Polbruk Nostalite 6 cm czerwony (11,4 m2)

Gładka kostka brukowa na czerwono w tradycyjnym formatowym wydaniu. Nostalite Klasyka firmy Polbruk. Trzy wymiary pozwalają na jej indywidualne dopasowanie do tworzonych utwardzających realizacji. Zaokrąglone krawędzie nadają jej subtelnego uroku. Przeznaczona do zabudowy nawierzchni ruchu lekkiego. Doskonale sprawdzi się w przypadku tradycyjnych aranżacji. Porównaj wszystkie dostępne kolory Polbruk Nostalite w naszej ofercie.

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta (11,40) m2
waga palety waga palety (1,56) t
wymiary kostki na palecie wymiary 9-12 x 12 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Kostka brukowa Polbruk Nostalite 6 cm w kolorze czerwonym | linia Klasyka

Czerwona kostka brukowa we współczesnym wydaniu klasycznego formatu. Nostalite z linii Klasyka firmy Polbruk. Perfekcyjny sposób na wykończenie nawierzchni tradycyjnie wzniesionych domostw i dworków. Kupisz ją w trzech wymiarach: 9x12, 12x12, 18x12 cm. Grubość 6 cm pozwala na zastosowanie jej na nawierzchniach eksploatowanych przez osobowe auta oraz pieszych.

Nostalite Klasyka w czerwieni jest ciepła. Jest elegancka. A do tego wyposażona w betonowy pakiet rewelacyjnych właściwości. Odporna na negatywny wpływ warunków pogodowych daje pewność, że swoje walory zachowa przez bardzo długi czas. I to niezależnie od tego, jak długo wystawiona jest na ich oddziaływanie. Bardzo duża wytrzymałość oraz nośność sprawia, że niestraszne jej osobowe auta. Spełni swoje funkcje wszędzie tam, gdzie docierają piesi. Bardzo efektownie prezentować się będzie w kolorystycznym duecie w ogrodach, z zieloną roślinnością. W połączeniu z ciepłymi, jasnymi odcieniami elewacji stworzy harmonijną, wyszukaną aranżację. Sprawdzi się nie tylko wokół domu i na podjazdach, ale i w miejscach o znacznie większym natężeniu ruchu. Na ścieżkach w parku, czy prowadząc przez miejski plac, stworzy przestrzeń o najwyższych utwardzających standardach.

Bo czerwona, klasyczna kostka ma niepowtarzalny brukowy urok. Dlatego zdecyduj się na Nostalite Klasyka firmy Polbruk w tym właśnie odcieniu i zaskocz wszystkich klasyczną aranżacją, zachwycającą swoim ciepłym urokiem. Najtaniej znajdziesz ją właśnie u nas, internetowej hurtowni kostkaGT.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

POL Nostalite 6 cm czerwony

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
11,40 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Czerwienie

Polbruk Nostalite 6 cm czerwony (11,4 m2)

34,65 zł brutto

Kostka brukowa Polbruk Nostalite 6 cm. Czerwona. Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 11,40 m2
  • waga palety: 1,56 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Polbruk liczy sobie 73,80 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także