Semmelrock płyta Torenti luce nero (6,62 m2)

grubość kostki grubość kostki 10 cm
m2 na palcie m2 / paleta 6,62 m2
waga palety waga palety 1,46 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10 x 15 x 45-60 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Płyty Torenti Semmelrock. Bruk wielkoformatowy o grubości 10 cm, barwiony technologii błyszczącej na ciemnografitowy kolor luce nero. Do tego gładka niefazowana powierzchnia, foremny kształt, czyli cechy typowo nowoczesnych aranżacji. Tą trwałą, mocną kostką obudujemy podjazdy, ścieżki na posesjach prywatnych lub wokół obiektów publicznych. Gdzie kupić? Sklep internetowy kostkaGT to idealne miejsce. Ale najpierw zapoznaj się z całą kolekcją brukowych płyt Semmelrock Torenti.

Płyty brukowe Semmelrock Torenti w kolorze ciemnografitowym (luce nero)

Płyty brukowe Torenti Semmelrock to rozwiązanie w sam raz dla tych, którzy uwielbiają minimalizm i nowoczesne proste bryły foremne wokół siebie. Duże gładkie prostokąty bez fazy w kolorze ciemnego grafitu luce nero powstały przy wykorzystaniu techniki błyszczącej. Ich design zdecydowanie wpasuje się stylistykę współczesną lub industrialne wykończenia. Na palecie w kombiformach (zestawach) dostępne są 2 rozmiary po 7 szt. płyt o grubości 10 cm. Zawartość jednej palety pokrywa powierzchnię 6,62 m2. Jeśli chodzi o koszty, to mamy niespodziankę. W sklepie internetowym kostkaGT zamówicie towar w doskonałej cenie. Warto!

Montaż? Bez obaw. Płyty zaopatrzono w system Einstein zabezpieczający przed przesuwaniem elementów, który pomaga zachować prawidłowe odstępy między nimi. Torenti to bruk, który przetrzyma mrozy. Jest niewrażliwy na działanie soli odladzającej. Powierzchnię poddano hydrofobizacji, dzięki czemu stała się wodoodporna. W ten sposób zredukowano również psujące wygląd kostek wykwity wapienne. Model ze względu na doskonałą nośność wytrzyma nawet ruch samochodowy ciężki. Można wykorzystać go jako budulec na podjazdy, parkingi, a poza tym na ścieżki, czy chodniki.

Torenti Semmelrock to godna zaufania inwestycja budowlana. Dlaczego? Płyty zyskały wiele pochlebnych opinii nabywców, ale na tym nie koniec. Ich jakość została potwierdzona europejskim certyfikatem CE. Produkt spełnia też restrykcyjne normy i Aprobaty techniczne PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198. Firma dba o dobre imię i od lat widnieje w czołówce najlepszych brukowych specjalistów.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Torenti luce nero

Opis

Grubość / Wysokość
10 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Duży
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Grafity

Semmelrock płyta Torenti luce nero (6,62 m2)

114,35 zł

Semmelrock Torenti. Luce Nero.

  •  grubość: 10 cm
  •  na palecie: 6,62 m2
  •  waga palety: 1,46 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także