• -4%
Polbruk Napoli 6 cm gładki nerino (10 m2)

Polbruk Napoli 6 cm Styl nerino. Kostka brukowa w kształcie prostokątów i kwadratów o gładkiej powierzchni i spokojnej chłodniejszej barwie biało-szaro-czarnej. Mieszając każdy z kolorów, otrzymujemy jasne szarości. Seria Napoli to nawiązanie do włoskiego Neapolu. Wprowadzi do otoczenia łagodny śródziemnomorski klimat i sielankowy nastrój. Dostępna w małym i średnim formacie. Doskonałe parametry i świetna cena! Zobacz koniecznie pozostałe kolory Polbruk Napoli z naszej oferty.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta (10) m2
waga palety waga palety (1,37) t
wymiary kostki na palecie wymiary 7-21 x 14 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Kostka brukowa gładka Polbruk Napoli 6 cm nerino (kolor biało-szaro-czarny) | linia Styl

Napoli nerino z linii Polbruk Styl to pełen śródziemnomorskiego uroku bruk wzorowany włoskim miastem Neapolem. Cechuje go gładka powierzchnia i delikatna biało-szaro-czarna barwa, która tworzy odcień w tonacjach szarości. Kostki mają foremne, proste i regularne kształty. Są to zgrabne prostokąty i kwadraty o małym i średnim formacie, które w zestawieniu tworzą zgraną i uporządkowaną kompozycję. Na palecie pokrywającej obszar 10 m2 otrzymujemy 3 różne rozmiary.

Seria kostek brukowych Napoli nerino Styl pokazuje jaką siłę może mieć subtelne piękno. Tu w grę wchodzi już nie tylko wyjątkowy design, ale również moc doskonałych właściwości. Przekładają się one na wysoką jakość i trwałość produktu. Brukowy materiał ma sporą odporność na nacisk, ścieranie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego można nim wykładać podjazdy, po których poruszają się samochody osobowe. Chodniki, ścieżki i alejki spacerowe pokryte betonem wcale nie muszą być nudne, wystarczy wyłożyć tam właśnie Napoli nerino. Od razu będzie inaczej – piękniej!

Polbruk, czyli pomysłodawca i autor tej niezwykłej kolekcji we włoskim stylu ma wiele powodów do dumy. Choćby dlatego, że linia Napoli nerino Styl bardzo dobrze się przyjęła wśród użytkowników nie tylko u nas w kraju, ale również za jego granicami. O tym polskim producencie stale się mówi i są to pochlebne opinie. Naszym zdaniem jest to w pełni uzasadnione. Znamy jego produkty od podszewki, a tę kostkę brukową znajdziecie również na półkach naszej internetowej hurtowni kostkaGT. Warto zamówić ją u nas. Jednym z powodów jest jej niska cena. Zapraszamy.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

POL Napoli 6 GLA nerino

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Mały / Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
10 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Polbruk - 73,80 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Polbruk Napoli 6 cm gładki nerino (10 m2)

43,38 zł
45,19 zł

Kostka brukowa Polbruk Napoli 6 cm. Nerino (biało-szaro-czarna). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 10 m2
  • waga palety: 1,37 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Polbruk liczy sobie 73,80 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także