• -5%
Semmelrock Senso Grande margo (9,6 m2)

Senso Grande margo Semmelrock 8 cm. Płyty brukowe z mikrofazą. Większy wymiar, gładka, cieniowana jasnoszara powierzchnia. Doskonałe w otoczeniu w stylu nowoczesnym. Znakomita nośność i wytrzymałość umożliwia zabudowę podjazdów, placów oraz parkingów. Model sprawdzi się na tarasach, a także ścieżkach w przestrzeniach ogrodowych. Gdzie kupić? Zapraszamy do sklepu internetowego kostkaGT. W ofercie mamy więcej kolorów Semmelrock Senso Grande. Sprawdź.

grubość kostki grubość kostki 8 cm
m2 na palcie m2 / paleta 9,6 m2
waga palety waga palety 1,76 t
wymiary kostki na palecie wymiary 40-60 x 40 x 8 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Duże płyty brukowe Semmelrock Senso Grande margo 8 cm kolor jasnoszary cieniowany

Senso Grande margo Semmelrock to wielkoformatowy model kostki brukowej o grubości 8 cm w kolorze jasnoszarym o gładkiej cieniowanej powierzchni. Model jest mikrofazowany. Paleta zawiera zestaw płyt o wymiarach 40 x 40 cm (3 szt.) oraz 60 x 40 cm (3 szt.). Takie powiększone wymiary oraz obecność dystansów to znaczne udogodnienie, szczególnie w momencie montażu kostek na dość dużym obszarze. Jedna paleta wystarcza na zabudowę powierzchni 9,6 m2.

Bruk Senso Grande o cieniowanej jasnoszarej barwie Margo to znakomite rozwiązanie w aranżacjach tworzonych zgodnie z najnowszą modą, w której prym wiodą spokojne jednolite kolory. Bardzo ładnie wygląda w zestawie z ciemnymi akcentami. Kostka ze względu na dużą wytrzymałość na nacisk może być stosowana na podjazdach, parkingach i wszędzie tam, gdzie dozwolony jest ruch nie tylko pieszy, ale i również kołowy. Poza tym pięknie prezentuje się w pobliżu domu, na tarasie lub w ogrodzie, bo z wszechobecną zielenią tworzy również zgrany duet.

Firma Semmelrock tworzy produkty zgodnie z najnowszymi wymogami, a seria Senso spełnia również wszystkie przewidziane dla bruku kryteria. Odporność na mróz i niszczące działanie soli odladzającej to parametry istotne szczególnie zimową porą. Ponadto struktura kostki jest hydrofobizowana, co oznacza, że nie nasiąka wilgocią z opadów, czy wód gruntowych. Dzięki temu zabiegowi udało się także znacznie zredukować ilość nieestetycznych wykwitów wapiennych. Kolejnym znaczącym aspektem jest niska cena. Ta atrakcyjna oferta dostępna jest online w hurtowni kostkaGT.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Senso Grande margo

Opis

Grubość / Wysokość
8 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
9,60 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock Senso Grande margo (9,6 m2)

58,90 zł
62,00 zł

Płyta brukowa Semmelrock Senso Grande 8 cm. Margo (jasnoszara). Gładka.

  • grubość: 8 cm
  • na palecie: 9,6 m2
  • waga palety: 1,76 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także