Płyty brukowe Semmelrock Lusso Tivioli

Aktywne filtry

Płyty brukowe, płyty tarasowe Semmelrock Lusso Tivioli

Lusso Tivoli od Semmelrock to rewelacyjne płyty brukowe, obok których ciężko jest przejść obojętnie. Są nowoczesne i praktyczne, a ich niepowtarzalna faktura precyzyjnie odwzorowuje skałę osadową, jaką jest trawertyn. Produkowana w technologii Wetcast zachwyca precyzją, z jaką wykończono każdy, nawet najdrobniejszy detal.

To właśnie za tym kryją się wszystkie doskonałe uzyskane przez nie opinie. Tarasowa płyta Lusso Tivoli to również niska cena. Kupując je w internetowej hurtowni kostkaGT możesz być pewien, że nie przepłacisz. Bo tak właśnie przeprowadza się każdy remont – na swoich i portfela warunkach. Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie kupić, za chwilę rozwiejemy twoje wątpliwości. Po najwyższej jakości rozwiązania, takie jak płyty betonowe ogrodowe Semmelrock Lusso Tivoli zapraszamy do kostkaGT.

Płyty ogrodowe Semmelrock Lusso Tivoli – opinie, cena

Inspirowane naturą, a konkretniej trawertynem, płyty ogrodowe z betonu Semmelrock Lusso Tivoli urzekają swoim rewelacyjnym urokiem. Doskonałe odwzorowanie porowatej skały osadowej, jaką jest trawertyn, nadaje płytom niepowtarzalną fakturę, która zapewnia naturalny charakter. To fantastyczne płyty do ogrodu oraz na taras, z którymi każda aranżacja nabiera szlachetnego stylu oraz poczucia elegancji. Możemy bez cienia żadnych wątpliwości stwierdzić, że to brukowa klasa premium.

Płyty ogrodowe betonowe Lusso Tivoli to produkt bezfazowy, którego zaletą jest widoczna redukcja powstania wapiennych wykwitów na ich powierzchni. Duży format oraz dwa dostępne w hurtowni kostkaGT wymiary: 60x30 oraz 90x30 cm, to nie lada gratka dla tych, którzy cenią sobie praktyczne, wszechstronne oraz nowoczesne rozwiązania na nawierzchnię. Ogrodowe płyty Lusso Tivoli z racji na swoją grubość 4,3 cm przeznaczone są do zabudowy wszystkich prywatnych oraz publicznych przestrzeni wykorzystywanych jako piesze ciągi komunikacyjne.

Ogrodowe płyty betonowe Semmelrock Lusso Tivoli to manufakturowe wyroby produkowane w technologii Wetcast. Wykonywane ręcznie oraz z najwyższą precyzją, stanowią perfekcyjną, betonową wersję imitującą skalny trawertyn. Głęboka tekstura wraz z każdym pojedynczym detalem to wynik zalewnia specjalnych poliuretanowych form, które przygotowano tak, by stanowiły misterne odwzorowanie swojego kamiennego pierwowzoru.

Lusso Tivoli – betonowe płyty ogrodowe w wersji Semmelrock Premium

Najwyższa jakość płyty ogrodowej Lusso Tivoli to nie tylko jej rewelacyjny wygląd. Kryją się za tym także jej doskonałe właściwości. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, a jej powierzchnia poddana została hydrofobizacji. System ten to skuteczne zabezpieczenie płyt betonowych przed oddziaływaniem szkodliwej dla nich wilgoci. Hydrofobizacja redukuje ich naturalną tendencję do pochłaniania pary wodnej zarówno z gruntu, jak i z atmosfery. Co więcej, wpływa również pozytywnie na odporność płyt ogrodowych Lusso Tivoli na warunki atmosferyczne, takie jak niskie temperatury czy sól, która sypana zimą zmniejsza ryzyko gromadzenia się lodu na nawierzchni.

Korzystając z okazji, że jesteśmy przy powierzchni płyty ogrodowej Lusso Tivoli, to warto wspomnieć o tym, że została ona wzbogacona o piaski kwarcowe. Dodatek ten sprawia, że faktura płyt jeszcze lepiej oddaje piękno oraz naturalny charakter trawertynu.

Pozostał jeszcze jeden aspekt – dostępne kolory. Blanco (beż) oraz paloma (ciemnoszary) to dwa odcienie, w jakich kupić można płyty ogrodowe Semmelrock Lusso Tivoli. Kontrastujące ze sobą barwy to klasyczne, a zarazem uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli na wszechstronne wykorzystanie. Płyta ogrodowa w wersji blanco to doskonały sposób na rozjaśnienie przestrzeni oraz optyczne jej powiększenie (efekt wzmacnia duży format płyt). Ciemniejsza płyta betonowa ogrodowa, czyli paloma, jest idealna dla tych, którzy preferują bardziej wyraziste, odważne rozwiązania.

Semmelrock Premium, czyli płyty betonowe na taras i do ogrodu Lusso Tivoli

Ogrodowa płyta Lusso Tivoli jest elegancka, praktyczna, wszechstronna i ma doskonałą jakość. Dzięki temu doskonale nadaje się do wykończenia różnych nawierzchni. I to nie tylko tych na prywatnej posesji. Ich przeznaczenie to płyty betonowe do ogrodu oraz na taras. Fakt, iż doskonale imitują trawertyn, sprawia, że przeznaczone do relaksu miejsca na posesji są doskonałym miejscem, by wykorzystać Lusso Tivoli. Ścieżka ogrodowa z płyt betonowych, takie jak one, doskonale komponuje się z roślinnością, zwłaszcza kontrastując z głęboką zielenią traw. Na tarasie harmonijnie współgrają zarówno z nowoczesną, jak i klasyczną architekturą, tworząc wytworne, wysublimowane aranżacje.

Płyty betonowe ogrodowe Lusso Tivoli wykorzystać można także w przestrzeni publicznej oraz w miejscach, takich jak otoczenie basenów, czy ogrody zimowe. Stworzą one stylowe chodniki ciągnące się przez centra miast lub współgrające z naturą deptaki i alejki w parkach, czy niedaleko akwenów wodnych. Betonowe płyty Lusso Tivoli rewelacyjnie sprawdzą się na większych powierzchniach, gdyż ich duży format pozwala zarówno na szybkie i łatwe pokrycie rozległego terenu, jak i optycznie współgra z każdym rozmiarem nawierzchni. Dlatego, jeśli poszukujesz najwyższej jakości w wydaniu ogrodowych płyt betonowych, postaw na klasę Semmelrock Premium i płyty Lusso Tivoli.

Ogrodowe płyty Lusso Tivoli – gdzie kupić?

Czy można połączyć nowoczesny oraz naturalny charakter? Semmelrock pokazuje, że jeśli chodzi o betonowe rozwiązania na nawierzchnię, potrafi dosłownie wszystko. Wystarczy spojrzeć na betonową płytę ogrodową Lusso Tivoli. Jest w większym formacie, ma dwa uniwersalne kolory, jest wszechstronna, a do tego idealnie imituje trawertyn, czyli skałę osadową o niepowtarzalnej strukturze. Jest perfekcyjnym produktem, który służyć może nie tylko jako płyty brukowe na ścieżki ogrodowe. Skorzystaj z niej, aranżując taras lub wykańczając przestrzeń wokół basenu. Jej trwałość oraz doskonała jakość sprawią, że służyć będzie przez wiele lat, tworząc na każdej posesji oryginalne wykończeniowe kompozycje.

To, co poza jakością i estetyką odgrywa równie ważną utwardzającą rolę to opinie. No i cena. W hurtowni online kostkaGT sprzedajemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które zyskują aprobatę naszych specjalistów oraz klientów. Byś był betonowo pewien, gdzie kupić takie płyty ogrodowe z betonu, które odpowiadać będą twojej aranżacyjnej wizji oraz były w zasięgu twojego portfela, wystarczy zajrzeć na nasze wirtualne półki. Tam znajdziesz produkty, z którymi stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń. Może to będą właśnie ogrodowe płyty betonowe Semmelrock Lusso Tivoli. Kupuj i wykańczaj w naszej hurtowni kostkaGT.