze większą odporność na działanie soli, niskich temperatur, a ryzyko pojawienia się wapiennych wykwitów jest znikome.

Płyty chodnikowe

Betonowe płyty chodnikowe marki Pozbruk – gdzie kupić?

Do trzech płyt brukowych sztuka! Czas więc na trzecią i ostatnią markę oferującą płyty chodnikowe betonowe dostępne w kostkaGT. A jest nią Pozbruk. I w tym utwardzającym przypadku można być spokojnym. Pozbruk oferuje takie płyty betonowe, które stanowią ekonomiczne i uniwersalne rozwiązanie dostępne dla każdego. Standardowo zaczniemy od rozmiarów, które, jak na płytę chodnikową są… również standardowe. Są to 35x35 oraz 50x50 cm. Większy format sprawia, że płyty Pozbruk szybko się układają oraz rewelacyjnie podporządkowują sobie otoczenie. Płyta chodnikowa o dużym rozmiarze to także znacznie łatwiejsze utrzymanie nawierzchni w czystości.

Co do faktury, możesz wybrać spośród gładkiej oraz ryflowanej. Swoboda co do wyboru rodzaju powierzchni to praktyczny aspekt, pozwalający na to, by każdy – zarówno wielbiciel perfekcyjnie gładkich linii, jak i zwolennik oryginalnych faktur, miał wykończeniowe pole wyboru. Płyta chodnikowa 50x50 cm ma grubość 7 cm, a ta o wymiarach 35x35 cm osiąga 5 cm grubości. Każda z nich dostępna jest w zabarwieniu szarym oraz grafitowym

Zaletami płyt chodnikowych Pozbruk jest ich wytrzymałość, trwałość  i oszczędność. Wykorzystanie do produkcji wysokiej klasy betonowej mieszanki sprawia, że chodnikowe płyty od Pozbruk wytrzymają nawet zwiększoną eksploatacje oraz rewelacyjnie prezentować się będą na przestrzeni wielu lat. To klasyczne rozwiązanie na nawierzchnie, które rewelacyjnie sprawdza się, nie tylko tworząc chodnik z płyt betonowych. Wykorzystać je możesz także jako płyty ogrodowe, czy tworząc solidny i estetyczny taras na posesji.

Wymiary płyt chodnikowych | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 5 cm x 30 x 30 cm 144 szt. (*F) 1575 kg (*F)
5 cm x 35 x 35 cm 108 szt. 1575 kg
7 cm x 25 x 50 cm 72 szt. (*W) 1431 kg (*W)
7 cm x 50 x 50 cm 32 szt. 1287 kg
8 cm x 30 x 30 cm 96 szt.  1484 kg

*F - oddział Florczaki | *W - oddział Warszawa