Pozbruk Bruk 6 cm melanż letni (10 m2)

Bruk 6 cm melanż letni (czerwono-brązowo-żółty) Pozbruk. Średniej wielkości ryflowane kwadraty i prostokąty o wyglądzie starobruku. Paleta pokrywa 10 m2 nawierzchni. Produkt mrozoodporny, antypoślizgowy, odporny na UV i zabrudzenia. Doskonała cena!

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 10 m2
waga palety waga palety 1,38 t
wymiary kostki na palecie wymiary 15 x 10-21 x 6 cm
powierzchnia gładka struktura ryflowana (antypoślizgowa)
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Bruk 6 cm melanż letni (czerwono-brązowo-żółty) Pozbruk o wymiarach 15 x 15 i 22,5 x 15 cm to ozdobne kwadraty i prostokąty przypominające starobruk. Atrakcyjny design dopełnia mieszanka ciepłych kolorów. Paleta w 1 warstwie zawiera zestaw 36 szt. (po 18 szt. kwadratowych  i prostokątnych kostek) i wystarcza na 10 m2 nawierzchni. Produkt marki Pozbruk to pewnik w atrakcyjnej cenie. Skąd to wiemy? W naszej hurtowni online kostkaGT znajdziecie tę serię, zapraszamy po więcej informacji. 

Kostka brukowa Pozbruk Bruk 6 cm kolor czerwono-żółto-brązowy (melanż letni) | cena, wymiary

Omówmy właściwości, a te są naprawdę niezłe. W zasadzie linia Bruk ma wszystkie cechy, które powinna mieć dobrej jakości kostka brukowa. Pozbruk w produkcji stosuje nowoczesne metody – nanotechnologię i zabezpieczenia hydrofobowe H-Plus. W efekcie kostki mają zredukowaną nasiąkliwość, zwiększoną odporność na mróz, promieniowanie UV. Powierzchnia nimi wykończona nie porasta mchem, czy innymi mikroorganizmami, nie przyjmuje plam, przez co łatwiej ją doczyścić. Ryflowana struktura zapewnia antypoślizgowość. 

Pod względem wytrzymałości na nacisk seria Bruk nadaje się zarówno do zabudowy przy ruchu pieszym, jak i kołowym. Grubość 6 cm będzie odpowiednia przy obciążeniach ok. 135 kg/m2. Zatem kostki nadadzą się na podjazdy, parkingi lub jako wypełnienie otoczenia wokół domu. Chcemy taras z kostki, a może schodki – czemu nie? Oczywiście nie można zapomnieć o ogrodach, tu również Bruk melanż letni znajdzie zastosowanie. Zaciekawiliśmy propozycją? To zapraszamy do kontaktu.

Poz Bruk 6 mel let

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Mały / Średni
Kaucja zwrotna za paletę
Pozbruk - 73,80 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Czerwienie

Pozbruk Bruk 6 cm melanż letni (10 m2)

57,37 zł

Kostka brukowa Pozbruk Bruk. 6 cm. Melanż letni.

  •  grubość: 6 cm
  •  na palecie: 10,00 m2
  •  waga palety: 1,38 t

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także