Semmelrock płyta Torenti platino (6,62 m2)

grubość kostki grubość kostki 10 cm
m2 na palcie m2 / paleta 6,62 m2
waga palety waga palety 1,46 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10 x 15 x 45-60 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Płyty Torenti Semmelrock. Gładka prostokątna kostka brukowa dużego formatu o grubości 10 cm. Szara barwa platino powstała w  technologii naturalnego betonu. To idealne wykończenie podjazdów, ścieżek projektowanych w stylu współczesnym lub w klimatach industrialnych. Kamienie dobrze komponują się ze szklanymi i metalowymi elementami. Cena? W hurtowni online kostkaGT czeka Cię niezła okazja, sprawdź! A poza tym, może rzucisz okiem na inne kolory Semmelrock Torenti?

Płyty brukowe Semmelrock Torenti w kolorze jasnoszarym (platino)

Płyty brukowe Torenti Semmelrock mają duży format, kształt prostokąta i gładką pozbawioną fazy powierzchnię. Dzięki technologii naturalnego betonu udało się uzyskać chłodną jasnoszarą barwę platino. Wszystkie te cechy wizualnie wpisują się w kanon, którym podyktowane są typowe nowoczesne trendy, a także industrialna stylistyka. Platino wygląda doskonale wśród dużych przeszkleń, jasnych elewacji lub prostych formą ogrodzeń. Kostki łączone są w zestawy (kombiformy) zawierające 2 różne rozmiary po 7 sztuk z każdego (łącznie 14 elementów).  To wystarcza na wybrukowanie 6,62 m2 powierzchni. Gdzie kupić? Oczywiście u nas, w hurtowni internetowej kostkaGT, bo mamy korzystną ofertę.

Torenti platino Semmelrock to mocny, trwały bruk odporny na ujemne temperatury i sól, którą posypuje się drogi. Płyty są hydrofobizowane, co oznacza, że nie wchłaniają wody opadowej i gruntowej. Ponadto znacznie zostały zmniejszone przebarwienia w postaci wykwitów wapiennych. Producent zadbał także o prawidłowy montaż. Dzięki innowacyjnemu systemowi Einstein poprzez kontrolowane odstępy zabezpieczono kostki przed przesuwaniem na nawierzchni. Tak położony bruk będzie doskonale spełniał swoją funkcję na podjazdach, parkingach, ścieżkach, czy chodnikach.

Semmelrock to marka z wieloletnią tradycją. Znana i poważana w branży brukowej. Ta opinia nie wzięła się znikąd, bo producent przywiązuje uwagę do jakości w zaproponowanych przez siebie rozwiązaniach. W trendach budowlanych jest na bieżąco, co pokazują innowacje, które wprowadza. Tu technika idzie zdecydowanie do przodu. Płyty Torenti Semmelrock spełniając dość restrykcyjne brukowe normy, zostały docenione i otrzymały europejski certyfikat jakości CE. 

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Torenti platino

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Duży
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock płyta Torenti platino (6,62 m2)

98,26 zł

Semmelrock Torenti. Platino.

  •  grubość: 10 cm
  •  na palecie: 6,62 m2
  •  waga palety: 1,46 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png