Płyty tarasowe Polbruk - cena, warianty, wymiary

Aktywne filtry

Są momenty, kiedy faktycznie rozmiar ma znaczenie. Szczególnie podczas wykończenia aranżacji tarasu lub innej części przydomowej przestrzeni. Dlatego, wychodząc naprzeciw wszelkim wymaganiom, Polbruk w swojej bogatej, brukowej ofercie zawiera i płyty tarasowe, czyli większego kalibru kostkę tarasową, którą z powodzeniem wykorzystać można nie tylko tam, gdzie sugeruje jej dość jednoznaczna nazwa.

W hurtowni internetowej kostkaGT masz kompleksowe, tarasowe pole wyboru oraz taki wykańczający wątpliwości pakiet, jak fantastyczna cena, wsparcie specjalistów oraz całkiem przychylne opinie zadowolonych klientów. Oni już wiedzą, gdzie kupić takie płyty tarasowe, jakich tylko taras wymarzy. Przekonaj się sam i sprawdź, co takiego skrywamy w naszym kostkowym asortymencie.

Polbruk – ten producent zna się na płytach i kostkach

Plyty tarasowe polbruk

Słowa „polbruk” nie trzeba nikomu tłumaczyć. Niemal w każdym przypadku stanowi ono dla nas synonim tego, co zarówno na terenach opanowanych przez miejską dżunglę, jak i nieco spokojniejszych domowych kawałkach ziemi, pozwala utwierdzić każdy nasz krok w przekonaniu, że wszystko pójdzie jak po bruku. Za tym słowem kryje się również nazwa. Nazwa firmy, która stała się naszym krajowym gigantem w produkcji materiałów betonowych, które stosowane są zarówno przez małych inwestorów prywatnych, jak i działających na znacznie większą skalę przedsiębiorstw lub instytucji. Polbruk SA prowadzi swoją działalność gospodarczą już wiele lat.

Obecnie, jako część międzynarodowego koncernu CRH, który jest jednym z najbardziej istotnych dystrybutorów materiałów budowanych na całym globie, Polbruk nie spoczywa na bruku i nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty i systematycznie się rozwija.

Jeśli mielibyśmy przyjrzeć się bliżej temu, co dokładnie znajduje się w polbrukowej ofercie, znaleźlibyśmy ponad kilkaset produktów z segmentów, takich jak TOP (Taras-Ogród-Patio), Styl, czy Klasyka. Kostka brukowa, płyty tarasowe oraz wiele uzupełniających kompleksowo rozwiązań, takich jak stopnie schodowe, ogrodzenia, palisady, murki, czy obrzeża pozwalają na tworzenie przestrzeni wygodnych, bezpiecznych oraz takich, które zyskują same zachwycające, estetyczne opinie. 

Wszystkie te produkty powstają na terenie 19 zakładów produkcyjnych, które rozsiane zostały na terenie całej Polski. Tak powstała szeroka sieć dystrybucji oraz konsekwentnie poszerzana oferta sprawia, że Polbruk dociera ekspresowo wszędzie tam, gdzie tylko pojawi się nawet najmniejsze zapotrzebowanie. Jest firmą, której zaufał niejeden taras i niejedna ścieżka. Wszystko to dzięki temu, że w dynamicznej odpowiedzi na zmieniające się na rynku trendy oraz potrzeby klientów, elastycznie dopasowuje swoje kostki i płyty do aktualnych wymagań. To, co ważne to zapewnienie najwyższych standardów podczas procesów produkcji, by docierające na budowę zamówienie spełniało zawsze każde, nawet najbardziej restrykcyjne wymagania.

Dla równowagi, bo ta w biznesie jest równie istotna, Polbruk działa zgodnie z ideą polityki zrównoważonego rozwoju. Stąd też każdy krok brukowej działalności stawiany jest z troską o społeczną odpowiedzialność marki, która zawiera takie działania, jak edukacja, dobroczynność, poszanowanie społecznych wartości, czy dbałość o bezpieczeństwo oraz środowisko. Dzięki temu Polbruk staje zawsze na wysokości brukowych wyzwań nie tylko na rynku, ale i sferze długofalowej interakcji społecznej. Wybierając więc kostki brukowe lub płyty tarasowe marki Polbruk, stawiasz stopę na tym, co dobre nie tylko dla Ciebie.

Plyty tarasowe polbruk 1

Kostka tarasowa Polbruk cena i parametry

Wybierając odpowiednie dla naszego tarasu rozwiązanie, bierzemy pod uwagę takie aspekty, jak cena, wymiary, format oraz kilka innych parametrów. To, że decydując się na płyty tarasowe firmy Polbruk, oszczędzamy sobie nie tylko aranżacyjnych, ale i budżetów problemów, to wszyscy wiemy. Poza przystępną ceną materiałów brukowych, którą znajdziesz w internetowej hurtowni kostkaGT, oferujemy również szeroki wachlarz produktów, których różnorodne parametry sprawią, że każdy znajdzie perfekcyjnie dopasowane dla swojego domu rozwiązanie.

Dostępne w naszej hurtowni płyty tarasowe Polbruk dają ogrom aranżacyjnych możliwości, gdyż różnią się względem siebie:

  • wymiarami – to, że płyty tarasowe to ciut większa odmiana kostki brukowej już wiemy. Ich większy format sprawia, że stosowana może być uniwersalnie nie tylko na tarasach, czy balkonach, ale i na ścieżkach, alejkach, podjazdach oraz wszelkich innych powierzchniach wymagających utwardzenia. Polbruk oferuje płyty tarasowe w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu bez problemów znajdziemy ten, który nam najbardziej odpowiada. Dostępne wymiary płyt tarasowych to m.in. 40x40, 75x50, 100x75, 50x50, 56,3x43,2, 20x40, 60x40 cm.
  • grubością – to ten aspekt liczy się najbardziej, kiedy bierzemy pod uwagę przeznaczenie płyty. Te najcieńsze (2 – 6 cm) sprawdzą się doskonale na powierzchniach przeznaczonych do ruchu pieszego, np. tarasach, ścieżkach, alejkach i patiach. Te 6 cm polecane są również w miejscach narażonych na większe obciążenia, np. podjazdach lub parkingach, czyli tam, gdzie nacisk ogranicza się do masy 3,5 ton. A w razie czegoś jeszcze większego, czyli pojazdów ciężarowych, najlepszych wyborem będą płyty o grubości 8 cm.
  • kolorem – powiedzenie „do wyboru, do koloru” idealnie oddaje ofertę płyt tarasowych marki Polbruk. Zarówno wielbiciele tradycyjnych odcieni, jak i ci, którzy wolą bardziej zaszaleć – każdy znajdzie coś dla siebie. Polbruk w swojej bogatej palecie barw oferuje takie kolory, jak latte, nerino, korten, taupe, folk i wiele innych równie egzotycznych nazw oraz te bardziej nam bliskie, np. biały, stalowy, czy bazaltowy.
  • formą – w tym przypadku największą popularnością niezmiennie cieszą się najbardziej klasyczne płyty tarasowe w kształcie kwadratu oraz prostokąta. Ale żeby nie było na tarasie tak równo i statecznie, Polbruk oferuje również inne, mniej regularne kształty, takie jak płyty ażurowe, lub te w kształcie nieforemnego sześciokąta.
  • oraz pozostałymi parametrami technicznymi, takimi jak twardość, ścieralność, nasiąkliwość, mrozoodporność, nośność, czy wskaźnik antypoślizgowy. 

Płyty tarasowe Polbruk - warianty

Niezależnie od tego, czy na taras, do ogrodu, czy w jakiekolwiek inne miejsce, płyta tarasowa Polbruk odnajdzie się wszędzie tam, gdzie tylko zostanie położona. Współcześnie, istotną rolę odgrywają walory estetyczne oraz odpowiedni design. Dlatego też poza różnorodnością wymiarów, grubości oraz parametrów technicznych, liczy się również to, jak leżące na swoim miejscu płyty się prezentują.

W naszej internetowej hurtowni kostkaGT, gdzie kupić można kompleksowe, utwardzeniowe rozwiązania, dbamy o to, by dla każdego aranżacyjnego gustu niczego nie zabrakło. Dlatego u nas „na brukowym stanie” znajdziesz takie płyty tarasowe firmy Polbruk, takie jak:

  • Magna, czyli wielkoformatowa super kostka tarasowa w kształcie prostokata.Minimalizm, proste linie oraz jej piękne, niejednolite odcienie sprawiają, że aż ciężko odwrócić od niej wzrok. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, dodając jeszcze więcej klasy oraz schludności.
  • MultiComplex to kolejna odsłona płyty tarasowej w kształcie prostokata. I w tym przypadku Polbruk nie pozostawia żadnego cienia estetycznych wątpliwości. Stylowe płyty w dużym formacie, które nadadzą każdej utwardzanej powierzchni dozy (lub całego wiadra) ekskluzywności.
  • Exa to model, który wzbudza same zaskakujące opinie. Słowa, które doskonale ją odzwierciedlają to nowoczesność, kreatywność oraz ekstrawagancja. Jej oryginalny kształt sześcioboku sprawi, że każdy taras staje się jeszcze bardziej interesujący.

Gdzie kupić płyty tarasowe Polbruk?

Plyty tarasowe polbruk 2

To pytanie, na które spieszymy z brukową odpowiedzią. Planując wykończenie tarasu, utwardzenie ogrodowej ścieżki lub podjazdu, warto stawiać na specjalistów. A takich znajdziesz w naszej internetowej hurtowni kostkaGT. To tutaj znajdziesz wszelkie materiały potrzebne do utwardzenia powierzchniowych problemów, które zapewnią najwyższe standardy. Nasz kompleksowy asortyment uzupełniają takie płyty tarasowe i kostki brukowe, jak te produkowane przez firmę Polbruk.

Niezależnie od tego, czy planujesz taras nowoczesny, czy taki, któremu bliżej do bardziej rustykalnych klimatów, bez brukowego wątpienia znajdziesz odpowiednie dla siebie i Twojego domu rozwiązanie. Poza różnorodnością form, wymiarów, grubości i kolorów, w naszym wykończeniowym pakiecie oferujemy również najbardziej opłacalne na rynku warunki. Super niska cena oraz pomoc specjalistów to coś, na co u nas możesz zawsze liczyć. Nasza hurtownia poleca się na każdy remont oraz każdą budowę nie bez powodu – mamy na to same utwardzające, pozytywne opinie.

Poszukując płyt tarasowych, kostek brukowych, obrzeży, palisad, murków, stopni schodowych lub innych betonowych elementów, z czystym brukiem polecamy produkty firmy Polbruk. A jeśli potrzebujesz ich tanio i z dostawą prosto na swój taras, wystarczy, że dasz nam znać, czego dokładnie potrzebujesz. Zapraszamy do internetowej hurtowni kostkaGT.