• -4%
Polbruk MultiComplex nerino (12 m2)

Nowoczesna płyta brukowa Polbruk MultiComplex nerino w trzech wymiarach (na jednej palecie) 20x40, 40x40 i 60x40. Kostka brukowa o dużym formacie oraz gładkiej powierzchni. Dedykowana do utwardzania nawierzchni ruchu pieszego. Oryginalnie prezentujące się biało-szaro-czarne zabarwienie. Trwałe i elegancie rozwiązanie do wykorzystania na tarasach, placach, ścieżkach oraz wokół domu. Odkryj więcej płyt z serii Polbruk MultiComplex.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta (12) m2
waga palety waga palety (1,64) t
wymiary kostki na palecie wymiary 20-60 x 40 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Płyty brukowe (tarasowe) Polbruk MultiComplex nerino (biało-szaro-czarny)

Kostka brukowa w większym formacie? MultiComplex nerino firmy Polbruk to płyty brukowe, które warto wybrać do wykończenia przestrzeni na posesjach aranżowanych w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym. Ich prosty, geometryczny kształt doskonale koresponduje z budynkami modernistycznymi. Uniwersalny kolor biało-szaro-czarny wnosi dodatkowo ekskluzywny charakter.

MultiComplex nerino to płyty tarasowe o trzech rozmiarach (na 1 palecie)60x40, 40x40 oraz 20x40 cm oraz grubości 6 cm. Ich parametry pozwalają na to, by wykorzystać je w miejscach przeznaczonych do ruchu pieszego. Doskonale sprawdza się jako niezwykle eleganckie płyty betonowe na taras stylizowany nowoczesnymi trendami. Duży format to optycznie najlepsze rozwiązanie do utwardzenia dużych nawierzchni. Dlatego MultiComplex nerino rewelacyjnie prezentuje się również na placach i dziedzińcach, na których przydałaby się betonowa nuta ekstrawagancji. Powierzchnia płyt jest gładka. Oryginalne, nieregularne biało - szaro - czarne zabarwienie to kolorystyczne rozwiązanie, które wniesie fantastyczny wykończeniowy akcent na twoją posesję. Dzięki ich doskonałej trwałości oraz betonowej jakości można mieć pewność, że wystawione na oddziaływanie różnych niszczących czynników zewnętrznych przetrwają wiele lat. I to zachowując swoje wszystkie właściwości.

Polecana zwłaszcza tym, którzy sięgają po nowoczesne rozwiązania. Płyta brukowa MultiComplex nerino od Polbruk to najlepszy betonowy sposób na to, by zaaranżować przestrzeń wokół domu tak, by nawiązywała do modernistycznych, aranżacyjnych trendów.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

POL MultiComplex nerino

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
12,00 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Polbruk - 73,80 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Płyta chodnikowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Polbruk MultiComplex nerino (12 m2)

40,77 zł
42,47 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 51,41 zł z Vatem.

Płyta brukowa Polbruk MultiComplex 6 cm. Nerino (biało-szaro-czarna). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 12 m2
  • waga palety: 1,64 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Polbruk liczy sobie 73,80 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także