Płyty tarasowe, płyty brukowe Pozbruk | cena, rodzaje

Podkategorie

Aktywne filtry

Płyty brukowe produkowane przez firmę Pozbruk to świetne rozwiązanie niemal na każdą przestrzeń. Duży, wygodny w układaniu format, materiał: beton. Wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne, zabrudzenia. Płyta brukowa jest dedykowana pod zabudowę nawierzchni pieszych i jezdnych. W hurtowni internetowej kostkaGT zamawiasz produkt online i zawsze w dobrej cenie. Sprawdź naszą ofertę!

Płyty brukowe polskiej firmy Pozbruk to popularny i chętnie wybierany asortyment. W ofercie mamy do dyspozycji wielkoformatowe płyty Gabaryt i Gabaryt Nova (płukane) o grubości aż 12 cm i wymiarach 60 x 80 cm (Gabaryt M) i 120 x 80 cm (Gabaryt XL). Jest jeszcze dekoracyjna seria Reneo.

Płyty brukowe Pozbruk – rodzaje, właściwości i zastosowania, cena

Jednak największym hitem ostatnich czasów stała się płyta brukowa Plaza Grande o grubości 8 cm. W ramach tej kolekcji mamy do wyboru 3 zestawy różniące się wymiarami, które można ze sobą dowolnie łączyć. W ten sposób uzyskamy wiele możliwości zabudowy. Wszystko w modnych kolorach: szarym, grafitowym i melanżu zimowym (biało-szarym). Plaza Grande Set 1 to płyta o wymiarach 90 x 60 cm, Plaza Grande Set 2 to dwuelementowy zestaw o wymiarach 60 x 30 i 60 x 60 cm. Z kolei Plaza Grande Set 3 to 3 elementy wielkości 30 x 30; 45 x 30 oraz 60 x 30 cm. Taka różnorodność wymiarowa gwarantuje dopasowanie do każdej aranżacji.

Płyty brukowe Pozbruk – właściwości 

Wszystkie płyty wykonano z betonu o zredukowanej nasiąkliwości. Materiał jest odporny na mróz, substancje odladzające, promieniowanie UV, korozję mikrobiologiczną, zanieczyszczenia. Te najlepsze cechu bruku udało się uzyskać dzięki zastosowaniu zabezpieczeń hydrofobowych H-Plus i nanotechnologii. Każda z płyt jest chroniona specjalną paroprzepuszczalną membraną nanokompozytową, która dodatkowo utrwala i eksponuje barwę. Na uwagę zasługuje fakt, że produkty Pozbruk są łatwe do utrzymania w czystości. Nie wymagają do czyszczenia specjalistycznych detergentów.

Płyta brukowa Pozbruk – zastosowania

Płyty mają grubości 8 lub 12 cm to zdecydowanie mocny materiał, który wytrzyma spore obciążenia. Z tego względu ten rodzaj bruku jest przeznaczony do budowy nawierzchni, gdzie możliwy będzie ruch pieszy i kołowy. Duży format znacznie ułatwia i przyspiesza proces montażu zwłaszcza na większych powierzchniach. Płyty brukowe to świetne rozwiązanie zarówno w dużych aglomeracjach miejskich, jak i na terenie prywatnych posesji. Sprawdzą się na podjazdach, parkingach, placach, patio, tarasach, ścieżkach, alejach.

Płyty brukowe Pozbruk – gdzie kupić, jaka cena?

Wysokiej jakości płyty od Pozbruk na stałe znalazły się w naszej ofercie. Zapraszamy do internetowej hurtowni kostkaGT. Tutaj kupisz towar online, możesz również zamówić transport prosto na budowę, ale naszym największym atutem jest cena! Tak – z nami możesz sporo zaoszczędzić. Przekonaj się sam, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku – pisz lub zadzwoń.