• -5%
Polbruk Ideo płukany 6 cm bianka (11,88 m2)

Ideo bianka 6 cm. Płukana kostka brukowa średniego formatu z linii Polbruk Styl. Dostępna w zestawie zawierającym 5 wariantów rozmiarowych. Barwiona na kolor biało-jasnoszary doda otoczeniu więcej światła. Piękne prostokąty o ziarnistej strukturze ozdobią taras, ścieżki ogrodowe, chodniki wokół posesji, a nawet podjazdy. Sprawdzony model, a cena to rewelacja! Wybierz swój wymarzony odcień Polbruk Ideo.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta (11,88) m2
waga palety waga palety (1,62) t
wymiary kostki na palecie wymiary 24-40 x 12-20 x 6 cm
powierzchnia płukana szlachetna struktura płukana (szlachetna)
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Kostka brukowa szlachetna (płukana) Polbruk Ideo 6 cm bianka (biało-jasnoszary)

Polbruk Ideo w wersji płukanej, kolorze biało-jasnoszarym bianka to kostka brukowa należąca do serii Styl. Na zestaw średniowymiarowych prostokątów o grubości 6 cm składa się aż 5 wielkości. Możemy z nich układać dowolne kompozycje. Wszystko zależy od naszej wizji. Szlachetna brukowa struktura zawiera drobne ziarenka, co dodaje całościowo uroku i wyrazistego, zdecydowanego charakteru powierzchniom. Na palecie mieści się 1 komplet, a ta ilość jest wystarczająca, aby pokryć powierzchnię 11,88 m2. 

Subtelny odcień bieli i jasnych szarości wprowadzi do otoczenia sporo światła. Taka kolorystyka będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli mamy stosunkowo niewielką powierzchnię. W ten sposób zyskamy optycznie kilka metrów. Ponadto barwa ta jest bardzo uniwersalna pod względem aranżacji. Nie ma znaczenia, czy tworzymy przestrzenie klasyczne pełne kolorów, czy takie w spokojniejszym nowoczesnym klimacie. Prosta bryła Ideo bianka wygląda dobrze w połączeniach z drewnem lub szkłem i metalem. Materiał ten jest doskonały na tarasy, podjazdy, ścieżki i chodniki, a także do ogrodu. Tam w połączeniu z elementami małej architektury tworzy naprawdę niesamowite wrażenie.

Polbruk Ideo bianka to propozycja dla naprawdę każdego. Zarówno dla tych, którzy mają już jasno sprecyzowane oczekiwania aranżacyjne, jak i dla tych, którzy wciąż poszukują inspiracji. Model ma to do siebie, że wszędzie zaprezentuje się znakomicie. Pozwoli domknąć każdą stylizację w gustowny sposób i co najważniejsze trwale, bo to produkt najwyższej jakości. W dodatku korzystny cenowo.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

POL Ideo 6 PŁU bianka

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Płukana (szlachetna)
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Średni / Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
11,88 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Polbruk - 73,80 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Polbruk Ideo płukany 6 cm bianka (11,88 m2)

47,19 zł
49,67 zł

Kostka brukowa Polbruk Ideo 6 cm. Bianka (biało-szara). Płukana.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 11,88 m2
  • waga palety: 1,62 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Polbruk liczy sobie 73,80 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także