Kostka brukowa, płyty tarasowe, systemy ogrodzeniowe Semmelrock

Kostka brukowa, płyty brukowe, płyty tarasowe, płyty porcelanowe AirPave, mała architektura, bruk klinkierowy - Semmelrock.

Aktywne filtry

Jeśli aktualnie planujesz projekt ogrodu, wykończenie tarasu, czy otoczenia wokół domu, to z dużym prawdopodobieństwem, graniczącym wręcz z pewnością spotkałeś się z produktami firmy Semmelrock. To słynny austriacki producent, którego kostka brukowa, bruk klinkierowy, płyty tarasowe, ogrodzenia oraz elementy małej architektury – stopnie, palisady, obrzeża doskonale znane są w całej Europie. Ta marka to symbol najwyższych standardów jakości, a kolejny jej atut to świetna cena. Warto więc zagłębić się bliżej w temat.

Kostka brukowa, bruk klinkierowy, płyty brukowe, ogrodzenia i elementy małej architektury Semmelrock – cena, gdzie kupić?

Semmelrock 1

Na pewno przeglądasz oferty, widziałeś już nie jedną, kalkulujesz, sumujesz, podliczasz koszty. Znamy to – budowa domu, jego wykończenie to jedna z tych instotnych, a może nawet najważniejsza inwestycja w życiu. To oczywiste, że skupiasz się także na aspektach finansowych. Stop, zatrzymaj się, bo dobrze trafiłeś. Zapewniamy, że u nas cena kostki brukowej, płyt tarasowych, elementów małej architektury – wszystkiego, co potrzebne do zabudowy przestrzeni przydomowej nie będzie Ci więcej spędzać snu z powiek. Teraz możesz odetchnąć, bo w sklepie online kostkaGT zawsze układamy ofertę z korzyścią dla klienta!

Niewątpliwym plusem zakupów internetowych jest oszczędność czasu - dobierasz asortyment, siedząc wygodnie w domu. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. My przyjmujemy zamówienie i już wkrótce otrzymujesz towar do rąk własnych. No i trzeba podkreślić, że dostępna w naszym sklepie online tania kostka brukowa jest wyborem korzystnym ekonomicznie. 

Masz wątpliwości, potrzebujesz skonsultować się ze specjalistą? Jesteśmy! Nasza hurtownia materiałów budowlanych to miejsce, gdzie nie tylko kupisz produkty najwyższej jakości, ale będziesz również mógł liczyć na fachową pomoc. Nasze usługi to kompleksowość. Wiemy, że dobór odpowiednich materiałów wymaga niemałej wiedzy i doświadczenia, a takowe mamy. Jako że zajmujemy się już od lat dystrybucją produktów marki Semmelrock, wiemy o nich naprawdę sporo. Dlatego śmiało, zdaj się na nas.

Semmelrock – przegląd asortymentu

Semmelrock 1

Zacznijmy od chyba najpopularniejszej w obrębie tej marki kostki brukowej. Wśród nich jest taka, która urzekła już niejednego swoim wyjątkowo szykownym designem utrzymanym w ciepłych rozmieszczonych asymetrycznie po powierzchni barwach i klimacie staromiejskim Appia Antica. Ten wyjątkowy bruk dostępny jest w średnim, prostokątnym formacie.

A może by tak wybrać gładką kostkę Pavimo, która nada naszej przestrzeni nieco rustykalnego charakteru, albo pójść bardziej w zabudowę w stylu klasycznym i położyć na podjazdy i ścieżki kostkę w kolorze czerwieni, grafitu lub szarym z serii Nardo. Obudowując basen, taras lub miejsca w pobliżu oczek wodnych wybierzmy model antypoślizgowy z chropowatą strukturą wykonany techniką płukaną Naturo. To prawdziwe bogactwo formatów i barw, także na pewno coś dobierzmy. Weźmy pod lupę jeszcze Ritano. Jej charakterystyczny, trapezowaty kształt sprawi, że nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Taka forma pozwala na tworzenie łuków lub nieregularnych kształtów na powierzchni. Naturalnie brązowe odcienie to delikatne nawiązanie do śródziemnomorskich krajobrazów. To tylko mały kostkowy fragment, po resztę wpadnijcie potem do naszej hurtowni online kostkaGT.

Płyty brukowe Semmelrock to również morze możliwości, a w nim na przykład uszlachetniona płyta brukowa La Linia i jej wersja o powiększonym formacie La Linia Largo. Ich powierzchnia wzbogacona została bazaltem oraz granitem, a dzięki technologii płukania zyskała chropowatości i jednocześnie właściwości antypoślizgowe. Jest to szczególnie pożądane na tarasach i basenach.

Semmelrock 2

Seria Lunis wykonana w technologii błyszczącej to płyty tarasowe (płyty brukowe)o grubości 8 cm odpowiednie także jako wykończenie podjazdów i miejsc, gdzie odbywa się ruch nie tylko pieszy, ale i również kołowy. Torenti to wielkoformatowe gładkie kostki tarasowe o grubości 10 cm, które zniosą naprawdę duże obciążenia. Są dostosowane nawet do ruchu kołowego ciężkiego, dlatego często stosowane są także budownictwie użytku publicznego. Kolejna płyta brukowa idealna także na taras to Umbriano. Została wykonana w innowacyjnej technologii barwienia Colorfusion. Dzięki temu jej kolorystyka jest żywa, głęboka i intensywna. Linia ta dostępna jest w formie prostokątów i kwadratów, układa się bardzo łatwo, a efekt naprawdę zaskakuje.

Jeśli jesteśmy przy płytach, to warto zasygnalizować innowację, jaką są płyty porcelanowe AirPave, wśród nich Panama, Monaro, Casona oraz Selva. To elegancja połączona z praktycznością. Łatwe w pielęgnacji, przeznaczone do miejsc o ruchu pieszym, doskonale wypełnią przestrzenie wokół basenów, obudują taras, alejki i ścieżki ogrodowe nadając im niepowtarzalnego charakteru. Można je spokojnie łączyć z kostką lub płytami brukowymi. Ponadto znakomite w ofercie widnieją jeszcze płyty elewacyjne doskonale imitujące powierzchnie z drewna (Alberino), kamienia (Arenito), czy betonu architektonicznego (Parettii).

Bruk klinkierowy Penter w formacie prostokątnym to produkt wypalany z gliny w temperaturze powyżej 1000°C. Wytrzymały, odporny na mrozy, szkodliwą, niszczącą sól i ścieranie wygląda bardzo efektownie na terenie naszej posiadłości. Barwy tej kostki klinkierowej są inspirowane naturą. To będzie złoty środek zarówno dla stylizacji tradycyjnych, jak i tych w typie bardziej nowoczesnym.

Semmelrock 3

Mała architektura, czyli stopnie, palisady, obrzeża – ich też oczywiście nie zabrakło. Dostępne w kolekcji są funkcjonalne palisady betonowe powszechnie uważane, za najtrwalszy i najbardziej uniwersalny rodzaj. Mamy tu wersje: okrągłą i kwadratową, a także stylizowane – Nordic Maritime w typie drewna lub Sven wiernie imitującą palisadę z drewnianych desek. Ponadto łupana przypominająca kamienną Misto.

Riva to model zawierający kamienie proste i o kształcie trapezów tworzący kombiformy. Pozwala uzyskać ciekawe i niecodzienne liniowe kombinacje wzornicze – owalne, prostokątne albo pofalowane krawędzie terenu. Oprócz palisad do odzielania trawnika od ścieżek, czy rabat w ogrodzie, wzmacniania skarp lub tarasów przydadzą również obrzeża, a te marki Semmelrock są także betonowe. Najbardziej podstawowym elementem będzie to Standardowe.

Pozostałe to m.in. bardzo stylowe serie w o fakturze przypominającej naturalny kamień piaskowca Brandstone Travero lub Brandstone Old Town wprowadzające w klimaty śródziemnomorskie. Brandstone Blue Lias w pięknym szaroniebieskawym odcieniu to połączenie nowoczesności z  klasyczną tradycją. Obrzeże Livio dedykowane jest dla zwolenników prostych, minimalistycznych aranżacji zgodnych z trendem nowoczesnym, obrzeże Sven ma strukturę drewnianych desek. Nowością jest także obrzeże Palisadowe. Stopnie schodowe to również doskonałe uzupełnienie aranżacji przydomowych i ogrodowych. Z ciekawszych propozycji mamy modele betonowe Livello Uni, Lusso Tivoli oraz Sottile.

Ogrodzenia są zwieńczeniem prac wykończeniowych wokół domu, domykają całość, pozwalają wytyczyć nasze ścieżki, tereny i oddzielić je od reszty świata, tworząc nasz azyl. Te od Semmelrock to płoty betonowe oparte są na konstrukcji z bloczków ogrodzeniowych. Mamy ogrodzenia betonowe Lordio, Paretti, łupane Sonnblick, a także te z linii Brandstone – Travero oraz Argento.

Semmelrock

Dlaczego właśnie Semmelrock?

Jak widać, wybór jest ogromny, a rozmaitość produktów Semmelrock jest naprawdę imponująca. Firma wywodząca się z Austrii zdecydowanie wychodzi naprzeciw swoim klientom i stara się sprostać ich oczekiwaniom. Słynie z produktów najwyższej jakości, ale na tym nie poprzestaje. W branży jest stale na bieżąco i stara się podążać za nowymi trendami. Zresztą doskonale jej się to udaje, co widać po wprowadzanych co jakiś czas innowacjach, w których wykorzystuje najnowocześniejsze technologie.

Wybierając asortyment tej marki, możemy być pewni, że inwestycje, których dokonujemy, posłużą nam przez wiele lat, spełniając przy tym doskonale swoje zadanie. Mamy wręcz zagwarantowaną niezawodność i funkcjonalność zakupionych kostek, płyt brukowych, wszelkich większych bądź mniejszych elementów. Plusem jest to, że w obrębie jednej marki skompletujemy całe wyposażenie, które będzie nam potrzebne do zabudowy przestrzennej. Często możemy zamknąć się wokół jednej serii. Na przykład wykonać z niej podjazdy wokół domu, ścieżki, alejki w ogrodzie, zaprojektować schody, wyposażyć ogród w elementy małej architektury, zaplanować obudowę tarasu, balkonu. Możliwe jest także łączenie elementów w obrębie kilku linii, ponieważ są kompatybilne ze sobą.

Firma Semmelrock to duży gracz europejski. Ich produkty czyli kostka brukowa, płyty tarasowe lub inaczej płyty brukowe, płyty klinkierowe i elementy małej architektury ogrodowej cieszą się sporym wzięciem wśród klientów. Powodów jest kilka, a dwa najważniejsze to wysoka jakości i innowacyjność techniczna. Semmelrock ma sporo patentów na swoim koncie. Drugim - dobra cena. Semmelrock to zatem dobry i stosunkowo tani bruk.

Kostka brukowa Semmelrock. Oprócz klasyki gatunku, czyli wszelkiej maści prostokątów, tetek, behatonów i holladnów, producent oferuje wiele niebanalnych i interesujących bruków. Choćby niesamowita kostka brukowa Appia Antica - nas i sporą rzeszę klientów wprost oczarowała. Znajdziemy kostki o mniejszych lub średnich rozmiarach, o fakturze gładkiej, szlachetnej lub postarzanej. Nowoczesne i tradycyjne, w wielu tonacjach kolorystycznych - od jednostajnych aż po melanże, a także o kształtach regularnych lub nie. Świat kostki brukowej Semmelrock to prawdziwy raj dla eksploratorów i odkrywców wrażeń estetycznych, jakie mogą w naszej imaginacji przynieś rozwiązania serwowane przez firmę. Płyty tarasowe i inne produkty Semmelrock. Tu też jest się czym popisać. Duży format - bo taki mamy na myśli mówiąc o płytach tarasowych - to obecnie najmodniejszy trend aranżacji tarasu, patio, loggia, werandy, choć i do pozostałych przestrzeni płyty tarasowe wykorzystamy (parking, plac, chodnik). Semmelrock to również gazony, palisady, obrzeża, murki i... innowacyjność, jak płyty porcelanowe AirPave, a nawet systemy oświetlenia ogrodu.

Do tego ta mnogość w obrębie wzornictwa, kolorystyki, możliwości zaprojektowania stylowego otoczenia, według swoich upodobań i gustu. To wszystko przemawia zdecydowanie na korzyść marki. Dlatego jest ona tak powszechna i rozpoznawalna w wielu krajach, o czym świadczą także pochlebne opinie użytkowników. Jednak nie musisz wierzyć nam na słowo. Najlepiej sam się o tym przekonaj. Skompletuj i dobierz już dziś wszystko, czego potrzebujesz. Zacznij działać jak najszybciej, pamiętaj, że super ceny czekają na Ciebie w hurtowni online kostkaGT, zapraszamy!