Filtruj według

Grupy kolorystyczne

Grupy kolorystyczne

Kostka brukowa Appia Antica Semmelrock cena, informacje

Dla tych, którzy poszukują bruku w niebanalnej odsłonie mamy dostępny w sklepie online kostkaGT produkt, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie. To kostka brukowa Appia Antica marki Semmelrock. Tu nie tylko cena to niebywała atrakcja. Producent zastosował w niej ciekawe, niespotykane nigdzie indziej barwy, które sprawiają, że wzory układania kostki brukowej prostokątnej stają się nietuzinkowe. To innowacja nowoczesna technologicznie, do której inspiracją stała się starożytna droga rzymskiego imperium – Via Appia Antica. Przekonaj się, co takiego w sobie ma i jakie krążą opinie na jej temat.

Subcategories

Aktywne filtry

Kostka brukowa Appia Antica Semmelrock – wymiary i ogólna charakterystyka, cena 

Appia Antica

Appia Antica Semmelrock to kostka brukowa, która ma starożytne korzenie. Mianowicie producent, tworząc projekt, zainspirował się dawniej kładzionym na uliczkach miejskich brukiem. Kamienie w kształcie prostokąta są specjalnie stylizowane tak, aby przypominać, jak najwierniej nawierzchnie z ubiegłych epok. Jest to gładka kostka brukowa bez fazy małego i średniego formatu. Grubość kostki brukowej wynosi 6 cm.

Sprzedawana jest w kombiformie. Jest to komplet, który zdecydowanie upraszcza układanie kostki brukowej prostokątnej, wzory będzie dużo łatwiej zaprojektować. Wszystko znajduje się na 1 warstwie palety. Do dyspozycji jest kostka brukowa wymiar: 22,6×19,2 cm w liczbie 15 szt. oraz po 10 szt. wielkości 15×19,2 cm i 11,3×19,2 cm. Co więcej, aby ułatwić budowę nawierzchni kostki brukowe Semmelrock, zostały wyposażone w dystanse, które wyznaczają dokładne miejsce położenia. Uwzględniając jeszcze odpowiednie wymiary kostek brukowych, prace budowlane zostaną po pierwsze, szybciej przeprowadzone, a po drugie będą one dokładnie i prawidłowo wykonane. 

Niewątpliwym atutem, o czym już wspominaliśmy na początku, jest kolorystyka produktu. Barw, które proponuje firma próżno szukać u innych producentów. Wizualnie są to odcienie inspirowane naturą tj. o zabarwieniu gleby, kamieni, czy minerałów. Ich wyrazistość i głębię uzyskano dzięki technologii colorstripe. Są do wyboru 2 kolory:

  • kwarcytowy szary to ten jasny, neutralny, gdzie chłodna w odczuciu barwa została pocieniowana. W efekcie kostka będzie świetnym uzupełnieniem lub tłem aranżacji klasycznych.
  • wulkaniczny szary to opcja ciemniejsza i chyba najciekawsza spośród wymienionych. To fuzja barw, która przechodzi od beżów przez rdzawy, a w rezultacie po brązowy, ziemisty kolor. Z takim zestawem każda przestrzeń zyska swój unikalny styl. Będzie romantycznie i pięknie – to pewne!

Odcienie nadające zaskakujących efektów designerskich, zapewniające liczne ciekawe wzory kostki brukowej, praktyczne wymiary kostki brukowej, a do tego korzystna cena kostki brukowej. Czy może być lepiej? Zapewniamy, że w przypadku modelu Appia Antica to nie koniec miłych niespodzianek. O dalszych zaletach, które ma zaraz powiemy.

Appia Antica 1

Jakie właściwości i zastosowania ma brukowa kostka Appia Antica Semmelrock?

Jaka powinna być brukowa kostka? To oczywiste, że poza ceną, wyglądem istotna jest jej jakość, która jest ściśle związana z właściwościami produktu. Kostka brukowa Semmelrock Appia Antica jest delikatna w konstrukcji tylko z pozoru. To bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i dość duży nacisk prostokątna kostka brukowa. Jej nośność jest wystarczająca do budowy powierzchni, gdzie będzie odbywał się ruch pieszy, a także lekki samochodowy. 

Bruk jest eksponowany na zewnątrz, przez co jest ciągle narażony na działanie czynników atmosferycznych, które są niekoniecznie przyjazne. Dlatego powinien mieć odpowiednio dostosowaną strukturę. Prezentowana tu kostka brukowa grubość 6 cm Appia Antica została wykonana z twardego betonu najwyższej klasy. Jego jakość została potwierdzona europejskim certyfikatem CE, a ta kostka brukowa gładka spełnia wymogi norm PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 oraz Aprobaty Techniczne.

Dokumentacja swoją drogą, ale w praktyce przekłada się to na doskonałą odporność na ujemne zimowe temperatury, a przy okazji dodajmy, że na sól do odladzania także. Nie ma obaw, że popęka i będzie się wykruszać. Kostka nie chłonie wilgoci, wszystko za sprawą zabiegu hydrofobizacji. Powłoka odpycha wodę, a materiał zachowuje nienaruszony stan przez długie lata.

Zastosowanie zależy od grubości kostki brukowej, 6 cm, jak w tym przypadku to wartość odpowiednia do budowy nie tylko ścieżek, chodników – szlaków pieszych. Śmiało wystarczy do zabudowy podjazdów do garażu lub bramy albo na parkingi. Place, ogrody, pasaże, tarasy, dziedzińce tam też nadaje się doskonale. Będzie funkcjonalnie i ze smakiem. Appia Antica powstała z myślą zarówno o przestrzeniach prywatnych, jak i tych publicznych.

Appia Antica 2

Kostka brukowa prostokątna Appia Antica Semmelrock – opinie, gdzie kupić?

Mając na myśli kostkę brukową prostokątną Appia Antica, mówimy w samych superlatywach, a co inni sądzą na jej temat? Tu także sprawa wygląda obiecująco. Głosów na „tak” nie brakuje i zainteresowanie produktem stale rośnie. 

Bazujemy na wypowiedziach klientów naszej internetowej hurtowni kostkaGT. Dlatego są to opinie jak najbardziej wiarygodne. Nikt lepiej nie oceni, jak sprawdza się kostka brukowa w praktyce niż sam użytkownik. 

Kostki brukowe wymiary mają bardzo uniwersalne, idealne pod każdą budowę. Imponują właściwościami i wyglądem. Kostka brukowa prostokątna wzory układania może mieć najróżniejsze, wszystko zależy od indywidualnych upodobań i własnej wyobraźni.

Wciąż zastanawiasz się gdzie kupić Appia Antica? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty, zamów ją u nas i bądź pewien, że to niedroga kostka brukowa. Cena na Twoją kieszeń. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i swój czas. Nie musisz nigdzie jechać i oglądać, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. To wszystko. Reszty dopilnujemy my. Zadbamy, aby od firmy Semmelrock kostka brukowa dotarła prosto do Ciebie. 

Oczywiście Ty decydujesz, przemyśl i daj nam znać, jeśli to właśnie kostka brukowa prostokątną Appia Antica Semmelrock ma upiększyć Twoje otoczenie. Zapraszamy.

Wymiary kostki brukowej Semmelrock Appia Antica | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie  Waga
Semmelrock 6 x 22,6 x 19,2 cm  11,2 m2 1 600 kg
6 x 15 x 19,2 cm
6 x 11,3 x 19,2 cm