Semmelrock Umbriano 8 cm grafitowo-biały (9 m2)

Firma Semmelrock oferuje doskonale wpisującą się w nowoczesne trendy płytę brukową Umbriano. Jej elegancka grafitowo-biała barwa w dużym formacie stanowi rewelacyjne połączenie, które doskonale prezentuje się na nawierzchni. Płyta jest impregnowana, odporna na mróz i działanie soli, a jej nośność pozwala na zastosowanie w miejscach o intensywnym ruchu pieszym i kołowym. Jeśli interesują Cię inne kolory Semmelrock Umbriano, zapraszamy do nas, abyś mógł je zamówić.

grubość kostki grubość kostki 8 cm
m2 na palcie m2 / paleta 9 m2
waga palety waga palety 1,61 t
wymiary kostki na palecie wymiary 25-37,5-50 x 25 x 8 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Płyta brukowa gładka Semmelrock Umbriano 8 cm kolor grafitowo-biały

Umbriano o grubości 8 cm to betonowo idealna płyta brukowa dla miłośników współczesnych trendów. Semmelrock, jako ekspert w dziedzinie utwardzanych nawierzchni, oferuje tę płytę w dużym formacie 37,5x25 cm, 25x25 cm i 50x25 cm, doskonale wpasowującą się w nowoczesną architekturę. Zapewnia również maksymalną wygodę podczas układania, dzięki dostarczanym z nią dystansom. Płyta jest odporna na mróz i sól.

Umbriano to płyta, która niezależnie od swojego położenia wnosi do aranżacji wszystko, czego można oczekiwać od materiału utwardzającego. Jej dystyngowany wygląd zapewnia elegancką oprawę przestrzeni, a doskonała jakość i hydrofobizacja sprawiają, że płyty Umbriano są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Unikalne grafitowo-białe zabarwienie, osiągnięte dzięki technologii Colorfusion, dodaje im nuty luksusu, a zarazem pozostaje uniwersalne w swoim zastosowaniu. Nośność płyt Umbriano otwiera nieograniczone możliwości aranżacyjne zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej, zarówno dla pieszych, jak i pojazdów. Jest doskonałym i trwałym rozwiązaniem na wszelkie potrzeby utwardzania, dodając elegancji bez względu na miejsce.

Płyta brukowa Umbriano w kolorze grafitowo-białym od Semmelrock to doskonały wybór zarówno dla miłośników nowoczesnych trendów, jak i tych, którzy chcieliby dodać świeżości tradycyjnym projektom. Ta betonowa płyta brukowa gwarantuje doskonałą jakość i wszystko, co najlepsze, przy utwardzaniu powierzchni za pomocą kostki brukowej.

 Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Umbriano 8 grafit biel

Opis

Grubość / Wysokość
8 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Średni / Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
9 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Specyficzne kody

EAN13
2800000247928

Semmelrock Umbriano 8 cm grafitowo-biały (9 m2)

81,19 zł

Płyta brukowa Semmelrock Umbriano 8 cm. Grafitowo-biała. Gładka.

  • grubość: 8 cm
  • na palecie: 9 m2
  • waga palety: 1,61 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także