• -7%
Semmelrock Pavimo 6 cm sombra (10,8 m2)

Pavimo sombra Semmelrock. Gładka kostka brukowa średniego formatu o grubości 6 cm. Ciemnografitowy odcień sombra to klasyczna i jednocześnie nowoczesna elegancja nadająca otoczeniu wyrazisty charakter. To idealne wykończenie miejskich zabudowań – placów, pasaży, tarasów, dziedzińców, jak i również przydomowych podjazdów i ścieżek. Świetnie wygląda w aranżacjach ogrodowych w połączeniu z zielenią. To produkt, którego cena pozytywnie zaskakuje. Szukaj go w sklepie online kostkaGT. Mało kolorów? Zobacz inne z całej gamy kostki brukowej Semmelrock Pavimo.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 10,8 m2
waga palety waga palety 1,5 t
wymiary kostki na palecie wymiary 10-21 x 14 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Semmelrock Pavimo sombra - gładka kostka brukowa 6 cm w kolorze grafitowym

Kostka brukowa Pavimo o stylowej ciemnografitowej barwie sombra to kompromis między klasyką a współczesnością. Idealny dla wciąż niezdecydowanych, nadaje swoistego charakteru otoczeniu. Bruk ma gładką powierzchnię. Dostępny w kombiformach [różne rozmiary] zawiera 49 szt. kostek w 7 rozmiarach. Wielkości w zestawie zostały zebrane tak, aby ułatwić tworzenie wzorów. Całość pokrywającą powierzchnię 10,8 m2 umieszczono na palecie, którą można zamówić w hurtowni kostkaGT. Dlaczego tam? Bo to gwarancja szybkiej bezpiecznej dostawy i wyjątkowo niska cena.

Pavimo sombra Semmelrock to elementy średniej wielkości odporne na działanie ujemnych temperatur. Bardzo ważnym jest też fakt, że nie są wrażliwe na sól do odladzania. Jak już jesteśmy przy właściwościach, to nie można pominąć bardzo niskiej nasiąkliwości kostki, a wszystko za sprawą hydrofobizacji [odpychanie wody]. Dzięki niej również udało się pozbyć nieestetycznych wykwitów wapiennych z brukowej powierzchni. Zastosowania? Różnorodne! Ułożymy kostkę na podjazdach, chodnikach, a w ogrodzie wykończymy nią alejki, grill albo zbudujemy stylowe miejsce na drewno. Materiał nadaje się również do zabudowy miejsc publicznych tj. pasaży, placów, czy dziedzińców.

Same superlatywy, które tu przedstawiliśmy, to nie są obietnice bez pokrycia. Wystarczy prześledzić opinie o produkcie, a tych pozytywnych zdecydowanie nie brakuje. Na potwierdzenie śpieszymy z informacją, że Pavimo sombra Semmelrock otrzymała certyfikat CE i spełnia europejskie normy PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobaty Techniczne.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Pavimo 6 sombra

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Mały / Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
10,8 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Grupy kolorystyczne
Grafity

Semmelrock Pavimo 6 cm sombra (10,8 m2)

40,07 zł
43,09 zł

Kostka brukowa Semmelrock Pavimo 6 cm. Sombra (ciemny grafit). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 10,8 m2
  • waga palety: 1,5 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także