Płyty brukowe Semmelrock Asti Colori

Aktywne filtry

Płyty brukowe Semmelrock Asti Colori

Poszukujesz płyty brukowej, która pozwoli stworzyć przykuwającą wzrok przestrzeń? Spraw, by wykańczana przez Ciebie nawierzchnia była niepowtarzalna i pełna aranżacyjnego smaku. Wystarczy sięgnąć po betonowe płyty tarasowe Semmelrock Asti Colori. Jedyne w swoim rodzaju zabarwienie wraz z dużym formatem to coś, co gwarantuje rewelacyjne estetyczne efekty.

Wykorzystana na tarasie, za domem, w ogrodzie, czy rozpościerając się jako elegancki skwer, Asti Colori spełnia wszystkie najwyższe brukowe standardy. Zajrzyj do hurtowni kostkaGT, gdzie kupić możesz nowoczesne płyty brukowe Asti Colori oraz inne kostkowe rozwiązania, których zarówno cena, jak i opinie zaspokoją wszelkie nawet najbardziej restrykcyjne względem betonowych materiałów wymagania.

Betonowe płyty brukowe Semmelrock Asti Colori, cena

Zdarzyło Ci się kiedyś trafić w takie miejsce, gdzie każdy stawiany krok to była czysta przyjemność? Tym razem nie mieliśmy na myśli żadnych uroczych pejzażów, czy krajobrazów, a samą nawierzchnię. Niełatwo jest teraz zaskoczyć i sprawić, by nasze budowlane, czy remontowe plany wspięły się na aranżacyjne wyżyny. Na szczęście mamy w zanadrzu rewelacyjne płyty brukowe, które z pewnością zyskają przychylność nawet tych bardziej wybrednych krytyków betonowego piękna.

Semmelrock Asti Colori, bo o nich właśnie mowa, to betonowe płyty, które charakteryzują się oryginalnym zabarwieniem. O tym barwnym aspekcie dokładniej już za chwilę, bo najpierw poświęcimy moment na jej rewelacyjne właściwości. Na sam początek wymiary. Płyta brukowa Asti Colori to prostokąt 60x30 cm. Duży format wraz z geometryczną, prostą formą to coś, bez czego nie obejdzie się żadna nowoczesna betonowa płyta.

Jej nośność (grubość 5 cm) pozwala na to, by wykorzystać ją do zabudowy każdej nawierzchni, po której poruszają się piesi. Asti Colori funkcjonalnie sprawdzi się w przestrzeniach prywatnych, takich jak tarasy, czy ścieżki prowadzące przez ogród do domu. W miejscach publicznych płyta brukowa Asti Colori od Semmelrock stanowić będzie solidne i wysoce eleganckie wykończenie alejek, deptaków, czy placów przed budynkami.

Powierzchnia płyt tarasowych jest gładka oraz poddana hydrofobizacji. Dzięki specjalnej obróbce betonowej mieszanki, z której powstają duże płyty Asti Colori, stają się one znacznie bardziej odporne na oddziaływanie takich czynników, jak niskie temperatury, czy sypana zimą sól. Co więcej, hydrofobizacja redukuje ryzyko pojawienia się wykwitów wapiennych.

Wyłóż płyty tarasowe Asti Colori łatwo i gdzie tylko chcesz

Brukowe płyty Asti Colori firmy Semmelrock posiadają bezfazowe krawędzie. Widocznie zaznaczone brzegi płyt to gwarancja praktycznie idealnie gładkiej powierzchni, która stwarza wrażenie szlachetności. Brak fazy to także komfort w użytkowaniu – zwłaszcza w przypadku prowadzenia wózka, czy jazdy rowerem.

Płyty betonowe Semmelrock Asti Colori są również praktyczne. Łatwe układanie zapewnione zostaje nie tylko poprzez większy format, ale i specjalne dystanse. Wykorzystując je na rozległych nawierzchniach, idealnie więc dopasują się do otoczenia oraz zapewnią sprawniejsze prace wykończeniowe.

Płyta tarasowa Asti Colori to oryginalny sposób na wielkoformatowe, jak i te mniejsze przestrzenie, którym przyda się oryginalny akcent. Stworzą klimatyczny taras z płyt betonowych, który skrywa się tuż za domem, otulą efektownie basen, bądź pozwolą na wyznaczenie eleganckich ścieżek pośród roślinności w ogrodzie.

Asti Colori to brukowa płyta, która efektownie komponuje się z elementami małej architektury ogrodowej oraz innymi materiałami, takimi jak mniejsze kostki, harmonijnie współgrając z architekturą budynków oraz tworząc wysublimowane aranżacje. Płyty na taras Semmelrock Asti Colori doskonale wpasują się również w wielkomiejską przestrzeń, wykańczając patia przy restauracjach, deptaki wzdłuż zbiorników wodnych, czy skwery w samym centrum miasta.

Wielokolorowe płyty na taras z betonu Asti Colori, opinie

Tarasowe płyty betonowe Asti Colori dają dwie kolorystyczne możliwości wyboru. Dostępne zabarwienie: silva (szaro – grafitowy) oraz sepia (brązowo – beżowy) to wyjątkowe melanże, które powstają w wyniku wykorzystania technologii colorflow. Jeśli marzy Ci się modna, szykowna, a jednocześnie niekrzykliwa nawierzchnia, płyta betonowa Asti Colori jest perfekcyjnym sposobem, by uzyskać trwały i nieszablonowy efekt.

Szaro – grafitowa silva jest zimna, nowoczesna i klasycznie piękna. Uniwersalne kolory, które rozlewają się na jej powierzchni, powalają na to, by z łatwością wkomponować je do otoczenia. Tarasowa płyta Asti Colori silva sprawdzi się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i w tych minimalistycznie nowoczesnych. Zestawiona i z jasnymi, i z wyrazistymi, ciemnymi kolorami stworzy rewelacyjne realizacje, od których ciężko będzie odwrócić wzrok.

Płyty tarasowe betonowe Asti Colori sepia to wersja nieco cieplejsza, gdyż łączy odcienie brązów i beży. Subtelnie rozjaśni otoczenie, dodając jednocześnie dozy wyszukanej elegancji. Jeśli mielibyśmy wybierać, wyłożylibyśmy je na posesjach, gdzie królują jasne barwy. To tam niczym pełne gracji betonowe ramy wykreuje wytworne wykończeniowe projekty. Wykorzystaj je w ogrodzie, tarasie lub przy basenie i ciesz się oryginalnym urokiem płyt brukowych Semmelrock Asti Colori.

Asti Colori od Semmelrock – gdzie kupić? W hurtowni kostkaGT

Gdyby można było wybetonować niepowtarzalny styl i wykończeniową elegancję, jesteśmy pewni, że przybrałaby ona formę dużych, brukowych płyt Asti Colori od Semmelrock. Nie licząc oryginalnego, efektownego zabarwienia, cechują się również doskonałą jakością, wszechstronnym zastosowaniem oraz sprawnym i szybkim montażem.

Mają dosłownie wszystko to, czego wymagać można od płyt tarasowych z betonu z najwyższej półki. Dlatego nie ma się co zastanawiać! Wszystkim oczekującym od brukowych materiałów na nawierzchnię „czegoś więcej”, polecamy płyty betonowe na taras Semmelrock Asti Colori.

W internetowej hurtowni kostkaGT znajdziesz szeroki asortyment, na który składają się kompleksowe rozwiązania. Płyty brukowe w dużym formacie, takie jak Semmelrock Asti Colori, mniejsze kostki oraz elementy małej architektury ogrodowej. Fantastyczne opinie potwierdzają, że nie tylko my, ale i nasze produkty zostały sprawdzone przez niejednego zadowolonego klienta. Do tego dochodzi jeszcze bardzo niska cena.

Wiemy, że budżet na remont i budowę to aspekt, którego nie warto niepotrzebnie uszczuplać zbyt wysokimi cenami. Dlatego, jeśli jeszcze wahasz się, gdzie kupić najlepsze dla Ciebie i twojego portfela płyty lub kostki, zajrzyj na stronę hurtowni online kostkaGT. Ani Ty, ani twój portfel na pewno nie pożałujecie.