Płyty brukowe / tarasowe płukane 40x40 i 60x60 cm La Linia Largo 8 cm Semmelrock - informacje, cena, kolory

Aktywne filtry

La Linia Largo, czyli płyta brukowa marki Semmelrock, która zachwyca prowadzoną na nawierzchni prostą linią uzyskaną dzięki swojej geometrycznej, kwadratowej formie. Do tego ten duży format… Taka elegancka, taka nowoczesna. Spokojnie mogłaby służyć jako synonim współczesnego, brukowego piękna. No ale przecież sam wygląd to nie wszystko. Wnętrze każdej płyty również się liczy. A w jej wielkoformatowym przypadku jakość sięga najwyższej betonowej półki. Potwierdzają to liczne sprawdzone opinie. Wszystkich zdecydowanych oraz tych, którzy poszukują swojego utwardzającego nawierzchnię rozwiązania, zapraszamy do naszej hurtowni online kostkaGT, gdzie kupić można kostki brukowe i wielkoformatowe płyty betonowe na każdą kieszeń i każdą posesję. Nie pozwolimy, by cena odgrywała najważniejszą budowlaną rolę. By nie kupić jednak płyty w worku, zostań jeszcze chwilę i sprawdź, dlaczego warto wyłożyć płyty Semmelrock La Linia Largo 8 cm.


Płyta brukowa płukana Semmelrock La Linia Largo 8 cm

La Linia Largo

Tak, jak kiedyś prym wśród kostek wiodła jej najbardziej klasyczna wersja, tak teraz ogromną popularnością cieszą się wielkoformatowe płyty brukowe. Niosą one ze sobą porządek i harmonię oraz bardzo łatwo podporządkowują sobie całą przestrzeń. Duży format kostek brukowych pozwala na poprowadzenie estetycznych linii przez posesję, które stanowią rewelacyjne ramy dla nowoczesnych zabudowań. Większe płyty brukowe to poza modernistyczną elegancją bardzo duże ułatwienie podczas prac wykończeniowych. Dla tych, którzy cenią sobie sprawne i szybkie remonty to doskonałe rozwiązanie do wykorzystania na posesji. Zwłaszcza takiej o większej powierzchni.

Brukowa płyta Semmelrock La Linia Largo to siostrzana wersja płyt betonowych La Linia. Dodatek „Largo” oznacza większy nieco format. La Linia Largo dostępne są w 2 wymiarach: 40x40 oraz 60x60 cm. Więcej, niż jeden rozmiar oznacza, że płyty te sprzedaje się w tzw. kombiformie. Możesz więc spodziewać się, że każda warstwa na palecie zawierać będzie wszystkie (w tym przypadku dwa) rozmiary płyt brukowych. Jeśli chodzi o La Linia Largo, będą to po 3 sztuki każdego z formatów.

Pozostając przy kwestii parametrów, nadszedł czas na grubość. Ta wynosi 8 cm. Funkcjonalnie służyć może na nawierzchniach, takich jak ścieżki, podjazdy oraz dojazdy do garażów, tarasy, czy pojedynczo, jako bardzo atrakcyjny dekoracyjny element. Prosta forma wraz z eleganckim charakterem pozwala również na swobodne zestawianie płyt brukowych La Linia Largo z innym kostkami brukowymi oraz elementami małej architektury ogrodowej, tworząc niepowtarzalne realizacje zarówno w ogrodach, jak i wokół domu.

Czy znasz płyty brukowe La Linia Largo od Semmelrock?

La Linia Largo 1

Wielkoformatowa płyta brukowa Semmelrock La Linia Largo 8 cm to produkt z mikrofazą oraz produkowany w technologii płukanej. Płukanie płyt betonowych to proces, dzięki któremu zyskują one nieregularną, ziarnistą fakturę, która kojarzy nam się często z naturalnym kamieniem. Poddana intensywnej obróbce wodnej powierzchnia płyt zyskuje szlachetny urok, a  wszystko to dzięki wyodrębnieniu pod wpływem ogromnego ciśnienia wody grubszych ziaren kruszyw. Dodatkowym atutem, jaki wiąże się ze stosowaniem płukanej technologii, są antypoślizgowe właściwości. Płyty betonowe płukane są więc bardzo bezpieczne w użytkowaniu, stąd też rewelacyjnie sprawdzą się w ogrodach, zwłaszcza w pobliżu oczek wodnych, fontann oraz innych elementów małej architektury ogrodowej. Wykorzystać je można również jako solidne i bardzo atrakcyjne płyty tarasowe.

Mikrofaza to specjalne wykończenie płyt, które oznacza, iż ich krawędzie zostały delikatnie zaokrąglone. Dzięki takiemu zabiegowi stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie jeśli chodzi o pęknięcia pojawiające się często na brzegach kostek brukowych.

Brukowe płyty La Linia Largo od Semmelrock poddane zostają hydrofobizacji. System ten zapewnia dodatkową ochronę produktom wykonanym z betonu. Polega ona na redukcji naturalnej ich tendencji do pochłaniania wilgoci z atmosfery oraz z gruntu. Na dodatek zapewniając swobodną wymianę pary wodnej z otoczeniem. Takie swobodnie „oddychające” betonowe płyty są maksymalnie odporne na sól, mrozy. Na dodatek ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych maleje praktycznie do zera.

La Linia Largo 2

Płyty betonowe płukane zamiast kostki brukowej – opinie

Płyty brukowe w dużym formacie wykorzystywane są już na każdym rodzaju nawierzchni. Nie tylko na posesjach prywatnych, ale i w miejscach publicznych. Ich ponadczasowy, elegancki urok, solidność oraz doskonała jakość sprawiają, że stosowane są uniwersalnie i bardzo łatwo dostosować je do wykańczanej aranżacji. To, co w dużym stopniu ułatwia ich kompozycję to bogata dostępna kolorystyka. Semmelrock La Linia Largo to z pewnością płukane płyty betonowe, które sprawdzą się przed domem zamiast tradycyjnie stosowanej kostki brukowej. Betonową pewność na udane realizacje dają trzy uniwersalne i zawsze modne kolory:

  • jasny granit,
  • szary granit,
  • antracytowy bazalt.

Ciemny i dwa jaśniejsze odcienie płyty brukowej wielkoformatowej La Linia Largo sprawiają, że bardzo łatwo wkomponować ją w otoczenie. W kontrastowym zestawieniu lub zapewniając pełną kolorystyczną harmonię, możesz wykorzystać duże płyty tak, by odpowiadały wszelkim twoim aranżacyjnym wymaganiom.

Decydując się na La Linia Largo wyłożoną przed domem, możesz liczyć na wysublimowany, nowoczesny efekt. W ogrodzie podkreśli naturalny urok oraz stanowić będzie fantastyczne tło dla roślinności – szczególnie w przypadku płyt w jasnych odcieniach. Te ciemniejsze zaś stanowiły będą bezpieczne w praktycznym użytkowaniu rozwiązanie, idealne na podjazd, gdyż zamaskują skutecznie ewentualne zabrudzenia. La Linia Largo to doskonały sposób na to, by wykorzystać je także jako płyty brukowe na taras.

Morał z tego taki, że betonowe płyty wielkoformatowe, takie jak te, wykorzystać można na każdy sposób. Wystarczy tylko niewielka doza aranżacyjnej kreatywności.

La Linia Largo 3

Gdzie kupić płyty La Linia Largo? Super cena w kostkaGT

Jeśli marzy Ci się nowoczesna i bardzo elegancka przestrzeń, nie ma innego utwardzającego nawierzchnię sposobu, jak płyta brukowa wielkoformatowa La Linia Largo marki Semmelrock o funkcjonalnej grubości 8 cm. W każdym swoim betonowym aspekcie jest po prostu doskonała. Prosta, geometryczna forma to doskonały sposób na to, by w estetyczny sposób podporządkować sobie przestrzeń.

Duży format płyt betonowych wnosi do aranżacji nowoczesny akcent, dzięki czemu posesja nabiera rewelacyjnego charakteru. Nośność zapewnia bardzo dużą wytrzymałość. Ziarnista, hydrofobizowana powierzchnia sprawia, że płyty zyskują szlachetny urok oraz doskonale imitują naturalny kamień. A do tego wszystkiego 3 fantastyczne i uniwersalne kolory. Czy w przypadku płyt brukowych można chcieć czegoś więcej?

Oczywiście! Najbardziej opłacalnego aspektu. Czyli kwestii lekkości portfela. Wybierając internetową hurtownię kostkaGT możesz być pewny, że oferowana przez nas cena jest niska, jeśli nie najniższa na budowlanym rynku. Nikt nie lubi przepłacać, a my jesteśmy tego zdania, że remont i budowa musi się po prostu opłacać. Dlatego rozwiejemy każde wątpliwości o to, gdzie kupić najlepsze jakościowo i cenowo rozwiązania dla twojego domu. Sprawimy, że będziesz miał o nas same doskonałe opinie. Dlatego nie ma co marnować czasu i pieniędzy. Po płytę brukową Semmelrock La Linia Largo oraz inne betonowe rozwiązania tylko do kostkaGT.

Wymiary kostki brukowej Semmelrock La Linia Largo | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie  Waga
Semmelrock 8 x 60 x 40 cm  9,60 m2 1 800 kg
8 x 40 x 40 cm