Kostka brukowa Semmelrock Senso 8 cm - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Jesteś już w końcowej fazie budowy i pora na wykończenia. Zapewne czeka Cię brukowanie. Świetnie! Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Ci budowlane decyzje zakupowe. Mamy coś, co może Cię zainteresować. W naszej hurtowni internetowej kostkaGT czeka na Ciebie kostka brukowa Senso marki Semmelrock i poświęcimy jej chwilę uwagi. Przepiękny design, najmodniejsze kolory do wyboru, odpowiednie parametry brukowe, przystępna cena, ale to tak w dużym skrócie. Warto powiedzieć znacznie więcej, bo nie da się przejść obok niej obojętnie.

Senso

Kostka brukowa Senso Semmelrock – ogólne parametry, rodzaje i cena

Przy brukowaniu podobnie, jak przy każdego rodzaju pracach budowlanych dobrze jest sobie wszystko dużo wcześniej rozplanować. Trzeba dokładnie przemyśleć jakie przeznaczenie będzie miał teren, na którym ma się pojawić kostka brukowa. Ustalić jak bardzo będzie obciążony, czy będzie to przestrzeń typowo rekreacyjna, czy miejsce, gdzie będziemy podjeżdżać samochodem lub innym ciężkim sprzętem. Dlatego dobierając konkretny materiał do zabudowy, szczególną uwagę zwróćmy na parametry budulca. 

Senso Semmelrock to model o gładkiej strukturze i średnim formacie dostępny w 2 rozmiarach 20×20 oraz 30×20 cm. Taki wymiar polecany jest do klasycznych mniejszych działek przydomowych. Jednak jeśli planujemy większą nowocześniejszą zabudowę, to taka kostka wielkościowo jak najbardziej będzie pasować. Płytki sprzedawane są w kombiformach. W zestawie mieści się łącznie 20 szt. kostek (5 mniejszych i 15 większych), a każda z nich ma grubość 8 cm.

Senso to gama kolorystyczna ułożona w najmodniejszych obecnie szarościach. Wyrazistość barwy margo uzyskano przy zastosowaniu innowacji Colorflow. W ten sposób otrzymaliśmy bardzo ciekawą wersję cieniowanej szarości. Z kolei ciemografitowa sombra i jaśniejsze szare platino to efekt technologii Naturalnego betonu. Do tego silva, czyli melanż srebrzysto-szary. W obrębie tej linii Semmelrock zafundował nam barwną różnorodność. Możemy dowolnie zestawiać kostki w ciemniejszej i jaśniejszej tonacji, tworzyć ciekawe kontrasty. Nie bójmy się więc nieco zaszaleć. Warto podkreślić, że takie kompozycje kolorystyczne to wyznacznik najnowszych trendów designerskich. Świetnie wyglądają w połączeniu z metalowymi konstrukcjami, czy elewacją z dużymi przeszklonymi oknami. Jeśli do tego dołączyć fakt, że bruk ma foremne i proste kształty to mamy wręcz modelowy przykład minimalistycznych stylizacji, które obecnie królują! 

Niech nie przeraża Was cena, spokojnie. Zadbamy o dobrą ofertę, tak, aby starczyło jeszcze na inne wydatki. Doskonale wiemy, że przy budowie domu jest ich mnóstwo. Bądźcie pewni, że u nas nie przepłacicie. Zresztą wystarczy zajrzeć po szczegóły lub po prostu skontaktować się z nami.

Jakie właściwości i zastosowania ma bruk Senso

Senso 1

Skupmy się na jakości i tu producent nas nie zawiódł, bo Seria Senso Semmelrock otrzymała europejski certyfikat CE, spełnia również istotne brukowe normy i kryteria. Jeśli chodzi o ogólne właściwości bruk Senso prezentuje się pod tym względem znakomicie. 

Zacznijmy od faktu, że powierzchnię kostek poddano zabiegowi hydrofobizacji, co w praktyce oznacza dla nas ważne korzyści. Struktura stała się niskonasiąkliwa, tym samym materiał nie zniszczy się nawet pod wpływem intensywnego i długotrwałego zalewania wodą. Materiał zyskał też w kwestii estetyki, bo w ten sposób udało się znacznie zredukować odbarwienia w postaci wykwitów wapiennych. Kostki dobrze znoszą trudne zimowe warunki, są odporne na mrozy i niewrażliwe na sól przeznaczoną do odladzania nawierzchni. Dlatego sypmy śmiało, choć osobiście radzimy zastosować np. piasek, gdyż zasolone podłoże może zaszkodzić otaczającej nas roślinności.  

Kostka brukowa Senso ma grubość odpowiednią do stosowania w miejscach zarówno o intensywnych ruchu pieszym, jak i kołowym. Z tego względu możemy wykładać nią parkingi, przydomowe podjazdy do bram, garażów. Będzie również pięknie wyglądać na naszym tarasie lub patio. Jako że są to bardzo trwałe elementy, producent poleca je również do zabudowań w obszarach użytku publicznego. Takie ekskluzywne szarości i grafity mogą zdobić place, pasaże wokół lokali usługowych, biur lub osiedli blokowych. Średnie kwadratowe i prostokątne formaty znajdują też zastosowanie w ogrodach, a zwłaszcza tych projektowanych w duchu nowoczesnym. Senso na ścieżkach, alejkach i wszechobecna zieleń będą zachwycać, to pewne!

Senso 2

Kostka brukowa Senso Semmelrock – gdzie kupić

Firma Semmelrock to powszechnie znany w brukowej branży producent. Jest uznawany za jednego z liderów, a na swoją pozycję zapracował długoletnim doświadczeniem. 

Jako że w naszej hurtowni internetowej kostkaGT handlujemy jedynie sprawdzonym materiałem, to kostka brukowa Senso znalazła się również w naszym asortymencie. Teraz na przestrzeni lat, możemy stwierdzić, że wśród naszych klientów uzyskała wysokie noty. Cenią ją za elegancję, a równocześnie prostotę. To fakt, linia Senso jest bardzo uniwersalna zarówno pod względem wizualnym, jak  i biorąc pod uwagę ogrom możliwości jej zastosowań. To model pasujący niemal na każdą przestrzeń – klasyk, który równocześnie bardzo wyraźnie wpisuje się we współczesne minimalistyczne kanony wzornicze. Do tego jest solidny, przetrwa wiele lat. Ma w sobie wiele cech, które docenią nie tylko zawodowi brukarze, ale przede wszystkim my – użytkownicy. Dlatego, jeśli bruk Senso wpasował się w Wasze gusta, wpadnijcie do nas na zakupy, a przy okazji możecie liczyć na dobrą cenę, bo jakość jakością, ale koszty też się liczą, wiadomo.

Warto zapamiętać, że jak Senso Semmelrock to koniecznie w sklepie internetowym kostkaGT. Tak na marginesie w pakiecie dodamy jeszcze fachowe doradztwo, bo wiemy, że brukowe wybory do łatwych nie należą. Dzwońcie, piszcie, zapraszamy.

Wymiary kostki brukowej Semmelrock Senso | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Semmelrock 8 x 20 x 20 cm 8,8 m2 1 620 kg
8 x 30 x 20 cm