• -3%
Semmelrock Mayore 90x90 luce nero (4,86 m2)

grubość kostki grubość kostki 10 cm
m2 na palcie m2 / paleta 4,86 m2
waga palety waga palety 1,1 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10 x 90 x 90 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Mayore luce nero to wielkoformatowa płyta brukowa produkowana przez firmę Semmelrock. Barwiona na ciemny, ekstrawagancki kolor, który zapewnia betonową łatwość w utrzymaniu w czystości. Opatentowany system Einstein sprawia, że płyty pozostają na swoim miejscu i nie przesuwają się. Płyta hydrofobizowana z mikrofazą. Trwałe rozwiązanie doskonałe do wykorzystania w aranżacjach nowoczesnych. Różne wersje kolorystyczne płyt Semmelrock Mayore znajdziesz na kostkaGT.

Płyty brukowe 90 x 90 cm Semmelrock Mayore w kolorze ciemnografitowym (luce nero)

Produkowana w technologii błyszczącej Mayore luce nero firmy Semmelrock to płyta brukowa w awangardowym, betonowym wydaniu. Jej ciemny, grafitowy odcień oraz gładka powierzchnia to idealny wykończeniowy zestaw. Sprawdzi się funkcjonalnie oraz elegancko zarówno jako element dekoracyjny, jak i materiał na nawierzchnię. Szczególnie tam, gdzie dominują nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania aranżacyjne.

Dla osób, które poszukują utwardzającego nawierzchnię rozwiązana, które wprowadzi do realizacji nutkę aranżacyjnego szaleństwa, polecamy płytę, taką jak ona. Mayore luce nero o ciemnej barwie oraz dużym formacie. Praktyczna, gdyż jej kolor minimalizuje ryzyko zabrudzenia. Funkcjonalna – bo wykorzystać ją można w różnych miejscach i na wiele sposobów. Elegancka, a to dzięki jej ponadczasowej, minimalistycznej formie, eleganckiemu charakterowi oraz barwie, który komponuje się z wieloma innymi kolorami. Jej imponujący wymiar 90x90 cm oraz grubość 10 cm pozwala na zastosowanie w miejscach ruchu kołowego oraz pieszego. Opatentowany system Einstein chroni dodatkowo przed przesunięciem się elementów. To dodatkowa gwarancja na to, że z betonową pewnością sprawdzi się nawet tam, gdzie pojawia się znacznie większe obciążenie.

Wielki format oraz ciemne zabarwienie to sposób Mayore luce nero firmy Semmelrock na wprowadzenie do aranżacji nieco betonowej ekstrawagancji. Bo czasami to, czego potrzebuje utwardzana nawierzchnia to dekoracyjna prostota, kompaktowość oraz minimalizm. Mayore luce nero to gwarancja nowoczesnego, eleganckiego efektu oraz aranżacyjnej harmonii. Na płytę beton nie pożałujesz.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Mayore luce nero

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Kwadrat
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Duży
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Grafity

Semmelrock Mayore 90x90 luce nero (4,86 m2)

116,48 zł
120,08 zł

Płyta brukowa Semmelrock Mayore 90x90. Luce Nero.

  •  grubość: 10 cm
  •  na palecie: 4,86 m2
  •  waga palety: 1,1 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także