• -6%
Semmelrock Lundo 6 cm silva (11,5m2)

grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 11,5 m2
waga palety waga palety 1,59 t
wymiary kostki na palecie wymiary 6 x 15-30 x 20 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Ekstrawaganckie, utwardzeniowe rozwiązanie, które podniesie standard każdej aranżacji. Jedna z najbardziej atrakcyjnych kostek brukowych o niespotykanej jasnej barwie. Lundo silva w kolorze szaro – grafitowym oraz nośności pozwalającej na wszechstronne zastosowanie.  Doskonała do projektów nowoczesnych na posesjach prywatnych, jak i w miejscach publicznych. Doskonale wkomponuje się także w tradycyjne aranżacje, dodając betonowej elegancji. Zapoznaj się z wszystkimi odcieniami znajdującymi się w bogatej palecie kostek Semmelrock Lundo.

Kostka brukowa Semmelrock Lundo 6 cm w kolorze szaro-grafitowym (silva)

Taka kostka brukowa to spełnienie aranżacyjnych marzeń. Produkowana przez firmę Semmelrock Lundo silva to jedna z tych kostek, które wniosą na posesję powiew betonowej świeżości. Szaro – grafitowy kolor to niespotykane barwne połączenie, które doskonale sprawdzi się w przypadku utwardzania nawierzchni zarówno wokół domu, jak i w ogrodzie.

Lundo silva to kostka o prostych geometrycznych kształtach oraz gładkiej powierzchni ze złotym środkiem między fazowymi wariantami, czyli mikrofazą. Oznacza to, że ma delikatnie złagodzone brzegi, dzięki czemu zyskuje odporność na odpryski oraz powstawanie uszkodzeń. Kostka betonowa, jaką jest Lundo silva to rozwiązanie awangardowe, które dzięki swojemu niespotykanemu, szaro – grafitowemu odcieniowi, pozwala na tworzenie nieszablonowych realizacji.  Jej nośność (6 cm grubości) sprawia, że bez cienia kostkowej wątpliwości wyłożona być może dosłownie wszędzie – bo nie tylko w miejscach, gdzie chodzą piesi, ale i tam, gdzie na krótszą lub dłuższą chwilę zaparkuje maszyna na czterech kołach. Lundo silva to produkt dostępny w trzech wymiarach: 30x20, 20x20 oraz 15x20 cm, które pakowane są w tzw. kombiformie (wszystkie trzy wymiary na jednej warstwie – kolejno 10/10/5 sztuk).

Wystarczy jedno spojrzenie, by zapomnieć o każdej innej. Kostka brukowa Lundo silva firmy Semmelrock jest niczym uosobienie kostkowej elegancji. Wyjątkowy, jasny odcień o barwach szarości i grafitu, doskonała jakość oraz nieskończone aranżacyjne możliwości. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego do utwardzenia nawierzchni, to właśnie znalazłeś.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Lundo silva

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Jednakowe
Format
Średni
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Melanż / różnorodny
Grupy kolorystyczne
Grafity

Semmelrock Lundo 6 cm silva (11,5m2)

45,59 zł
48,50 zł

Kostka brukowa Semmelrock Lundo 6 cm. Silva.

  •  grubość: 6 cm
  •  na palecie: 11,50 m2
  •  waga palety: 1,59 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także