Płyty brukowe 20x60 Polbruk Urbanika 60 - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

wytrzymałe, sprawdzone i przetestowane niejednokrotnie przez klientów naszej budowlanej hurtowni internetowej kostkaGT. To bardzo modny obecnie produkt m.in. ze względu na jego ciekawe monochromatyczne barwy, a także duży format. Przedstawiamy płyty brukowe naszej rodzimej marki Polbruk Urbanika 60, których niewygórowana cena także przemawia na plus. Czym się charakteryzują, jakie są ich rodzaje, właściwości? Gdzie konkretnie można je zastosować. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje poniżej.


Polbruk Urbanika 60

Płyty brukowe Urbanika 60 Polbruk– cena, wymiary, rodzaje, kolory

Wyznacznikiem aktualnych trendów dekoratorskich jest minimalistyczne podejście. Z tą właśnie myślą zostały zaprojektowane płyty brukowe ze wspomnianej serii Urbanika Polbruk to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś nowego, świeżego. Niewątpliwym atutem jest również cena, która na pewno nie nadwyręży naszego budowlanego budżetu. 

Jest to zestaw prostokątów – duży format o wymiarach 60×20 cm, który zapewnia nie tylko swobodę kompozycji, ale również pozwala w krótkim czasie zabudować spory obszar. Do tego grubość kostki brukowej wynosi aż 8 cm, a to znacznie zwiększa zakres zastosowania, o czym jeszcze dokładniej powiemy.

W zależności od rodzaju nawierzchni producent proponuje określoną kolorystykę. Do wyboru jest 

Polbruk Urbanika 60 - dostępność kolor płukane

Wielkoformatowa kostka brukowa płukana

Jest to wersja uszlachetniona, gdyż proces płukania wydobywa w strukturze efektowne ziarnistości, które zdecydowanie wzmacniają i podkreślają dekor. Kostka płukana to aż 4 swoiste melanże do wyboru o łagodnym wybarwieniu, gdzie górują szarości. To zamknięte w klasycznych i jednocześnie nowoczesnych ramach warianty, a wśród nich mamy:

  • ardo (ciemnoszary),
  • inez (jasnoszary),
  • klasyczny szary,
  • grafitowy.

Urbanika 60 - kolory gładkie dostępność cena

Wielkoformatowa kostka brukowa gładka

W tej linii znajdziemy również 4 kolory, gdzie obok szarego i czarnego znajdziemy również akcenty pomarańczowo - beżowe. Są to:

  • melanż nerino (biało - szaro - czarny),
  • melanż onyx (biało - szaro - pomarańczowy),
  • szary,
  • grafitowy.

Zarówno barwy gładkiej kostki brukowej, jak i płukanej kostki brukowej świetnie współgrają ze sobą. Można więc dowolnie je łączyć, tworząc kontrasty, które mogą wyznaczać dane miejsce na posesji np. strefę podjazdu.

Właściwości i zastosowania Polbruk Urabnika 60

Polbruk Urbanika 60 wymiary

Polbruk Urbanika to bez wątpienia gwarancja jakości z tej najwyższej półki. W końcu to właśnie ten producent jest uznawany za jednego z czołowych liderów w produkcji plyt brukowych oraz kostek w Europie.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy wariant kostka plukana, czy też gładka, możemy się być pewni, że materiał przetrwa trudne warunki atmosferyczne przykładowo wilgoć lub mrozy. Do tego ma niebywałą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a wszystko to zasługa doskonale przystosowanego pod tym względem betonu, z którego została wykonana plyta brukowa. Dodajmy jeszcze wysoką wytrzymałość (tj. nośność kostki brukowej). Bruk może mieć obciążenie o masie przekraczającej nawet 3,5 tony, a to wszystko także dzięki 8 cm grubości kostki brukowej. Takie wartości parametru znacznie poszerzają możliwości wykorzystania płyt Urbanica 60 i zapewniają nie tylko ruch pieszy, ale także samochodowy z uwzględnieniem nawet cięższych pojazdów.

Zatem płyty tarasowe Polbruk można śmiało zastosować nie tylko na tarasach, ścieżkach, chodnikach, dużych placach, czy w ogrodzie, ale i również na podjazdach i parkingach. Zarówno na prywatnych posesjach, jak i miejscach publicznych, tam, gdzie panuje na ogół większy ruch. Polecane są one szczególnie w większych aglomeracjach miejskich. Będzie praktycznie, ze smakiem i według najnowszych wymogów designerskich. Brzmi zachęcająco nieprawdaż?

Płyta brukowa Urbanika 60 od Polbruku – opinie, gdzie kupić

Nasz sklep internetowy kostkaGT od dawna współpracuje z marką Polbruk i płyta brukowa Urbanika 60 jest do nabycia u nas w korzystnej cenie. Niezmienne od lat pochlebne opinie od naszych klientów na jej temat, to dla nas doskonały wyznacznik, że warto mieć ją w ofercie. Należy dodać, że również na rynku branżowym produkt wciąż uzyskuje wysokie noty i jest powszechnie znany i stosowany w środowisku brukarskim.

Polbruk płyty tarasowe w większym formacie w wersji gładkiej lub jako kostka brukowa plukana to inwestycja na długie lata, z której na pewno będziecie zadowoleni. 

My jako dystrybutor staramy się możliwie najszybciej realizować Wasze zamówienia, jak również możecie liczyć na naszą poradę w kwestii zakupowej. Dzielimy się z Wami nie tylko towarem najwyższej klasy, ale także wiedzą, którą posiadamy. 

Polbruk Urbanika 60 kolor inez

Być może to właśnie Urbanika 60 kostka brukowa grubość 8 cm zagości na terenie Waszej posesji. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy decyzję. Teraz kiedy wiecie już to, co najważniejsze i gdzie kupić czas przejść do działania. Wystarczy kilka kliknięć na naszej stronie. Możecie napisać do nas e-mail biuro@sklepyGT.pl lub po prostu zadzwonić, a już wkrótce cieszyć się gustownie wybrukowanym otoczeniem wokół domu. Zapraszamy.

Wymiary kostki brukowej Polbruk Urbanika 60 | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 8 x 20 x 60 cm 9,60 m2 (*W) 1 748 kg (*W)

*W - oddział Warszawa