Kostka brukowa Polbruk Petra - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Kostka brukowa, ale jaka! Jesteśmy pewni, że tak ciekawego designu jeszcze nie widziałeś. Przed Tobą Polbruk Petra. Z niej stworzysz twardą jak skała, niezwykle trwałą a przy tym elegancką nawierzchnię. Inspirowana skalnym miastem Jordanii. Gładka lub płukana kostka brukowa – sam wybierz. Wyobraź sobie, że już za chwilę kostka Petra może zdobić Twoje podwórko, a teraz prześledź szczegóły razem z nami, poznaj opinie. W hurtowni online kostkaGT dobra cena gwarantowana.

Kostka brukowa Polbruk Petra

Kostka Polbruk Petra – opinie o produkcie, cena, gdzie kupić

Jesteśmy dystrybutorami Polbruku i współpraca z tą właśnie firmą jest na porządku dziennym. Dlatego kostka Polbruk z serii Petra jest nam znana doskonale. Opinie o niej otrzymujemy bezpośrednio od klientów naszej internetowej hurtowni kostkaGT. Tu jednogłośnie możemy orzec, że są to pochlebne zdania, a produkt całkowicie spełnia wymagania użytkownika. 

Trzeba przyznać, że ten polski producent dba o dobre imię marki, a jego wyroby na bieżąco poddawane są ścisłej kontroli jakości. W tym przypadku również nie ma mowy o żadnych uchybieniach. W końcu to właśnie Polbruk zapoczątkował brukową erę w Polsce i wciąż niezmiennie od wielu lat utrzymuje się w czołówce specjalistów w tym fachu. Mało tego – jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Dobrą wiadomość mamy dla tych, którzy poszukują rozwiązań, gdzie liczy się również dobra cena, bo kostka Petra z całą pewnością do nich należy. Tu od razu dodamy, bo warto już teraz wiedzieć gdzie kupić towar, że najlepiej zrobić to u nas. To pewne źródło. Zadbamy nie tylko o Twoje finanse, ale dopilnujemy, abyś otrzymał bruk w wersji gładkiej lub też płukanej możliwie szybko i tam, gdzie chcesz. A już teraz przejdźmy do informacji, które mamy nadzieję, pomogą Ci w podjęciu kolejnej budowlanej decyzji. 

Kostka brukowa Polbruk Petra – rodzaje, ogólna charakterystyka, wymiary, dostępne kolory

Sklep internetowy kostka brukowa - Polbruk Petra

Zacznijmy od serii Petra o gładkiej strukturze. To kostka brukowa Polbruk, która wyglądem doskonale imituje naturalny bruk kamienny. Zresztą produkt ten jest nawiązaniem do skalnego miasta w Jordanii. Grubość kostki brukowej wynosi 8 cm. Elementy występują w nieregularnej formie o wymiarach, gdzie 

centralna część to:

  • 36,4x26,8 cm

 natomiast brzegowe to odpowiednio: 

  • 13,4x35,2 cm;
  • 13,4x47,1 cm;
  • 13,1x24,2 cm.

Kostka brukowa sklep - Polbruk Petra

Jest to średni uniwersalny, a tym samym wygodny w układaniu format, który bardzo efektownie prezentuje się na każdej wyłożonej tą kostką nawierzchni. Widok jest niecodzienny, a wszystko dodatkowo podkreśla niezwykła kolorystyka – melanże

Do wyboru są trzy odcienie, a wśród nich chłodniejsze i cieplejsze tonacje. Z takim zestawieniem na pewno każdy wybierze swojego faworyta. Dla zwolenników nowocześniejszych aranżacji polecamy kolory skupione wokół szarości tj. gładka kostka brukowa Petra alpen (szaro - czarna) lub onyx (biało - szaro - pomarańczowa). Z kolei dla tych, którzy wolą jednak cieplejsze i bardziej przytulne klimaty odpowiednia będzie kostka brukowa gładka w wersji sahara (brązowo - piaskowy).

Na specjalne zamówienie w ofercie dostępna jest również kostka brukowa płukana o szlachetnej powierzchni. Ona także występuje w kształtach niesymetrycznych, z częścią zlokalizowaną centralnie i mniejszymi brzegowymi fragmentami. Petra Polbruk w tej wersji to podobnie jak w gładkiej linii kostka brukowa grubość 8 cm. Pozostałe wymiary są również identyczne jak w gładkim odpowiedniku. Kostka plukana dostępna jest w kolorze bianka. To biało - jasnoszary odcień.

Jakie właściwości i zastosowania mają kostki Polbruk Petra?

Kostki Polbruk Petra to bardzo mocny materiał budowlany i temu nie da się zaprzeczyć. Najwyższej jakości beton, z którego powstały kostka płukana i gładka doskonale daje sobie radę w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Ujemne lub wysokie temperatury nie zaszkodzą powierzchni, którą tworzy kostka brukowa z tej serii. 

Wysoka odporność na urazy mechaniczne, a także na nacisk to zasługa odpowiednio wyważonej grubości kostki brukowej. Wartość 8 cm daje naprawdę dobrą nośność, z tego względu Polbruk kostka Petra może być stosowana w miejscach o ruchu nie tylko pieszym, ale również samochodowym. Mogą to być nawet pojazdy ciężkie o masie przekraczającej 3,5 tony.

Polbruk kostki pięknie wypełnią chodniki, ścieżki przed domem albo w ogrodzie. Taka kostka brukowa płukana o szlachetnym wyglądzie może zdobić tarasy, werandę, loggię. Nie zapominajmy o zabudowaniu podjazdów. To przecież idealnie stworzony do tego budulec. 

Jednym słowem Polbruk kostka z linii Petra będzie trafioną inwestycją. Elegancka, a wręcz ekskluzywna. Jednocześnie wysoce praktyczna ma w sobie wszystkie cechy bruku idealnego. Oczarowała już nie jednego, a czy Ciebie także?

Pobruk Petra kostka brukowa - sklep cena

Wymiary kostki brukowej Polbruk Petra | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 8 x 36,4 x 26,8 cm 6,93 m2 (*F) 1 267 kg (*F)

*F - oddział Florczaki