Semmelrock obrzeże 6x20x100 bruni (52 szt.)

Standardowe obrzeże chodnikowe Semmelrock bruni (brąz). Element o wymiarach 6 x 20 x 10 cm wykonany z betonu, zabezpieczający i uzupełniający podłoże wyłożone m.in. brukiem. Barwa bruni to odcień ciemnego ziemistego brązu, który bardzo ładnie komponuje się w otoczeniu zieleni. Bloczki nie wchłaniają wody, są odporne na mróz i sól. Najwyższa jakość i przystępna cena. Zamów w hurtowni online kostkaGT.- Inne kolory i typy znajdziesz tu: obrzeża betonowe.

grubość kostki wysokość obrzeża 20 cm
m2 na palcie szt. / paleta 52 szt.
waga palety waga palety 1,5 t
wymiary kostki na palecie wymiary 6 x 20 x 100 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Obrzeże Semmelrock 6 x 20 x 100 - kolor bruni / brąz (paleta 52 szt.)

Obrzeże Standardowe Semmelrock bruni to bloczki o wymiarach 6 x 20 x 100 cm, którymi wykończymy i wesprzemy podłoże z kostki brukowej, bruku klinkierowego lub betonowych płyt. Są to mocne betonowe elementy, które oprócz funkcji oporowej będą stanowić piękną ozdobę. Bruni to ciekawa barwa ziemistego brązu, która wtapia się w krajobraz, czyniąc go bardziej naturalnym. Obrzeże przystosowane jest do ruchu pieszego. Gdzie je kupić? Warto zamówić w sklepie internetowym kostkaGT. Powód? Korzystna cena i szybka dostawa. Na jednej palecie otrzymacie 52 sztuki kostek.

Na trwałość i wysoką jakość Standardowego obrzeża w kolorze bruni wpływają doskonałe parametry. Elementy są mrozoodporne, a sypana zimą sól nie uszkadza ich struktury. Ponadto woda z podłoża lub opadów nie wnika w bloczki. Materiał jest bardzo estetyczny, poddany hydrofobizacji (odpycha wodę) nie ma przebarwień, ponieważ z powierzchni zredukowano wykwity wapienne. Obrzeże można położyć przy trawnikach i roślinności. W ten sposób oddzielimy strefę nasadzeń. To również dobre wykończenie tarasów i schodów tarasowych.

Marka Semmelrock to pewnik. Firma przez lata wypracowała sobie doskonałe opinie na rynku brukowym i cały czas utrzymuje na nim wysokie noty. Dlatego wybierając Standardowe obrzeże bruni, możemy spać spokojnie. Produkt posłuży nam przez wiele lat i to nie tylko jako ten praktyczny element. To połączenie funkcjonalności z przepięknym designem i warto mieć to na uwadze, bo przecież właśnie o to chodzi przy projektowaniu otoczenia.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem obrzeze 6 bruni

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm +
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Inny
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Architektura
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Obrzeże
Grupy kolorystyczne
Beże i brązy

Semmelrock obrzeże 6x20x100 bruni (52 szt.)

10,76 zł

Semmelrock obrzeże 6x20x100. Bruni. 

  •  wysokość: 20 cm
  •  na palecie: 52 szt.
  •  waga palety: 1,50 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także