• -6%
Semmelrock Pavimo 6 cm silva (10,8 m2)

Pavimo silva Semmelrock. Szlachetny bruk o średniej wielkości. Grubość 6 cm, gładka powierzchnia jest odporna na mróz i sól drogową. Kostka utrzymana jest w chłodniejszej tonacji – srebrnym kolorze Silva. Umożliwia połączenie klasyki z nowoczesnym industrialnym stylem. Model można układać na podjazdach, chodnikach oraz ścieżkach wokół domu i w ogrodzie. Jest idealny również miejscach publicznych np. pasażach, placach, dziedzińcach i tarasach. Gdzie kupić? Zapraszamy do hurtowni online kostkaGT. Podoba ci się ten bruk, ale wolisz inny kolor? Zobacz co mamy dla ciebie w kolekcji Semmelrock Pavimo.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 10,8 m2
waga palety waga palety 1,5 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10-21 x 14 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Semmelrock Pavimo silva - gładka kostka brukowa 6 cm w kolorze srebrnym / stalowym

Pavimo Semmelrock silva to bruk średniego rozmiaru, grubości 6 cm i pięknej srebrnej barwie, która podkreśli klimaty zarówno klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne – industrialne. Gładka struktura kostki to super wygodna forma. Łatwa w utrzymania. W sklepie online kostkaGT można nabyć produkt w tzw. kombiformie [różne rozmiary], czyli specjalnie wyselekcjonowanemu zestawieniu aż 7 rozmiarów kostek, z których można ułożyć ciekawą kombinację. Całość (49 szt. płytek) mieści się na 1 palecie i umożliwia wybrukowanie 10,8 m2 powierzchni.

Bruk został odpowiednio przystosowany do warunków atmosferycznych naszego klimatu. Jest mrozoodporny i niewrażliwy na działanie stosowanej zimą soli do odladzania. Ponadto dzięki hydrofobizacji [odpychanie wody] zredukowano występowanie wykwitów wapiennych na powierzchni, a woda opadowa i gruntowa nie wsiąkają w głąb kostek. Mnóstwo zastosowań i przystępna cena to kolejny atut. Pavimo silva umożliwia wybrukowanie podjazdów do bram lub garażu, chodników, tarasów, patio, alejek i obudowy grilla w ogrodzie. To także budulec przestrzeni publicznych, wszelkich placów, dziedzińców, pasaży i innych miejsc, gdzie panuje dość intensywny ruch pieszy.

O tej kostce jest głośno. Dlaczego? Niegasnąca popularność i pozytywne opinie użytkowników to wynik wielu starań firmy Semmelrock, która przez lata wypracowała sobie solidną jakość. Tę tezę potwierdzają też europejskie normy PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobaty Techniczne (kryteria CE). 

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Pavimo 6 silva

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Mały / Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
10,8 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock Pavimo 6 cm silva (10,8 m2)

45,59 zł
48,50 zł

Kostka brukowa Semmelrock Pavimo 6 cm. Silva (srebrna). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 10,8 m2
  • waga palety: 1,5 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także