Semmelrock Lundo 6 cm sombra (11,5m2)

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 11,5 m2
waga palety waga palety 1,59 t
wymiary kostki na palecie wymiary 6 x 15-30 x 20 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Kostka brukowa w ciemnografitowym, eleganckim wydaniu oraz nieograniczonych utwardzających możliwościach to właśnie ona, Lundo sombra firmy Semmelrock. Z nią nie musisz bać się o aranżacyjne faux-pas oraz trudności z utrzymaniem w czystości. Taka kostka betonowa, jak ona, zapewni najwyższe wykończeniowe standardy oraz zaoszczędzi widma częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Kilkoma słowami – wygodna, elegancka i oryginalna. Trzy razy kostkowe „tak. Zobacz więcej opcji kolorystycznych Semmelrock Lundo.

Kostka brukowa Semmelrock Lundo 6 cm w kolorze ciemno-grafitowym (sombra)

Lundo sombra o grubości 6 cm firmy Semmelrock to rewelacyjna kostka brukowa, której ciemnografitowy kolor oraz ponadczasowy kształt pozwalają na wiele utwardzających możliwości. Wykazująca odpowiednią do wszechstronnego zastosowania nośność kostka jest trwałym, funkcjonalnym oraz bardzo atrakcyjnie prezentującym się rozwiązaniem, który bez cienia betonowych wątpliwości wykorzystać można w miejscach ruchu pieszego, jak i kołowego.

Pasująca do każdej aranżacji kostka to już nie tylko utwardzające marzenie. Lundo sombra, produkowana w technologii naturalny beton jest tą, która odnajdzie się estetycznie w każdym aranżacyjnym zestawieniu. A wszystko to dzięki jej prostemu, geometrycznemu kształtowi, uniwersalnej barwie oraz trzem, różnym formatom 15x20, 20x20, 30x20 cm. Różnorodność wymiarów pozwala na tworzenie geometrycznych wzorów oraz atrakcyjnych elementów dekoracyjnych. Stąd też doskonale sprawdzi się w przypadku minimalistycznych kompozycji w aranżacjach nowoczesnych, jak i na posesjach bardziej tradycyjnych, gdzie proste linie i kąty zastępują bardziej ekstrawaganckie wzory. Decydując się na Lundo Sombra zyskujesz również pewność, że zachowa ona odporność na uszkodzenia oraz odpryski, dzięki powierzchni z mikrofazą. A na utwardzający dodatek – gładka powierzchnia, która w duecie z ciemnym kolorem dodaje nie tylko elegancji, ale i znacznie ułatwia utrzymanie kostki w czystości.

To, co można o niej rzec, to betonowa piękność w ciemniejszym wydaniu. Lundo sombra firmy Semmelrock rewelacyjnie sprawdzi się jako utwardzające nawierzchnię rozwiązanie niezależnie od stylu oraz miejsca. Bo wszędzie prezentuje się niezwykle elegancko oraz zapewnia maksimum funkcjonalności.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Lundo sombra

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
11,50 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Grafity

Semmelrock Lundo 6 cm sombra (11,5m2)

43,69 zł

Kostka brukowa Semmelrock Lundo 6 cm. Sombra.

  •  grubość: 6 cm
  •  na palecie: 11,50 m2
  •  waga palety: 1,59 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także