• -5%
Semmelrock Linero 6 cm silva (11,25 m2)

Płyta brukowa w dużym formacie oraz rewelacyjnym, unikalnym odcieniu. Linero silva firmy Semmelrock to produkowana w technologii Colorstripe kostka o fantastycznie prezentującym się na nawierzchni melanżu grafitu oraz szarości. Doskonała betonowa jakość oraz minimalistyczny format sprawia, że jest trwałym oraz uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko wokół domu. Przygotowaliśmy również więcej wersji kolorystycznych Semmelrock Linero. Warto spojrzeć.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 11,25 m2
waga palety waga palety 1,46 t
wymiary kostki na palecie wymiary 25 x 37,5 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Płyta brukowa gładka Semmelrock Linero 6 cm kolor silva szaro-grafitowy

Fantastycznie prezentujące się utwardzające rozwiązanie, szczególnie w przypadku większych powierzchni – co nie znaczy, że i na tych mniejszych wyglądać będzie mniej atrakcyjnie. Kostka brukowa Linero silva firmy Semmelrock w dużym formacie, której wymiary wynoszą 37,5x25 cm. Dedykowana szczególnie tam, gdzie liczy się gustowny, nieszablonowy wygląd oraz maksymalna funkcjonalność. Jej praktyczna i prosta forma to idealny sposób na uzyskanie eleganckiej nawierzchni – w każdym wymiarze.

Linero silva ma gładką powierzchnię wzbogaconą mikrofazą oraz hydrofobizacją (odpycha wodę). Dzięki temu zachowuje swój betonowy, wyjątkowy urok nawet po mroźnej zimie oraz sypanych na nią kilogramów soli. Płyty brukowe wyposażone są w dystanse, co gwarantuje znacznie sprawniejsze układanie kolejnych elementów. Typowa grubość dla materiałów o nośności odpowiedniej dla ruchu kołowego (6 cm) sprawia, że wykorzystać ją można na każdego typu powierzchni na posesji. Zarówno do wytyczenia ścieżek, czy tarasów, jak i wybrukowania parkingów oraz podjazdów. Linero silva produkowana jest w technologii colorflow, w wyniku której uzyskuje swój unikalny kolor. Oryginalny melanż szarości z grafitem sprawia, że doskonale wpisuje się w minimalistyczne trendy, wnosząc do aranżacji rozjaśniające tony.

Jeśli chcesz, by przestrzeń wokół twojego domu prezentowała się tak oryginalnie, jak żadna inna, pomoże ci w tym kostka brukowa w dużym formacie. Linero silva firmy Semmelrock oraz jej niepowtarzalny szaro-grafitowy kolor odmieni każdą przestrzeń dodając jej elegancji oraz wyrazistego charakteru.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Linero 6 silva

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Średni / Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
11,25 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock Linero 6 cm silva (11,25 m2)

51,82 zł
54,55 zł

Płyta brukowa Semmelrock Linero 6 cm. Silva (szaro-grafitowy). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 11,25 m2
  • waga palety: 1,46 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także