Filtruj według

Producent

Producent

W naszym blogu...

W naszym blogu...

Obrzeża chodnikowe, obrzeża trawnikowe  - cena, kolorystyka, wymiary

Czasami nie potrzeba wiele, by zdziałać aranżacyjne cuda. W ogrodzie grunt to odpowiednio dobrane rozwiązanie. A takie, które jest nie tylko funkcjonalne i uniwersalne, ale i prezentuje się naprawdę elegancko, jest na wagę wykończeniowego złota. Takim elementem jest obrzeże ogrodowe, które znajdziesz w naszej internetowej hurtowni kostkaGT. To tam, w świecie twardych jak beton, wykończeniowych materiałów, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, gdzie kupić takie elementy, których fantastyczne opinie oraz wysoka jakość sprawią, że każdy ogród będzie prezentował się niebywale dostojnie. Do tego ta niska cena! Utwardzimy Cię i Twój portfel w przekonaniu, że lepiej trafić nie mogłeś!

Subcategories

Aktywne filtry

Obrzeże ogrodowe, trawnikowe, betonowe

Nieocenionym elementem, pozwalającym wydzielić poszczególne części ogrodowej przestrzeni jest obrzeże ogrodowe. Ten niewielkich rozmiarów element małej architektury ogrodowej sprawia, że aranżacja naszego ogrodu jest nie tylko o wiele łatwiejsza, ale i zyskuje na funkcjonalności oraz elegancji. Obrzeże stosowane jest najczęściej jako granica pomiędzy trawnikiem oraz innymi częściami ogrodu, np. ścieżką z kostki brukowej lub kwietnymi rabatami. Ale to nie wszystko. Obrzeże ogrodowe sprawdzi się doskonale również wtedy, kiedy planujemy zabezpieczyć zróżnicowane poziomy ogrodowej powierzchni lub do zamaskowania mniej atrakcyjnych części ogrodu. Rozwiązanie odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych i upływ czasu oraz cieszące oko swoim niepowtarzalnym designem. Takie jest właśnie obrzeże betonowe.

Dawniej, beton stanowił wyłącznie szarą masę, której potencjał odkryto wraz z rozwojem technologii oraz coraz większej kreatywności. Różnorodność barw, faktur oraz kształtów sprawia, że obrzeże to rozwiązanie, którego różnorodność oraz fantastyczne walory estetyczne pozwalają na ogrodowe, aranżacyjne szaleństwa. A w sytuacji, kiedy nie tylko wygląd się liczy, obrzeże trawnikowe nie tylko wydzieli trawniki, ścieżki, czy inne części ogrodu, ale i wyeksponuje oraz ochroni roślinność przed zabójczymi dla nich ostrzami kosiarek.

By zapewnić jeszcze większy komfort, nie tylko w ogrodzie, ale i podczas wyboru odpowiedniego obrzeża, producenci zadbali o to, by nawet dla najbardziej wybrednych ogrodników niczego nie zabrakło. Dlatego obrzeża dostępne są nie tylko w klasycznej formie wąskich, podłużnych prostopadłościanów, ale i w innych, fantastycznie prezentujących się kształtach. Dodając do tego bogatą paletę barw oraz różne faktury, zyskujemy betonową pewność, że znajdziesz te, najbardziej odpowiednie dla Twojego ogrodu. A jeśli nie jesteś pewien, które z nich sprawdzi się najlepiej, nie musisz o nic się martwić, bo nasi specjaliści podpowiedzą Ci, które z obrzeży wybrać, by końcowy efekt zyskiwał same zachwycające, ogrodowe opinie.

Obrzeża marki Polbruk

To, że w sklepie online kostkaGT można znaleźć przyzwoity, obrzeżowy asortyment, udało nam się kilka razy napomknąć. Dlatego czas na to, by przyjrzeć się bliżej dostępnym u nas obrzeżom ogrodowym. Wśród nich znajdziesz te produkowane przez firmę Polbruk SA. A tej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Polbruk to nie tylko nazwa, ale i synonim całej kategorii zawierającej wszelkie rodzaje kostek brukowych. Przyjęło się, że „polbrukiem” nazywamy każdą utwardzoną powierzchnię. Pomimo iż w rzeczywistości nie każda kostka brukowa to ta, która kryje się za marką Polbruk, to wciąż chętnie korzystamy z tego określania.

My do Polbruku dorzucamy jeszcze elementy małej architektury ogrodowej, które znaleźć można w ofercie tej firmy. Już teraz zdradzimy, że każde z obrzeży zyskuje same niepozostawiające wątpliwości opinie. Nie wspominając o tym, że ich bardzo korzystna cena sprawia, że to jedna z najlepszych ogrodowych inwestycji. W sieci naszych internetowych hurtowni, gdzie kupić można wszystko to, co niezbędne na budowę i do remontu, znajdziesz takie obrzeża ogrodowe firmy Polbruk, jak:

  • obrzeże chodnikowe – to te, które spotykamy najczęściej w każdym parku, na placach oraz na mieście. Klasyczny kształt sprawia, że stosować je można uniwersalnie, niezależnie od przeznaczenia danej przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie, które zabezpieczy i estetycznie wykończy każdy chodnik, alejkę lub ścieżkę. Dostępne w trzech kolorach: szarym, czerwonym i grafitowym oraz dwóch rozmiarach: 8x25x100 cm oraz 8x30x100 cm.
  • obrzeże trawnikowe – z takim obrzeżem, każdy trawnik może rosnąć bezpiecznie. To ono wyznaczy subtelną granicę pomiędzy trawnikiem lub rabatą, a ścieżką, alejką lub inną utwardzoną częścią powierzchni. Oferujemy duże kolorystyczne możliwości (5 barw – beżowy, czerwony, brązowy, grafitowy, szary) oraz uniwersalny wymiar 6x20x100 cm.
  • obrzeże Modern – nowoczesne i stylowe, dostępne w kolorze brązowym, stalowym lub grafitowym. Doskonałe do współczesnych ogrodów, w których króluje prostota oraz wyszukana elegancja. Tak solidne i estetyczne rozwiązanie wydzieli poszczególne strefy w ogrodzie oraz zabezpieczy zróżnicowany pod względem poziomów teren. Jego wymiary to 7x28x91 cm.
  • obrzeże Endo – niewielkie obrzeże, które daje wielki efekt. Niewielkie, bo jego wymiary wynoszą 8x28x48 cm. Pomimo to doskonale odnajduje się w każdym ogrodzie, stanowiąc stylową granicę, która nada niepowtarzalnego charakteru. Dostępne kolory to grafitowy, szary oraz brązowy.
  • obrzeże Canto - to obrzeże o fakturze gładkiej lub postarzanej, które dobrze wie, jak podporządkować sobie ogrodową przestrzeń. Z nim nikt w ogrodzie nie zabłądzi, a noga nie przekroczy obrzeżowej granicy. Wymiary obrzeża wynoszą 18x10x10 cm, a dostępne barwy to szary, brąz oraz grafit.

Obrzeża ogrodowe, trawnikowe, betonowe cena, gdzie kupić?

Odpowiedni dobór materiałów podczas aranżacji ogrodu to grunt każdego wykończeniowego sukcesu. Poszukując rozwiązania szytego na miarę naszego ogrodu, poza aspektami czysto dekoracyjnymi, warto wziąć pod uwagę również inne aspekty, takie jak jego funkcjonalność oraz trwałość. Obrzeża ogrodowe to elementy małej architektury ogrodowej, które odgrywają niejedną rolę. Wyznaczają granice pomiędzy poszczególnymi częściami ogrodu, zabezpieczają zróżnicowane w poziomie nawierzchnie oraz chronią roślinność przed przypadkowym najazdem przez ostrza kosiarki.

Cieszące się ogromną popularnością obrzeża betonowe dodają do listy swoich zalet również fantastyczną trwałość oraz odporność na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Zyskujące tak wspaniałe opinie rozwiązania znajdziesz w naszej hurtowni internetowej kostkaGT. To tam, czekają bestselerowe produkty marki Polbruk, takie jak obrzeża trawnikowe, obrzeża chodnikowe oraz inne modele, których różnorodność pozwoli na perfekcyjne dopasowanie tego elementu do aranżacji każdego ogrodu. My dorzucamy do tego najbardziej opłacalne warunki, takie jak najniższa na rynku cena, ekspresowa dostawa na wskazany przez Ciebie ogród oraz pomoc naszych specjalistów. Tak, jak obrzeża ogrodowe, wyznaczamy betonowe granice pomiędzy wymarzonym ogrodem w rozsądnej cenie, a nieosiągalnymi marzeniami. U nas nie damy Ci przepłacać. Zapraszamy do naszej internetowej hurtowni kostkaGT.

Wymiary obrzeży | ilości na palecie

Producent Produkt Wymiary Ilość na palecie  Waga
Polbruk obrzeże chodnikowe 8 x 25 x 100 cm 36 szt. 1 538 kg
8 x 30 x 100 cm 27 szt. 1 478 kg
obrzeże trawnikowe 6 x 20 x 100 cm 48 szt. 1 316 kg
obrzeże Modern 7 x 28 x 91 cm 24 szt. (*F) 1 014 kg (*F)
obrzeże Endo 8 x 28 x 48 cm 44 szt. (*W) 1 120 kg (*W)
obrzeże Canto 9,5 x 10 x 30 cm 180 szt. (*P) 1 210 kg (*P)
Semmlelrock obrzeże trawnikowe 6 x 20 x 100 cm 52 szt. 1 500 kg
obrzeże chodnikowe 8 x 30 x 100 cm 33 szt. 1 820 kg

*F - oddział Florczaki | *W - oddział Warszawa | *P - oddział Pruszków