Kostka brukowa Polbruk Ideo - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Wiele możliwości kolorystycznych, kilka formatów oraz wysoka jakość. Wszystko, co najlepsze, niesie ze sobą betonowa kostka brukowa oraz znacznie więcej. Ideo Polbruk to rewelacyjne rozwiązanie do wykończenia nawierzchni, z którym wszystko jest możliwe. Zabudowa nawet najbardziej niesprzyjającej płaszczyzny pójdzie sprawnie i łatwo, a końcowy efekt będzie niepowtarzalny, trwały i elegancki. Kup brukową kostkę Polbruk Ideo i stwórz swój własny, oryginalny projekt, który zyskiwał będzie same fantastyczne opinie. W hurtowni online kostkaGT oferujemy same sprawdzone, wysokiej jakości produkty, które nigdy nie zawodzą. Wybierz swoją kostkę, a my dowieziemy ją prosto pod twój dom. Do tego bardzo niska cena, na którą zawsze możesz liczyć, zaopatrując się właśnie u nas. To, gdzie kupić kostkę betonową Ideo Polbruk jest więc ekonomicznie i estetycznie proste – wystarczy jedno kliknięcie w kostkaGT i widzimy się na budowie.


Polbruk Ideo kostka brukowa cena

Kostka brukowa Polbruk Ideo cena, właściwości i opinie

Polbruk Ideo to bardzo elegancka kostka brukowa, która zarówno w prywatnej, jak i publicznej przestrzeni, wiedzie aranżacyjne prym, rozciągając na wykańczanej nawierzchni swoje atrakcyjne kolory, a także fantastyczną jakość. Betonowa kostka Ideo z ogromną łatwością potrafi dopasować się do każdego otoczenia. Na jej wykończeniową elastyczność mają wpływ wszystkie parametry i właściwości, czyniące z niej wszechstronną, utwardzającą broń wykonaną z betonu.

Kostki brukowe Ideo dzielą się na 2 linie: Styl oraz Klasyka. Ideo Styl to rozwiązanie o nieco bardziej barwnych możliwościach oraz dwóch różnych fakturach: gładkiej i płukanej. Ideo Klasyka, jak słusznie podpowiada intuicja, to uniwersalne kostki, których jednolite zabarwienie oraz gładka powierzchnia zapewniają przestrzenny ład i harmonię. Niezależnie od linii, betonowe kostki Ideo dostępne są w 5 wymiarach: 24x12, 24x16, 30x16, 30x20, 40x20 cm. Tak duża różnorodność formatów sprawia, że pasują zarówno do mniejszych, jak i większych powierzchni, a układanie kostki brukowej w ich wydaniu jest bardzo łatwe, szybkie i przyjemne.

Kostka brukowa Ideo ma grubość 6 cm. Sprawdzi się jako odpowiedni materiał do zabudowy nawierzchni przeznaczonych do lekkiego ruchu samochodowego. Wytrzyma więc każde obciążenie związane z ruchem aut o masie do 2,5 tony. Kostka brukowa 6 cm Ideo to rewelacyjnie prezentujące się rozwiązanie, które stworzy efektowny taras z kostki brukowej, nowoczesne ścieżki wijące się subtelnie w ogrodzie, czy eleganckie restauracyjne patia lub skwery w miastach. Ideo, niczym z aranżacyjnego czasopisma, wyłożone jako dopełniające aranżację kostki przed domem, stworzą pełne wysublimowanego gustu otoczenie, które cieszyć będzie swoim oryginalnym stylem niezmiennie przed długie lata.

Kostka płukana i gładka Polbruk Ideo Styl – elegancka i trwała

Polbruk Ideo styl płukana

Polbruk Ideo z linii Styl to kilka rodzajów kostek, różniących się od siebie zabarwieniem, fakturą oraz pięcioma dostępnymi wymiarami. Na pierwszy utwardzający ogień kostka brukowa płukana. Charakterystyczna ziarnista powierzchnia sprawia, że kostki Ideo w tym wydaniu zyskują szlachetny urok oraz wyglądają niczym naturalny kamień. Ziarnista faktura zapewnia również maksimum bezpieczeństwa oraz komfort podczas użytkowania. To zasługa antypoślizgowych właściwości. Kostka płukana Ideo Polbruk z linii Styl oferuje 2 kolory:

  • Polbruk Ideo bianka – to kostka brukowa biała płukana, której barwa złamana została jasnoszarymi akcentami. Jej jasny odcień to idealny, aranżacyjny wybór, który doskonale odnajdzie się na posesjach nowoczesnych. Zestawione w wykończeniowym duecie z ciemnymi kolorami, na zasadzie kontrastu stworzy gustowne kompozycje. Kostki betonowe Ideo bianka to solidny i trwały materiał, który wyłożyć można, chociażby w ogrodach. To tam, efektownie podkreśli roślinność, gdzie stanowić będzie subtelne tło dla kwitnących kwiatów, krzewów, czy ozdobnych traw.
  • Polbruk Ideo ritmo – ritmo to kolorystyczne przeciwieństwo bianki. Grafitowo – jasnoszary kolor to wyrazista betonowa forma, która doskonale odzwierciedla bardziej odważne rozwiązania. Czy to na posesjach stylizowanych tradycyjnie, czy nowocześnie, w każdej aranżacji stosownie wkomponuje się w wykańczaną przestrzeń. Co więcej, kontrastując z jasnymi barwami kostka betonowa płukana Ideo ritmo stworzy rewelacyjny wizualny efekt, który z pewnością każdy zapamięta.

Drugą wersją brukowej kostki Ideo z linii Styl są te o gładkiej powierzchni. Tym razem Polbruk oferuje aż cztery różnorodnie zabarwione kostki, które fantastycznie podkreślają otoczenie. Melanże ciepłych i chłodniejszych odcieni pozwalają na swobodne stosowanie i tworzenie własnych kompozycji na nawierzchni. Te, które masz do wyboru to:

Kostka brukowa Polbruk Ideo melanż
  • Polbruk Ideo nerino – pierwsza z kostek to ta o barwie biało – szaro – czarnej. Najbardziej klasyczne kolorystyczne rozwiązanie pozwala na uniwersalne zastosowanie. Brukowa kostka Ideo nerino pasować będzie dosłownie wszędzie – przed i za domem, na tarasie, w ogrodzie, parku, czy w centrum miasta.
  • Polbruk Ideo hawaii – ta z kolei to betonowa kostka w kolorze brązowo – pomarańczowym. Ciemna, lecz pełna ciepła rewelacyjnie oddaje rustykalny i klasyczny charakter. Stąd też my polecamy ją w miejsca, gdzie dominującymi akcentami są naturalne elementy, czy ciepłe barwy.
  • Polbruk Ideo onyx – onyx to Ideo w wydaniu biało – szaro – pomarańczowym. Melanż subtelnych odcieni, które rozlewają się na powierzchni tej kostki z betonu, fantastycznie współgrają z naturą, tworząc delikatne i oryginalne mozaiki, które niczym betonowane na miarę rozwiązanie, sprawdzają się w przypadku przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku.
  • Polbruk Ideo latte – ostatnia wersja kostki brukowej gładkiej Ideo z linii Styl to odcień latte. Biało – jasno piaskowe zabarwienie to gustowne sposób na stworzenie wysublimowanej kombinacji z betonowych kostek Ideo. To idealna kostka na taras, czy do ogrodu, gdzie wniesie unikalny akcent w postaci rewelacyjnego, kolorystycznego melanżu od Polbruk.

Ideo z linii Klasyka od Polbruk – wszechstronna kostka betonowa

Polbruk Ideo klasyka kostka brukowa

Kostki brukowe Polbruk Ideo z linii Klasyka to rozwiązanie, które cechuje się ponadczasowym klimatem oraz dużą funkcjonalnością. W przeciwieństwie do linii Styl tym razem Polbruk stawia na jednolite zabarwienie, które wraz z gładką strukturą tworzą aranżacyjną klasykę, która zawsze jest w utwardzającej modzie. Jakie kostki masz więc tym razem do wyboru?

  • Polbruk Ideo szary – kostka brukowa gładka, która jest elegancka, wszechstronna i wytrzymała. Uniwersalne zabarwienie oraz duża różnorodność wymiarów sprawia, że można dać ponieść się kreatywności i zaaranżować nieszablonową, pełną smaku przestrzeń. Jeśli marzą Ci się np. schody z kostki, wytrzymały i efektowny podjazd, czy altana w ogrodzie, brukowe kostki Ideo w kolorze szarym pomogą Ci zrealizować każdą twoją utwardzającą wizję.
  • Polbruk Ideo grafitowy – to rozwiązanie idealne dla odważnych, którzy stawiają na wyraziste, pełne charakteru rozwiązania. Grafitowa kostka betonowa Ideo z linii Klasyka z łatwością wpasuje się w ramy każdego projektu. Na posesji nowoczesnej nada szyku i minimalistycznego ładu. W otoczeniu klasycznym podkreśli piękno architektury, harmonizując z innymi elementami. Fantastycznie komponuje się z wszystkimi kostkami, większymi płytami oraz elementami małej architektury ogrodowej, otwierając nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Polbruk Ideo – realizacje i to, gdzie kupić

Kostka brukowa gładka czy płukana? W jakim kolorze? Formacie? Tak wiele pytań i tak wiele możliwych odpowiedzi. Na szczęście jest jedna betonowa kostka, która posiada odpowiedź na wszystkie wykończeniowe dylematy. Polbruk Ideo w 2 liniach: Styl oraz Klasyka daje praktycznie nieograniczone możliwości na takie zaaranżowanie przestrzeni, które perfekcyjnie odpowiadać będzie wymogom.

Kostka brukowa 6cm Ideo dostępna jest w fakturze płukanej i gładkiej, 5 wymiarach i 8 barwach. Eleganckie melanże, czy wytworna, barwna jednolitość brukowych kostek to duże elastyczne perspektywy na tworzenie nawierzchni pełnych wyrafinowanego smaku. Ideo sprawdzi się, jako kostka brukowa na tarasie, podjeździe, opaska wokół domu, czy ścieżka w ogrodzie. W miejscach użyteczności publicznej odegra pierwsze betonowe skrzypce wykańczając efektownie, solidnie i na długo nawet rozległe place na starówkach. Czy można wymagać od niej czegoś więcej?

Można! Dokładniej tego, by do doskonałej jakości dołączyła również jak najniższa cena. Wybierając hurtownię internetową kostkaGT dostajesz gwarancję na to, że zyskujesz nie tylko sprawdzone rozwiązania z najwyższej półki, ale i najlepsze oferty na rynku. Wystarczy sprawdzić krążące o nas opinie, by utwierdzić się w przekonaniu, gdzie kupić kostkę brukową Polbruk Ideo oraz wiele innych kompleksowych rozwiązań. Szeroki asortyment w najbardziej opłacalnej cenie znajdziesz w kostkaGT.

Kostka brukowa Polbruk Ideo

Wymiary kostki brukowej Polbruk Ideo | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 6 x 24 x 12  cm 11,88 m2 1 624 kg
6 x 24 x 16 cm
6 x 30 x 16 cm
6 x 30 x 20 cm
6 x 40 x 20 cm