Płyty brukowe Semmelrock Umbriano 6 cm i 8 cm - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Patrząc na nie, nasuwa się tylko jedna myśl – muszę je mieć! Płyty brukowe Umbriano marki Semmelrock to betonowe rozwiązanie, które wyróżnia się swoim oryginalnym zabarwieniem oraz nowoczesnym charakterem. Dwie różne grubości, trzy wymiary, trzy kolory, a do tego pełen zestaw doskonałych, betonowych właściwości. Płyty betonowe Umbriano to sposób w dużym formacie na nawierzchnie, które zachwycać będą swoim pięknem przez wiele lat. Doskonała na prywatne posesje, jak i do komercyjnych realizacji. Wystarczy spojrzeć na uzyskiwane przez nie opinie – ciężko dorównać takiej brukowej perfekcji. A jeśli zdecydujesz się na zakup w naszej hurtowni online kostkaGT, możesz być pewien, że również i cena pozytywnie zaskoczy każdego, kto ceni sobie oszczędnościowy spokój. Nie trzeba więc dłużej zastanawiać się, gdzie kupić, tylko płyty w dłoń i do brukowania! A jeśli nie jesteś jeszcze pewien co do płyt Semmelrock Umbriano, to my jesteśmy pewni, że zdołamy Cię do nich przekonać. Daj nam tylko kilka poniższych linijek.

Elegancka i nowoczesna – płyta brukowa Semmelrock Umbriano

Umbriano

Komu nie marzy się elegancka przestrzeń wokół domu wykończona materiałami, które wniosą oryginalny akcent pozwalający na wyróżnienie się na tle sąsiadujących za płotem aranżacji? Kiedy wszyscy kombinują (nie zawsze z estetycznym skutkiem), my jesteśmy zdania, że wykończeniowy grunt to odpowiednio dopasowane rozwiązanie. A my znamy takie, które z łatwością wkomponuje się w praktycznie każde otoczenie. Zawdzięcza to swoim doskonałym walorom jakościowym i rewelacyjnym wyglądem. To właśnie płyta brukowa Umbriano Semmelrock o grubości 6 cm i 8 cm.

Nie dziwi nas, dlaczego brukowe płyty Umbriano zyskują same pochlebne opinie. Są oryginalne, nowoczesne, a jednocześnie daleko im od krzykliwego blichtru. Ich średni format oraz prostokątny kształt sprawia, że nie przytaczają otoczenia. Można wykorzystać je zarówno tuż przed domem, jak i w innych częściach na posesji, gdzie stworzą nieszablonowe, gustowne aranżacje. Taras z płyt betonowych w wydaniu Semmelrock Umbriano pozwoli Ci na to, by w weekend lub po pracy zaprosić gości i delektować się wolnymi chwilami w gustownie urządzonej przestrzeni.

To, co należy wiedzieć o Umbriano to fakt, iż są produktem bezfazowym poddanym impregnacji. Zabezpieczona specjalną ochronną warstwą płyta betonowa jest trwalsza, bardziej odporna na zabrudzenia, działanie soli odladzających oraz niskie temperatury. Ponadto, impregnacja wpływa pozytywnie na inne właściwości użytkowe brukowych płyt Umbriano, takie jak ścieralność, czy trwałość koloru. Co więcej, poddana impregnacji powierzchnia płyt jest bardzo łatwa w czyszczeniu, co bez wątpienia wpływa na jej praktyczne wykorzystanie.

Warto wspomnieć jeszcze tylko kilka słów na temat hydrofobizacji. Wykonane z betonu płyty Umbriano 6 cm i 8 cm posiadają również dodatkową ochronę w postaci hydrofobizowanej powierzchni. Zabezpiecza ją to m.in. przed pojawianiem się wykwitów wapiennych oraz chroni przed wilgocią. Jak? Hydrofobizacja redukuje naturalną tendencję do pochłaniania wilgoci przez wszystkie produkowane z betonu materiały, w tym średnioformatowe płyty brukowe. Dzięki temu są znacznie bardziej wytrzymałe i trwałe.

Płyty brukowe Umbriano w fantastycznych kolorach

Umbriano 1

Zanim jeszcze przejdziemy do rozmiarów (bo te zostawiliśmy tym razem na sam koniec), poświęcimy krótką chwilę na imponujące kolory betonowych płyt Semmelrock Umbriano. Colorfusion to unikalna technologia, która wykorzystana została po to, by uzyskać oryginalne, bardzo atrakcyjne barwy na powierzchni płyt brukowych Umbriano. Kolorystyczny efekt jest powalający – rewelacyjnie prezentuje się na nawierzchni wybrukowanej przez betonowe płyty Umbriano.

Dostępne kolory to: grafitowo – biały, stalowo – grafitowy oraz brązowo – beżowy. Są więc wszystkie trzy odcienie, które wykorzystuje się do tworzenia wysublimowanych aranżacji. Brukowa jasna płyta Umbriano grafitowo – biała oraz jej wyrazisty, ciemny odpowiednik w postaci stalowo – grafitowego doskonale nadają się do wykorzystania na posesjach stylizowanych na nowoczesne. Dodając do tego większy format oraz prostą formę, zyskuje się betonowane na miarę rozwiązanie, które rewelacyjnie odda modernistyczny charakter zabudowań oraz otoczenia.

Brązowo – beżowa płyta brukowa Umbriano, która ma znacznie cieplejszy charakter, idealnie sprawdzi się w przypadku posesji aranżowanych na klasyczne, tradycyjne. Niejednolite zabarwienie będzie intrygującym akcentem, wprowadzającym nieco dynamiki na utwardzaną powierzchnię. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że tak wykończona aranżacja nie szybko się znudzi.

Bo grubość ma znaczenie – Semmelrock Umbriano 6 cm i 8 cm

Umbriano 2

Płyty brukowe Umbriano marki Semmelrock dostępne są w dwóch różnych grubościach: 6 cm oraz 8 cm. Każda pozwala na to, by wykorzystać je do zabudowy wszystkich drogowych nawierzchni przeznaczonych do ruchu lekkiego. Semmelrock Umbriano 6 cm i Semmelrock Umbriano 8 cm zatem sprawdzą się w miejscach użytkowanych przez pieszych, jak i auta osobowe o masie do 2,5 tony. W realizacjach prywatnych Umbriano wykorzystać można jako płyty ogrodowe, płyty tarasowe lub w każdym miejscu wokół zabudowań, np. na podjeździe do garażu.

W projektach komercyjnych będą rewelacyjnym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni przed biurowcami, na placach, dziedzińcach oraz jako trwały materiał do wybrukowania parkingów. Brukowa płyta Umbriano z racji na swój bardzo elegancki urok oraz ponadczasową formę sprawdzi się także jako płyta chodnikowa, która stworzy stylowe chodniki, alejki i pasaże.

Czas na wymiary! Te nieco różnią się liczbą dostępnych możliwości. Płyty brukowe Semmelrock Umbriano 6 cm to nowoczesne prostokąty w 2 formatach: 25x25 oraz 37,5x25 cm. Semmelrock Umbriano 8 cm występują zaś w 3 rozmiarach: 25x25, 37,5x25 oraz 50x25 cm. Różnorodność formatów pozwala na stworzenie swojego własnego projektu, który idealnie dopasuje się do wymagań płaszczyzny, jak i estetyki otoczenia.

Płyty na taras 6 cm? Wolisz grubiej? Więc może płyty na taras 8 cm? Jeśli nie w głowie Ci płyta tarasowa, a planujesz coś znacznie więcej, już wiesz, że dzięki kilku wymiarom oraz dwóm grubościom wykończysz każdą nawierzchnię. Wystarczą płyty brukowe Semmelrock Umbriano.

Cena, opinie i to, gdzie kupić płyty brukowe Umbriano

Umbriano 4

Poszukując wymarzonego rozwiązania do utwardzenia nawierzchni, które zachwycać będzie jakością, estetyką oraz rewelacyjną ceną, nie trzeba daleko szukać. W internetowej hurtowni kostkaGT znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by wykończyć każdy rodzaj powierzchni. Kostki brukowe, większego formatu płyty brukowe oraz elementy małej architektury ogrodowej. Kompleksowy asortyment w jednym miejscu, byś za kliknięciem myszki wybrał idealne dla Ciebie rozwiązanie.

A jednym z nich jest właśnie płyta brukowa Semmelrock Umbriano 8 cm i 6 cm. Idealna dla tych, którzy poszukują nowoczesnego sposobu na to, by wprowadzić na posesję nutę betonowej elegancji. Umbriano od Semmelrock ma same doskonałe opinie. Zachwyca swoją prostą, ponadczasową formą, unikalną technologią produkcji oraz doskonałymi parametrami. Do tego jej nieszablonowe, unikalne zabarwienie w trzech odcieniach. Jedyne, czego potrzeba do wykończeniowego szczęścia to niska cena. Na szczęście w kostkaGT oferujemy wyłącznie najlepsze produkty i to w prawdopodobnie najniższej na rynku cenie.

Potrzebujesz płyty betonowe na taras? A może wolisz stworzyć nowoczesną ścieżkę w ogrodzie? Czy na prywatnej posesji, czy w miejscu publicznym brukowe płyty w dużym formacie Umbriano firmy Semmelrock poradzą sobie z każdym utwardzającym zadaniem. To co? Chyba już wiesz, gdzie kupić? Zapraszamy!

Wymiary kostki brukowej Semmelrock Umbriano | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Semmelrock 6 x 25 x 25 cm 10,00 m2 1 380 kg
6 x 37,5 x 25 cm
8 x 25 x 25 cm 9,00 m2 1 650 kg
8 x 37,5 x 25 cm
8 x 50 x 25 cm