Polbruk - kostka brukowa, płyty tarasowe, akcesoria - cena, typy, kolorystyka

Kostka brukowa, płyty tarasowe, obrzeża, mała architektura - Polbruk.

Aktywne filtry

Moglibyśmy o niej powiedzieć marka do utwardzających zadań specjalnych. Polbruk to nie tylko producent materiałów betonowych, po których przechadzamy się każdego dnia. To również synonim całego brukowego asortymentu. Kompleksowa oferta pozwalająca na eleganckie oraz trwałe utwardzenie powierzchni to właśnie to, na co możesz liczyć wybierając produkty firmy Polbruk.

Wiele form, bogata paleta barw, róże wymiary, faktury, a do tego jeszcze fantastyczna cena. Czyli wszystko, czego potrzebujesz, by zaoszczędzić sobie nerwów oraz nadprogramowych wydatków. Teraz to już żadna tajemnica, gdzie kupić doskonałe utwardzające rozwiązania – wystarczy Polbruk i hurtownia internetowa kostkaGT.

Polbruk

Utwardzaj nawierzchnię z Polbrukiem

Samo słowo „polbruk” na stałe utwardziło się już w naszej świadomości. Korzystamy z niego, mówiąc o wszelkiego rodzaju kostce brukowej. Ale sama kostka, to w przypadku tego słowa nie wszystko. Bo za nią, kryje się potężna firma, która ułatwia nam stawianie każdego codziennego kroku.

Polbruk SA to bezsprzecznie największy producent materiałów betonowych, którego produkty powstają na terenie 19 zakładów produkcyjnych rozsianych na terenie naszego kraju. Sukcesywnie poszerzając swoje utwardzone tereny, Polbruk działa nie tylko u nas, ale i poza granicami Polski, gdzie docierają cudowne betonowe kostki i inne elementy. Dzięki wsparciu ze strony lidera – koncernu CRH, kluczowego dystrybutora budowlanych materiałów na całym świecie, którego częścią jest Polbruk, firma ta zyskuje jeszcze większe możliwości.

Nieustanny rozwój, doskonalenie wszelkich procesów produkcyjnych oraz troska o potrzeby klientów – wszystko to sprawia, że Polbruk dynamicznie reaguje na zmieniające się rynkowe trendy oraz zawsze znajduje doskonałą, utwardzającą odpowiedź na wymagania każdego, nawet niemożliwego do okiełznania terenu. Pomimo iż Polbruk wydaje się firmą twardą jak beton, to niech nas nie zwiodą te niewzruszone pozory. To, co kryje się pod ich betonową powłoką to świadoma odpowiedzialność marki. Prowadzone zgodnie z koncepcją polityki zrównoważonego rozwoju działania sprawiają, że Polbruk oddziałuje nie tylko na utwardzane przez swoje produkty powierzchnie. Odpowiednia kultura biznesowa oraz prowadzone na szeroką skalę działania, mają realny wpływ na całe otoczenie.

Produkty marki Polbruk niosą ze sobą takie wartości, jak troska o przyrodę oraz wspólne bezpieczeństwo, edukację oraz poszanowanie wartości społecznych.Otaczający nas świat nieustannie się zmienia. I Polbruk o tym wie. Stąd też, by sprostać wszelkim stawianym przez rynek oraz środowisko wymaganiom, w ofercie znajduje się kilkaset utwardzających produktów, takich jak kostka brukowa, płyty tarasowe oraz elementy małej architektury ogrodowej.

Liczba oferowanych rozwiązań nieustannie się powiększa, dzięki czemu w asortymencie Polbruk znajdziesz zawsze odpowiednio dopasowany do Twoich wymagań sposób na utwardzenie każdego nawierzchniowego problemu. W naszej internetowej hurtowni kostkaGT stawiamy na kostkach Polbruk krok dalej i oferujemy najlepsze ekonomiczne warunki, takie jak super niska i wykańczające wątpliwości opinie. Wszystko to po to, byś utwardził się w przekonaniu, że zakupy u nas to niedroga i dostępna dla każdego portfela przyjemność.

Kostka brukowa, płyty tarasowe, elementy małej architektury ogrodowej – czyli wszystko to, co kryje się za marką Polbruk

Polbruk 1

Jak już wspomnieliśmy, Polbruk nie boi się betonowych wyzwań. Nie ma takiego terenu, z którym nie poradziłyby sobie produkty tej słynnej marki. Nie rzucamy słów na nieutwardzony teren, bo w kompleksowej kolekcji marki polbruk znajduje się ponad 400 produktów z różnych segmentów, które zapewniają rozwiązanie betonowane na miarę każdego wymagania. Te segmenty to: Klasyka, Styl, TOP (Taras-Ogród-Patio) oraz te nieco większe produkty, które sprawdzą się jako wysokiej jakości rozwiązania na skalę przemysłową.

To, co rzuca się w oczy, poza imponującą liczbą dostępnych materiałów, to różnorodność kolorów, faktur, form i grubości. Wszystkie kostki, płyty, czy elementy małej architektury ogrodowej marki Polbruk występują w przeróżnych odmianach, by w jeszcze większym stopniu ułatwić dobór najlepszego dla nas rozwiązania. Dzięki temu z łatwością dobierzesz nie tylko perfekcyjnie dopasowany do swojej przydomowej aranżacji kolor, czy formę, ale i odpowiednią grubość, która zagwarantuje długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Poza fantastycznymi parametrami oraz wszechstronnym zastosowaniem, materiały betonowe Polbruk to również bardzo korzystna cena oraz opinie, których nic nie złamie. To one utwardzają wszystkich w przekonaniu, że niezależnie od tego gdzie, warto położyć właśnie takie, jak one.

Rzucając okiem na asortyment Polbruk nie można obojętnie przejść obok kostki brukowej. Nie sposób wymienić wszystkie dostępne w ofercie modele i ich różne wersje, ale czemu by nie wspomnieć o tych, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Kostka brukowa Nostalite w wersji o powierzchni gładkiej oraz szlachetnej (płukana) to ta, która urzeka swoją stylową formą. Sprawdzi się na podjazdach, ścieżkach tarasach oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kostka umożliwiająca tworzenie aranżacji o przeróżnym kształcie. Nostalite dostępny jest w trzech wymiarach (9x12, 12x12, 18x12 cm), grubości 6 cm oraz czterech kolorach (brązowy, szary, grafitowy, żółty).

Polbruk

Kostka brukowa Petra to nie lada gratka dla tych, co uwielbiają niebanalne rozwiązania. Jej nieregularny kształt oraz stylizacja na bruk kamienny sprawia, że tworzy intrygujące, asymetryczne wzory wprawiające w aranżacyjny zachwyt. Dostępna jest w czterech wymiarach (każda kostka ma grubość 8 cm), powierzchni gładkiej oraz trzech kolorach (alpen, sahara i onyx).

Kostka brukowa Trento to kostka o grubości 6cm, która przenosi nas na włoskie uliczki znajdujące się w miastach u podnóży Alp. Jej geometryczne kształty oraz malenżowe odcienie dodadzą niepowtarzalnego uroku, który sprawi, że nawet będąc w domu, choć przez chwilę poczujemy przyjemny klimat naszych urlopów. Trento dostępna jest w trzech melanżach (nerino - szarości, hawaii - czerwienie, latte – brązy i beże) oraz siedmiu wymiarach.

Kostka brukowa Carmino to małe, betonowe cudo. Jej trapezowe kształty pozwalają na aranżacyjne szaleństwa. Owale, okręgi, łuki i proste linie – wszystko to możliwe jest właśnie z nią. Jej gładka powierzchnia oraz dostępne kolory (grafitowy, szary, brązowy) sprawią, że wpasuje się w każde aranżacyjne ramy. Carmino dostępna jest w pięciu wymiarach.

Tyle można byłoby mówić o kostkach brukowych Polbruk, że spokojnie zabrakłoby internetowego miejsca na stronach niejednej hurtowni, dlatego po wymienieniu zaledwie małej części tego betonowego asortymentu, czas przejść do większego polbrukowego kalibru, jakim są płyty tarasowe. A wśród nich:

Magna – płyta, która urzeka swoim minimalistycznym pięknem. Dwa wymiary (75x50, 100x75 cm), prostokątny kształt oraz trzy kolorystyczne melanże (nerino, latte, korten) pozwolą na to, by nie tylko tarasy poczuły się z nią wyjątkowo swobodnie. Magna sprawdzi się również na ścieżkach, chodnikach, placach, czy patiach.

Polbruk 3

Płyta chodnikowa Polbruk o różnych grubościach i wymiarach to klasyka brukowego gatunku. Gładka faktura zapewnia najwyższe walory estetyczne, a zawsze modne kolory (czerwony, grafitowy, szary) zapewnią, że utwardzona płytami nawierzchnia nigdy nam się nie znudzi. Z takim prostym i gustownym rozwiązaniem nawet stylista nie będzie się kłócił.

Kolejną częścią składającą się na polbrukową, betonową układankę są elementy małej architektury ogrodowej. I tutaj jest w czym przebierać. Aranżacja ogrodu to niemałe wyzwanie. Dlatego tutaj potrzebny jest zdecydowanie większy arsenał. W ofercie Polbruk niczego nie zabraknie. To tam znajdziemy takie elementy, jak palisady, czyli stosowane do oddzielania trawnika od innych części ogrodu, takich jak kwietniki.

W kategorii ogrodowej firmy Polbruk znajdziemy:

Palisadę Zen o wymiarach 60x16,5x11 cm. Z nią wszystko jest betonowo proste. Jej geometryczny kształt pozwoli na efektowne zabezpieczenie nierówności terenu oraz eleganckie wyznaczenie tych granic, których nie należy przekraczać. Palisada Zen dostępna jest w trzech barwach (szary utwardzany, brązowy utwardzany, grafitowy utwardzany).

Obrzeże Modern to element, który niczym wisienka na szczycie ogrodowego tortu, zwieńczy każdą wykańczaną jego część. Z wielką klasą trzymać się będzie twardo, utrzymując w swoich betonowych ryzach ścieżki, alejki oraz poszczególne strefy wypoczynku. Wymiary palisady Modern wynoszą 28x7x91 cm. Dostępne kolory to szary, brązowy i grafitowy. 

Gazon Mini Luna to akcesorium, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów potrafi zdziałać naprawdę wiele. Od ścian, przez oporowe murki, kwietniki, ogrodzenia, utrzymanie porządku po ozdobne donice. Tak ogromne możliwości zastosowania i tylko jeden gazon, którego średnica wynosi fi 28/35 cm, a wysokość osiąga 20 cm. Nie można zapomnieć o stopniach, bo i one znajdują się w betonowym asortymencie firmy Polbruk.

Stopień schodowy Grando to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalne piękno. Stylizowany na naturalny kamień o łamanej fakturze jest elementem, który skradnie serca każdego domownika. 

Polbruk 5

Asortyment Polbruk – gdzie kupić? Jaka cena?

Żadna to tajemnica, że jak stawiać na rozwiązania, to wyłącznie na te, które oferowane są od specjalistów. W hurtowni internetowej kostkaGT dobieramy nasz asortyment tak, by znalazły się w nim wyłącznie takie produkty, które zyskują nie tylko doskonałe opinie, ale i najlepsze parametry techniczne. Stąd też, u nas znajdziesz materiały betonowe takich firm, jak Polbruk. Utwardzanie powierzchni to twarda kostka do zgryzienia. Dlatego w polbrukowym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz materiałów do utwardzeniowych zadań specjalnych.

Kostka brukowa, płyty tarasowe, czy elementy małej architektury ogrodowej. Wszystko to w bogatej palecie barw, wielu wymiarach, różnych grubościach oraz dużej ilości form. To, czego jesteśmy pewni, to, że mając taki wybór, każdy teren znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie. By było jeszcze twardziej, w kostkaGT zapewniamy najlepsze warunki dla Twojego portfela. Fantastyczna cena to u nas wykończeniowy pewnik. Plus dostawa na wskazany przez Ciebie wymagający utwardzenia teren – i to ekspresowa, byś nie musiał martwić się goniącymi fachowców terminami.

Poznajcie giganta i jego produkty - firmę Polbruk. Jeden z największych producentów kostki brukowej raz płyt chodnikowych, płyt tarasowych oraz ażurowych a także elementów małej architektury obrzeży i gazonów. Kostka brukowa cieszy się sporym wzięciem klientów, bo i wybór chyba największy i ceny w kostkaGT.pl przystępne.

Kostka brukowa Polbruk. Sporo tego jest. Naprawdę. Aż trzy linie Styl, Klasyka i Polbruk TOP to ponad trzydzieści rodzajów kostki i płyt brukowych. Do tego kilkanaście pozycji w z serii Technika z klasycznymi kostkami behaton (tetka) czy prostokąt. Łączna liczba dostępnych modeli sprawia, że każdy gust i każda potrzeba może zostać zaspokojona. Wśród takiej mnogości jest kilka pozycji, które zasługują na wyróżnienie. Choćby odwołująca się do tradycji kostka brukowa Polbruk Nostalite lub bruk Beganit. Polbruk to kostki brukowe w wielu kształtach (prostokąt, kwadrat, trapez, kamienie nieregularne), różnych grubościach 4 cm, 6 cm, 8 cm, 10 cm oraz nieskończonej kombinacji kolorów i odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie - każdy może kupić tanią kostkę brukową w naszym sklepie online!

Płyty tarasowe, płyty chodnikowe Polbruk. Duży format? Dla Polbruku to bagatela. Płyty tarasowe, chodnikowe do wyboru do koloru i do faktury. Ale nie faktury VAT (choć te jako firma z 30-letnią tradycją wystawiamy co potwierdzi każdy urząd skarbowy) tylko faktury powierzchni płyty, które dzięki technice płukania uzyskują przepiękne szlachetne rysy minerałów. Może zainteresuje cię Polbruk Teriso. 

Hurtownia internetowej kostkaGT to miejsce, gdzie kupić można dopasowane do Twoich wymagań rozwiązanie, bez zbędnych finansowych i aranżacyjnych obciążeń. Możesz być pewien, że Twój portfel i każda powierzchnia będą betonowo zadowolone. Sprawdź nas!