Pozbruk Wenecja - kostka brukowa - cena, wymiary

Aktywne filtry

Wenecja Pozbruk to seria nowoczesnych, antypoślizgowych kostek brukowych o grubości 6 cm. Kostka brukowa prostokątna i kostka brukowa kwadratowa, 3 kolory do wyboru (odcienie brązu i szarości), 7 różnych rozmiarów w 1 zestawie. Jednakowa szerokość 14 cm, długości od 10,5 do 21 cm. Kostka brukowa Pozbruk Wenecja do nabycia w super cenie w hurtowni online kostkaGT.pl!


Kostka brukowa Pozbruk nie zamyka się tylko i wyłącznie w jednym rodzaju. Producent przygotował asortyment na każdą aranżację. Mamy kostki klasyczne, nowoczesne oraz retro. Omawiana tu seria nowoczesna Wenecja składa  się z 7 elementów różnej wielkości. Ściślej jest to kostka brukowa prostokątna oraz kostka brukowa kwadratowa o różnych wymiarach, z których można ułożyć na nawierzchni sporo ciekawych kombinacji. 

Czym się charakteryzuje kostka brukowa Pozbruk Wenecja / jaka cena?

Wymiary i kolorystyka

Szerokość kostek jest jednakowa i wynosi 14 cm, natomiast długości to przedział od 10,5 do 21 cm. Kostki linii Wenecja mają grubość 6 cm. Kolorystyka jest bardzo ciekawa. Zastosowano tu technologię Melanż. Polega ona na wykorzystaniu mieszanek barwionego betonu, które rozprowadzane są w wierzchniej warstwie bruku. Ma to miejsce już w początkowym etapie przed wibroprasowaniem (zagęszczaniem materiału betonowego). W ten sposób uzyskano dwa odcienie melanż kasztanowy, który jest mieszanką brązów i czerwieni oraz melanż zimowy, czyli cieniowane szarości. Mamy do dyspozycji także jednolity uni grafitowy. Szarości idealnie wpasują się nowoczesne trendy aranżacyjne, a delikatne brązy ocieplą nieco otoczenie.

Pozbruk Wenecja – cena, gdzie kupić?

Dobrej jakości kostka brukowa wcale nie musi dużo kosztować. Pozbruk to producent, który stale zaskakuje nowościami i warto rozważyć zakup materiałów tej marki. W hurtowni internetowej kostkaGT znajdziemy m.in. właśnie polecaną serię Wenecja i co najważniejsze w bardzo dobrej cenie. Jeśli zamawiać kostkę Pozbruk  to koniecznie u nas, bo nie dość, że będzie tanio to jeszcze wygodnie – przez telefon lub mailowo. 

Martwisz się o transport? Niepotrzebnie, bo tym też się zajmiemy. Dowieziemy kostkę Wenecja w wybranym kolorze prosto do Ciebie. Potrzebujesz porady? Jesteśmy pod telefonem od poniedziałku do piątku. Zadzwoń lub napisz, a wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie. Zapraszamy!

Kostka brukowa Wenecja Pozbruk – zastosowania i właściwości, opinie 

Wenecja jako kostka brukowa średniej 6 cm grubości może być układana w miejscach, gdzie poruszają się piesi, a także tam, gdzie będzie odbywał niezbyt intensywny ruch kołowy. Najlepiej sprawdzi się w otoczeniu przydomowym, na ścieżkach, chodniku, a na tarasie lub patio też będzie się ładnie prezentować. Relaks w takim otoczeniu mamy murowany. Kostka brukowa prostokątna w duecie z kostką brukową kwadratową może wypełnić  alejki w ogrodzie, kolorystycznie będzie też współgrać z zielenią ogrodową. Wenecja na podjeździe do garażu też jak najbardziej pasuje, bo wytrzyma ciężar samochodów osobowych. 

Kostka Pozbruk Wenecja tworzy bezpieczną nawierzchnię. W tym modelu za pomocą nowych technologicznych rozwiązań zwiększono antypoślizgowość powierzchni. Po tarasach, czy chodnikach wyłożonych takim brukiem można chodzić bez obaw nawet zimą, kiedy będzie ślisko. Seria posiada również zabezpieczenie hydrofobowe H-plus. Dzięki tej unikalnej technice udało się zredukować nasiąkliwość kostek i zwiększyć szczelność betonu. H-plus nadało też odporności na korozję biologiczną i niszczące działanie środków odladzających. Tak chroniony bruk łatwiej utrzymać w czystości.

Mocna, trwała, odporna na niekorzystne czynniki zewnętrzne – taka właśnie jest kostka brukowa Pozbruk. O czym przekonało się już wielu naszych klientów. To ich opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że warto handlować produktami Pozbruk. Wenecja melanż kasztanowy, zimowy, czy ta w kolorze uni grafitowym? Którą zamawiasz? Napisz lub zadzwoń, czekamy.