Semmelrock Mayore 90x90 platino (4,86 m2)

grubość kostki grubość kostki 10 cm
m2 na palcie m2 / paleta 4,86 m2
waga palety waga palety 1,1 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10 x 90 x 90 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Wielki wymiar oraz ponadczasowa, prosta forma w szarym wydaniu. Mayore platino firmy Semmelrock to wielkoformatowa płyta brukowa produkowana w technologii naturalny beton. Wyposażona w inteligentny system Einstein zabezpieczający przed przesuwaniem się płyt. Wytrzymałe i uniwersalne rozwiązanie, które wykorzystać można zarówno jako element dekoracyjny, jak i do utwardzania nawierzchni. W jasnoszarym zabarwieniu oraz bogatej kolorystycznej ofercie Semmelrock Mayore.

Płyty brukowe 90 x 90 cm Semmelrock Mayore w kolorze jasnoszarym (platino)

Praktyczna, wytrzymała, a przy tym niezwykle elegancka. Taka jest właśnie wielkoformatowa płyta brukowa firmy Semmelrock – Mayore platino o grubości 10 cm. Za jej geometryczną formą oraz dużym rozmiarem kryje się modernistyczny charakter. Sprawia on, że doskonale nadaje się do wykończenia przestrzeni wokół budynków, która zdominowana jest przez nowoczesne trendy. Płyta z mikrofazą o gładkiej powierzchni produkowana jest w technologii naturalny beton.

To, co w jej przypadku robi największe wrażenie, to jej format. Kwadratowy kształt 90x90 cm oraz uniwersalna, jasnoszara brawa jest tym, co kochają współcześni projektanci. Minimalistyczne piękno Mayore platino wniesie do aranżacji delikatną elegancję oraz nowoczesny szyk. Wykorzystana do utwardzania nawierzchni lub jako element dekoracyjny, czy to w ogrodzie, czy na podjeździe, niczym kompozycyjna, betonowa klamra zapewni aranżacyjną spójność oraz uzupełni wykańczaną scenerię wokół domu. Jej nośność pozwala na to, by stosować ją w miejscach, gdzie poruszają się auta i piesi. Dzięki inteligentnej technologii klinowania płyt, systemu Einstein, można mieć pewność, że nie będą się przesuwać. Nawet narażone na intensywne użytkowanie oraz duże obciążenia pozostaną na swoim pierwotnym miejscu. Mikrofaza zabezpiecza dodatkowo przed powstawaniem uszkodzeń. Mayore platino jest zatem trwałą, uniwersalną oraz rewelacyjnie prezentującą się płytą brukową, która odnajdzie się zwłaszcza w nowoczesnych realizacjach.

Gdyby można było zobrazować wszystko, co najlepsze w nowoczesnych trendach, przybrałoby ono formę takiej jak ona. Mayore platino firmy Semmelrock, czyli wielkoformatowa płyta brukowa w szarym odcieniu, która betonowo gwarantuje uzyskanie eleganckiego, minimalistycznego efektu.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Mayore platino

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Kwadrat
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Duży
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock Mayore 90x90 platino (4,86 m2)

101,70 zł

Płyta brukowa Semmelrock Mayore 90x90. Platino.

  •  grubość: 10 cm
  •  na palecie: 4,86 m2
  •  waga palety: 1,1 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także