Filtruj według

Grubość / Wysokość

Grubość / Wysokość

Grupy kolorystyczne

Grupy kolorystyczne

Płyty brukowe Polbruk Magna 50x75 / 75 x 100 - cena, kolorystyka, wymiary

Płyty brukowe Polbruk Magna zachwycają. Swoim unikalnym zabarwieniem w postaci wysublimowanych melanży, ponadczasową formą oraz wielkim formatem. Dwie grubości pozwalają na dobór takiej betonowej płyty, która zapewni odpowiednią nośność nawierzchni. Niech nie zwiedzie Cię jej subtelny urok, bo twarda z niej sztuka. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się również w miejscach przeznaczonych do ruchu powyżej 3,5 tony. Do tego kolejny ważny aspekt – korzystna cena. By kupić tanio i z super szybką dostawą prosto pod twój dom, kup w internetowej hurtowni kostkaGT. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które zyskują same pozytywne opinie. Nasz hurtownia to miejsce, gdzie kupić możesz indywidualnie dopasowane do twoich wymagań wykańczające rozwiązania. Właśnie takie, jak nowoczesne, wielkoformatowe płyty brukowe Polbruk Magna.

Subcategories

Aktywne filtry

Polbruk Magna płyta brukowa

Awangardowe płyty brukowe Polbruk Magna, cena

Kiedy do utwardzenia nawierzchni na swojej posesji trzeba wytoczyć większe działa, czas na coś specjalnego. Wielkoformatowe płyty betonowe Polbruk Magna. Są duże, wytrzymałe i bardzo eleganckie. Jednym słowem – doskonałe. W przeciwieństwie do większości płyt tarasowych Magna cechują się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki temu poza standardowym wykorzystaniem, czyli aranżacją miejsc do wypoczynku, takich jak taras z płyt betonowych, dają znacznie większe utwardzające możliwości.

Płyty brukowe Magna Polbruk to duże, gładkie prostokąty o dostępnych w hurtowni kostkaGT wymiarach 75x50 cm. Duży format to jeden z największych wykańczających nawierzchnię trendów. Sprawdza się najlepiej na posesjach nowoczesnych, gdzie wyłożone wielkoformatowe płyty brukowe wprowadzają przestrzenny ład i aranżacyjną harmonię. A skoro mowa już o aranżacji – nie samym formatem Magna wiodą prym na nawierzchni. To, co w ich przypadku odgrywa równie istotną, wykończeniową rolę to forma. Prosta, w kształcie prostokąta cechuje się ponadczasowością i klasą. Płyty betonowe Magna tworzą uniwersalne ramy dla zabudowań, które pasują do niemal każdej architektury.

Korzystając z okazji, że jesteśmy przy formie i formacie, nie moglibyśmy nie wtrącić choć jednego wykończeniowego słówka na temat ich praktycznych korzyści. Brukowa płyta Polbruk Magna z racji na swoje duże wymiary oraz geometryczny kształt, znacznie skraca czas montażu. Co więcej, wielkie płyty stanowią doskonały sposób na zabudowę dużych powierzchni. Najlepiej prezentują się bowiem wykorzystane w większych przestrzeniach.

Płyty tarasowe Magna Polbruk i ich nowoczesne zabarwienie

Betonowe płyty Magna od Polbruk to produkt, który utwardził sobie twardą, betonową markę wśród dostępnych rozwiązań na rynku budowlanym. Wpływ na to mają ich doskonałe parametry oraz walory estetyczne. A do tych zaliczyć trzeba także fakturę. Ich powierzchnia jest gładka, co w ogromnym stopniu podnosi aranżacyjne możliwości i standard wykończenia. Gładka brukowa płyta Magna Polbruk zapewnia perfekcyjną linię pokrycia, przeciętą jedynie subtelnie zaznaczającymi się fugami. Pozwala to na uzyskanie luksusowo prezentujących się aranżacji.

Płyty tarasowe Magna to rozwiązanie wszechstronne. Również dzięki swojemu różnorodnemu zabarwieniu. Trzy dostępne melanże, jakie oferuje w jej utwardzającym przypadku firma Polbruk, sprawiają, że każdy ma dużą swobodę, jeśli chodzi o odpowiedni kolorystyczny dobór. Brukowe płyty Magna, które masz do wyboru to:

Polbruk Magna kolory

  • Polbruk Magna nerinonajjaśniejsza betonowa płyta Magna to właśnie nerino. Połączenie odcieni bieli, szarości i czarnego daje stonowany, wyrafinowany melanż, który perfekcyjnie nadaje się do tego, by wykończyć nim posesje utrzymane w nowoczesnych trendach. Nerino to kolor uniwersalny, który łączyć można z wieloma innymi barwami, uzyskując gustowne połączenia.
  • Polbruk Magna latte – i zaczyna robić się nieco cieplej. Z chłodnego nerino przechodzimy do zabarwiania w wersji latte. Płyta brukowa Magna latte, czyli kolor biało – jasno piaskowy jest jasny i ciepły. Wyłożona na nawierzchni zmienia ją diametralnie – staje się na optycznie większa i jaśniejsza. Jest to więc jeden z najlepszych sposobów na to, by wykreować stylowe i przestrzenne otoczenie.
  • Polbruk Magna korten – najciemniejsza tarasowa płyta Magna to korten. Grafitowo – brązowo – pomarańczowa barwa jest oryginalna i awangardowa. Bez dwóch wykończeniowych zdań będzie idealnym rozwiązaniem na to, by wprowadzić do aranżacji oryginalny akcent. My widzimy ją zwłaszcza w stylizacjach industrialnych. To w nich zapewni rewelacyjnie wykończoną, dopełniającą całość nawierzchnię.

Polbruk Magna - płyty na taras i do ogrodu – opinie

Magna Polbruk to płyta betonowa o dwóch możliwych do wyboru grubościach: 8 cm oraz 10 cm. Każda z nich zapewnia inną nieco wytrzymałość, stąd też warto dobrać taką, która będzie odpowiednio dopasowana do wykańczanej nawierzchni oraz użytkowych potrzeb.

Płyta brukowa Polbruk Magna cena

Płyta tarasowa Magna 8 cm przeznaczona jest  do zabudowy miejsc, które użytkowane są w lekkim ruchu samochodowym. Oznacza to, że jest odporna na nacisk do 3,5 tony. Wyłożyć ją możesz na podjazdach prowadzących do garażu, stworzyć z nich opaskę wokół domu, czy wykorzystać jako płyty na taras. Płyty brukowe 8 cm Magna stanowić będą również bardzo atrakcyjny sposób na zaaranżowanie przestrzeni w ogrodzie. Płyty ogrodowe, takie jak te pozwolą na funkcjonalne i eleganckie wyznaczenie części ogrodowej przestrzeni służącej, np. jako nawierzchnia pod altanę, czy zabudowa basenu.

Płyty betonowe 10 cm Magna polecane są tam, gdzie potrzeba znaczniej bardziej wytrzymałego rozwiązania. Ich nośność pozwala na wykorzystanie w ruchu powyżej 3,5 tony. Tak solidne tarasowe płyty sprawdzą się nie tylko na prywatnej posesji, ale i w wielu miejscach poza nią. Czy to do wykończenia placów w centrum miasta, do poprowadzenia stylowej alejki lub pasaży. Co więcej, są one tak wytrzymałe, że zostawiają wolną, utwardzającą rękę, jeśli chodzi o wykończenie nawierzchni przeznaczonych do użytku jako parkingi dla aut oraz znacznie cięższych maszyn. Tarasowa płyta betonowa Magna 10 cm z powodzeniem spełni wszelkie funkcjonalne i estetyczne zadania zastosowana nawet na terenach stricte przemysłowych.

Gdzie kupić płyty betonowe tarasowe Magna?

Takie płyty betonowe, jak te cenią sobie nie tylko projektanci, ale i wszyscy domownicy. Za wysoką jakość, klasę i duże możliwości. Polbruk Magna to wielki format, w którym drzemie jeszcze większy potencjał. Możesz wybrać spośród 3 kolorów i 2 grubości, w których oferujemy wszechstronne, wielkoformatowe brukowe płyty Magna od Polbruk. Jeśli aranżujesz swoją posesję nowoczesną, polecamy te w odcieniu nerino. Dla tych, którzy są wielbicielami stylu industrialnego, przeznaczamy płytę tarasową Magna korten. Zwolennicy bardziej klasycznych i tradycyjnych rozwiązań docenią bez wątpienia urok melanżu w postaci odcienia latte.

Wybierz swoją betonową płytę Magna i stwórz dokładnie zaplanowaną przez Ciebie przestrzeń wykończoną według najwyższych standardów. Jeśli nie zdecydowałeś jeszcze, gdzie kupić, wystarczy, że zajrzysz do naszej hurtowni online kostkaGT. To, co znajduje się w naszej budowlanej ofercie to produkty z najwyższej półki, najbardziej konkurencyjna cena, szybka dostawa, fachowe wsparcie, no i coś, bez czego nie wypada w danym miejscu kupować – same fantastyczne opinie. Bo budowlany grunt to nie tylko odpowiednia cena, czy kompleksowa oferta, ale i sprawdzone przez wielu rozwiązania. A na takie możesz u nas betonowo liczyć. Z nami budujesz na długo, tanio i na swoich warunkach. Zapraszamy.

Kostka brukowa Polbruk Magna

Wymiary kostki brukowej Polbruk Magna | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 8 x 50 x 75 cm 18 szt. (*W) 1 273 kg (*W)
8 x 100 x 75 cm 9 szt. (*W) 1 273 kg (*W)
10 x 50 x 75 cm 12 szt. (*B) 1 064 kg (*B)

*W - oddział Warszawa | *B - oddział Bydgoszcz