Producenci

Podkategorie

  • Polbruk

    Kostka brukowa, płyty tarasowe, obrzeża, mała architektura - Polbruk.

  • Semmelrock

    Kostka brukowa, płyty brukowe, płyty tarasowe, płyty porcelanowe AirPave, mała architektura, bruk klinkierowy - Semmelrock.

  • Pozbruk
  • Jenków
  • Granit (Mietex)

Aktywne filtry

Marki / dostawcy / producenci

Sukces budowany jest na zaufaniu. Osiąga się go, dzięki wsparciu. Wsparciu partnerów. Firmy reprezentują ludzie. To z nimi budujemy relacje. Marki, które oferujemy państwu w naszym katalogu produktów połączone są z osobami, które w tych firmach pracują. Z osobami, z którymi mamy stałe łącze. Kontakt, więź. To osoby, które nas nie zawodzą. Ludzie ciszący się naszym szacunkiem i poważaniem. Chcemy pokazać ich firmy i produkty, za którymi stoją. To nasi partnerzy. I przyjaciele. Zapraszamy.


Polbruk

Polbruk to marka, która stała się synonimem wszystkich brukowych kostek. Działający na budowlanym rynku już ponad ćwierć wieku producent materiałów do wykańczania nawierzchni, pozwala stworzyć efektowną, trwałą, funkcjonalną, wysokiej jakości przestrzeń. Wybierz spośród kilkuset produktów ten, który wybetonuje nawierzchnię dopasowaną do twoich wymagań.

Semmelrock

Doskonała jakość, kompleksowe rozwiązania oraz innowacyjne technologie. Semmelrock pozwala brukować nawierzchnię z myślą o estetycznych, jak i praktycznych aspektach. Marząc o niepowtarzalnie wykończonej przestrzeni – tej wokół domu, czy poza prywatną posesją, Semmelrock jest jednym z najlepszych brukowych rozwiązań.

Pozbruk

Marka, która bezsprzecznie stawia na najlepszą jakość. Pozbruk, czyli rodzinna firma z polskim kapitałem zajmująca wysoką pozycję na rynku budowlanym. Jej oferta łączy innowacyjność, kompleksowość, estetykę i funkcjonalność. Decydując się na Pozbruk możesz być pewien, że wybierasz oryginalne i trwałe rozwiązania, które spełnią wszelkie wymagania.

Granit (Mietex)  

Polski producent kostki granitowej (granit strzegomski) działający na rynku od 2000 roku. Wysokiej jakości kostki granitowe dostępne są w kilku wariantach wymiarowych i modnych barwach. Oprócz kostki w ofercie znajduje się kamień murowy, obrzeża oporniki, łupek granitowy, czy kamień rzeczny. Budulec tej marki jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i ścieranie.  

Kopalnia Jenków

Kopalnia szarogłazu „Jenków” działa już od 2004, korzystając z jednego z najstarszych wyrobisk w Polsce zlokalizowanego na terenie Dolnego Śląska. Pozyskiwany surowiec łupek szarogłazowy ma szerokie zastosowania w budownictwie czy architekturze ogrodowej, a także wysokie walory estetyczne. Łupek jest praktycznym budulcem o wysokiej twardości, bardzo dobrej podzielności. Doskonale znosi niekorzystne warunki atmosferyczne. To materiał klasy premium w korzystnej cenie, który zdecydowanie polecamy.

Księżyce

DKSM kopalnia „Księżyce” posiada aktualnie największe złoża łupka księżycowego na terenie Polski. Oferując surowiec cechujący się najlepszymi parametrami, spełniający najbardziej surowe normy, DKSM gwarantuje oryginalne, trwałe, naturalne rozwiązanie o szerokim wykorzystaniu. Wystarczy wybrać odpowiedni łupkowy „kaliber”, by stworzyć niepowtarzalne aranżacje.