Semmelrock obrzeże 6x20x100 szare (52 szt.)

Standardowe obrzeże trawnikowe betonowe Semmelrock. Kolor szary. Wymiary 6 x 20 x 100 cm. Element wzmacniający i stabilizujący nawierzchnię z kostki brukowej (także tę wyżej położoną). Oddziela ścieżki i trawniki na posesji. To trwały, odporny na sól, mróz i dużą wilgotność bloczek, którym oddzielimy dróżki i trawniki od otoczenia. Doskonała cena! Kup online w sklepie kostkaGT. Jeśli interesuje cię inny typ lub kolor obrzeża zerknij tutaj - obrzeża betonowe.

grubość kostki wysokość obrzeża 20 cm
m2 na palcie szt. / paleta 52 szt.
waga palety waga palety 1,5 t
wymiary kostki na palecie wymiary 6 x 20 x 100 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Obrzeże Semmelrock 6 x 20 x 100 - kolor szary (paleta 52 szt.)

Szare obrzeże Standardowe Semmelrock o wymiarach 6 x 20 x 100 cm to element skutecznie zabezpieczający brukowane nawierzchnie. Taki sposób wykończenia znacznie poprawia estetykę terenu. Kolorystyka będzie pasować do otoczenia tworzonego w stylu współczesnym, gdzie przeważają proste bryły o jednolitych spokojnych barwach. Jednak równie dobrze możemy wpleść ją w tło bardziej tradycyjne. Bloczki zostały wykonane z wysokiej jakości betonu, którego nośność bez problemu zniesie ruch pieszy. Sprzedawane są na paletach zawierających po 52 sztuki. W sklepie online kostkaGT gwarantujemy, że cena Wam się spodoba.

Szare obrzeże marki Semmelrock to nie tylko elegancki i estetyczny design, bo to również gwarancja solidności wykonania. Jest odporne na mróz, sól odladzającą i co ważne intensywne opady deszczu, czy wilgoć z podłoża nie zniszczą betonowej struktury. Powierzchnia dzięki hydrofobizacji nie chłonie wody, a wszelkie możliwe wykwity wapienne zostały znacznie zredukowane. Kolejną zaletą jest też łatwe i szybkie układanie barykady z poszczególnych bloczków. Takie wykończenia przydadzą się na przydomowych trawnikach, na tarasie albo na schodach prowadzących do niego.

Semmelrock to pewna firma, która jest powszechnie znanym brukowym specjalistą. Dlatego bez obaw można sięgać po każdy sygnowany tą marką produkt, a obrzeże Standardowe w kolorze szarym jest również jednym z nich. Spełnia europejskie normy PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobaty Techniczne, a poza tym otrzymało europejski certyfikat jakości CE. 

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem obrzeze 6 szare

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm +
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Inny
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Architektura
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Obrzeże
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock obrzeże 6x20x100 szare (52 szt.)

13,90 zł brutto

Semmelrock obrzeże 6x20x100. Szare. 

  •  wysokość: 20 cm
  •  na palecie: 52 szt.
  •  waga palety: 1,50 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także