• -6%
Semmelrock Senso Grande sombra (9,6 m2)

Płyta brukowa wykonana w technologii naturalny beton, która zachwyca swoim elegancką, uniwersalną formą oraz zawsze modnym, szarym kolorem. Senso Grande platino Semmelrock to płyta betonowa o grubości 8 cm, którą wykorzystać można zarówno na posesjach prywatnych, jak i tych użyteczności publicznej. W ogrodach podkreśli okalającą ją roślinność, a na ścieżkach oraz podjazdach stworzy spójną, elegancją przestrzeń, eksponującą bryłę budynku. Stosuj ją ograniczeń i ciesz się jej niepowtarzalnym urokiem, bo zdecydowanie jest tego warta. Kliknij po więcej rodzajów Semmelrock Senso Grande.

grubość kostki grubość kostki 8 cm
m2 na palcie m2 / paleta 9,60 m2
waga palety waga palety 1,76 t
wymiary kostki na palecie wymiary 40-60 x 40 x 8 cm
powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa monokolor (jednolity)

Duże płyty brukowe Semmelrock Senso Grande platino 8 cm kolor szary

Jeśli chcesz, by przestrzeń wokół twojego domu była niczym utwardzające dzieło sztuki, trafiłeś w dobre kostkowe miejsce. Senso Grande platino to produkt kombi, który pakowany jest na paletach, a w każdej warstwie znajdują się jego dwa wymiary – 60 x 40 cm oraz 40 x 40 cm (na palecie 9,60 m2). Duży format oraz szara, zawsze modna barwa to utwardzająca recepta na to, by z kostki betonowej stworzyć elegancką, spójną z architekturą przestrzeń. Grubość 8 cm gwarantuje to, że wytrzyma w miejscach o zwiększonej wagowo eksploatacji. Stąd też rewelacyjnie utwardzi krótkie i szerokie ścieżki, jak i długie, wąskie podjazdy oraz rozległe parkingi – co to oznacza? Że poza tym, że na prywatnych posesjach, bez cienia aranżacyjnych wątpliwości wykorzystać ją można również w przestrzeni użyteczności publicznej. Doskonale odnajdzie się także w ogrodach, podkreślając wszechobecną zieleń.

Duży format w eleganckim szarym wydaniu, czyli kostka brukowa Senso Grande platino firmy Semmelrock. Produkowana w technologii naturalny beton, gwarantującej rezygnację z jakichkolwiek zbędnych niebetonowych dodatków. Klasyczny, minimalistyczny kształt prostokąta kostki Senso Grande daje nieskończone możliwości wykorzystania nie tylko w różnych miejscach, ale i każdym aranżacyjnym stylu.

Patrząc na nią, nie można oprzeć się wrażeniu, że łączy w sobie wszystko, co najlepszej niesie ze sobą klasyka i nowoczesność. Senso Grande platino firmy Semmelrock jest dzięki temu wszechstronnym, utwardzającym materiałem, który zachwyca swoimi walorami, jakością oraz funkcjonalnością. Taka kostka brukowa to skarb, który rewelacyjnie wykończy każdą aranżację. Możesz być tego pewien.

Wymiary i ilości na palecie - kliknij tu.

Sem Senso Grande platino

Opis

Grubość / Wysokość
8 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Prostokąt / Kwadrat
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Duży
Ilość m2 lub szt. na palecie
9,6 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Styl
Jednolity kolor
Grupy kolorystyczne
Szarość i biel

Semmelrock Senso Grande platino (9,6 m2)

52,86 zł
56,23 zł

Płyta brukowa Semmelrock Senso Grande 8 cm. Platino (szara). Gładka.

  • grubość: 8 cm
  • na palecie: 9,6 m2
  • waga palety: 1,76 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także