Kostka brukowa Polbruk Napoli - cena, kolorystyka, wymiary

Aktywne filtry

Niczym kostkowy kameleon potrafi wtopić się perfekcyjnie w każdą aranżację. Kostka brukowa Polbruk Napoli potrafi być z jednej strony wyważona, elegancka i stonowana, a z drugiej stanowić gustowny barwny akcent na nawierzchni, nie przytłaczając tym samym wykańczanej przestrzeni. Oferując szeroką paletę barw, różne faktury oraz formaty betonowa kostka Napoli zaspokoi wymagające gusta. Dzięki dwóm opcjom grubości możesz wybrać tą, która wytrzyma ciążące na niej utwardzające zadanie. To idealna kostka na podjazd, na taras, czy do zabudowy miejsc, takich jak chodniki, alejki, czy publiczne place. Zyskujące wyłącznie fantastyczne opinie kostki brukowe płukane i gładkie Polbruk Napoli to rozwiązanie na każdą posesję i na każdą kieszeń. W hurtowni internetowej kostkaGT kupisz ją niebywale tanio, gdyż niska cena to jeden z naszych budowlanych standardów. By to, gdzie kupić było jasne jak kostka – szybko i tanio tylko w kostkaGT.


Jedyna taka kostka brukowa płukana i gładka – Polbruk Napoli

Doskonała brukowa kostka to ta, która jest rozwiązaniem na wszystkie utwardzające dylematy. Cechuje się elegancką formą, kilkoma wymiarami, bogatą paletą barw, różnymi fakturami, grubościami, a na ekonomiczny dodatek nie wymaga niebotycznych nakładów. Kostka betonowa Polbruk Napoli jest więc brukowo idealna – posiada wszystko to, o czym była mowa oraz otwiera znacznie większe wykończeniowe możliwości.

Kostki brukowe Napoli od Polbruk posiadają dwie formy – kwadratową oraz prostokątną. Geometryczny, elegancki w swej prostocie kształt to sposób na to, by wnieść do otoczenia akcent cechujący się klasą i ponadczasowym stylem. Betonowe kostki Napoli dostępne są w 3 wymiarach: 21x14, 14x14, 7x14 cm. Różnorodność formatów ma bardzo duży, pozytywny wpływ na łatwiejsze układanie kostki brukowej oraz perfekcyjne dopasowanie jej do wszelkich nierówności i rozmiaru płaszczyzny.

W naszej internetowej hurtowni kostkaGT Napoli Polbruk otrzymasz w dwóch wersjach grubości: 6 cm oraz 8 cm. Kostka brukowa 6 cm to produkt idealny to zabudowy miejsc, które użytkowane będą przez pieszych, czy auta osobowe o masie do 3,5 tony. Stworzy więc stylizowany według twoich wymagań taras z kostki brukowej lub sprawdzi się jako wytrzymała i funkcjonalna kostka na podjazd przed domem. Kostka brukowa 8 cm Napoli to sposób na wykończenie nawierzchni, które narażone będą na większą eksploatację. To solidna kostka, która doskonale poradzi sobie w miejscach, takich jak parkingi w centrach miast, czy firm, gdzie przewidywany jest ruch kołowy powyżej 3,5 tony.

Różne faktury i kolory brukowej kostki Napoli Polbruk z linii Styl

Kostka Napoli, którą oferuje Polbruk, w zależności od stylizacji, oferowana jest w dwóch różnych liniach. Pierwsza z nich to linia Styl. Patrząc na kostki betonowe Napoli Styl, widzimy niejednolite zabarwienie w postaci gustownych melanży oraz 2 faktury: płukaną oraz gładką.

Płukana to ta o charakterystycznej, ziarnistej powierzchni, która sprawia, że kostka brukowa Napoli zyskuje szlachetny urok oraz ogromne walory estetyczne. Poddana intensywnej obróbce wodnej Napoli nabiera dodatkowo użytkowych cech, takich jak antypoślizgowość. Kostka brukowa płukana zapewnia tym samym bardzo duży komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Kostka gładka to wysublimowana alternatywa do płukanego wykończenia nawierzchni. Jej subtelna, elegancka powierzchnia pozwala wszechstronne wykorzystanie. Do wyboru masz:

  • Polbruk Napoli nerino (gładka) – to betonowe kostki zabarwione na biało – szaro – czarny melanż. Ich uniwersalna barwa to gwarancja na to, że wykorzystane na każdej posesji, niezależnie od aranżacji, doskonale podkreślą jej piękno oraz zapewnią najwyższy standard wykończenia.
  • Polbruk Napoli onyx (gładka) – kolejną kostką jest biało – szaro – pomarańczowa Napoli onyx. Jej subtelny, pełny ciepłych akcentów kolor to doskonały sposób na to, by rozjaśnić przestrzeń oraz optycznie ją powiększyć. Brukowe kostki w tym wydaniu fantastycznie sprawdzą się jako kostka na taras.
  • Polbruk Napoli galia (gładka) – galia to brązowo – pomarańczowo – kremowa betonowa kostka, której nie można odmówić eleganckiego stylu. Wykwintny melanż, jaki rozlewa się na nawierzchni wykończonej Napoli galia tworzy nieszablonowe, pełne estetycznego smaku realizacje.
  • Polbruk Napoli barwy jesieni (gładka) – nieco ciemniejsza, bo w odcieniach żółci, pomarańczy i czerwieni prezentują się brukowe kostki Napoli w barwach jesieni. Doskonałe na posesje stylizowane na rustykalne, klasyczne, czy tradycyjne.
  • Polbruk Napoli szara (płukana) – w tym kolorystycznym przypadku nie ma co się za dużo rozpisywać. Kostka płukana szara to rozwiązanie ponadczasowe i szlachetne. Idealnie komponuje się z innymi materiałami oraz rewelacyjnie odnajduje się w każdej stylistyce.
  • Polbruk Napoli grafit (płukana) – niesamowicie stylowa, pełna wyrazistego charakteru. Napoli grafitowa w wersji płukanej jest odważna i nowoczesna. Daje fantastyczny efekt, kontrastując z jasnymi barwami. Taka kostka brukowa to synonim ponadczasowej elegancji oraz poczucia stylu.

Napoli z linii Klasyka od Polbruk – same doskonałe opinie

Czas na kostki brukowe Napoli z linii Klasyka. Tym razem Polbruk stawia na stonowane, jednolite barwy, które zapewniają niczym niezakłóconą harmonię na nawierzchni. Wykorzystując u siebie betonowe kostki Napoli Klasyka, zyskasz gładką, elegancką powierzchnię oraz estetyczny ład. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz je do wykończenia rozległej, czy kameralnej przestrzeni, gładkie brukowe kostki Napoli z linii Klasyka idealnie wpasują się do estetycznych i funkcjonalnych oczekiwań. Jakie klasyczne kostki Napoli masz do wyboru?

  • Polbruk Napoli szara – jasna i chłodna barwa Napoli, czyli uniwersalna szarość to jedne z niewielu rozwiązań, które pasują do praktycznie każdej architektonicznej stylizacji. Gładka kostka brukowa w tym betonowym odcieniu utworzy stylowe wykończeniowe ramy, które bez względu na miejsce, stworzą gustownie urządzoną przestrzeń. Szare kostki przed domem, efektownie podkreślająca roślinność kostka ogrodowa lub taras z kostki ze schodami. Bez aranżacyjnego trudu wykreuje modne i solidnie wykończone nawierzchnie, którymi będziesz mógł chwalić się przez długie lata.
  • Polbruk Napoli grafit – doskonała dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i ponadczasowe rozwiązania. Grafitowa kostka brukowa Napoli jest odporniejsza na zabrudzenia, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w miejscach narażonych na większą eksploatację. Wykorzystaj ją, tworząc podjazd z kostki brukowej lub prowadzące do domu, czy ogrodu schody z kostki i nie martw się czymś tak przyziemnym, jak brudna kostka.

Niska cena i to, gdzie kupić kostkę betonową Polbruk Napoli

Polbruk Napoli to betonowa kostka brukowa, za którą kryją się same korzyści –  wykończeniowe, estetyczne, jak i te dotyczące portfela. Dla każdego z wielbicieli nawet tych największych aranżacyjnych przeciwieństw Napoli oferuje różnorodne kostki, które pozwolą na zaspokojenie wszelkich stylistycznych wymagań. W jej przypadku odwieczne pytanie: kostka brukowa gładka, czy płukana nie musi spędzać snu z wykończonych remontem powiek. Z kostkami brukowymi Polbruk Napoli do wyboru masz dwie faktury, różne grubości, formaty oraz bogatą paletę dostępnych barw. 

A jeśli interesuje Cię również to, by do wykończeniowego pakietu Napoli od Polbruk należała także korzystna cena, wystarczy, że zdecydujesz się na zakup w hurtowni online kostkaGT. U nas to, co liczy się najbardziej, to satysfakcja naszych klientów. Dlatego też, by zyskać same zadowalające opinie, oferujemy najlepsze budowlane warunki. Nasza hurtownia to miejsce, gdzie kupić można wielkoformatowe płyty i kostki brukowe oraz elementy małej architektury ogrodowej. By budowa lub remont naprawdę się opłacały, wystarczy pozostawić zaopatrzenie w rękach specjalistów. A u nas spotkasz się wyłącznie z wykwalifikowaną kadrą, która zapewni dopasowane do twoich wymagań rozwiązanie oraz najkorzystniejsze warunki. Nie wierzysz? Sprawdź nas. Zapraszamy do kostkaGT.

Wymiary kostki brukowej Polbruk Napoli | ilości na palecie

Producent Wymiary Ilość na palecie Waga
Polbruk 4 x 21 x 14 cm 16 m2 1 460 kg
4 x 14 x 14 cm
4 x 7 x 14 cm
6 x 21 x 14 cm 10 m2 1 370 kg
6 x 14 x 14 cm
6 x 7 x 14 cm
8 x 21 x 14 cm 8 m2 1 460 kg
8 x 14 x 14 cm
8 x 7 x 14 cm