Semmelrock Ritano marrone 6 cm (9,71m2)
grubość kostki grubość kostki 6 cm
m2 na palcie m2 / paleta 9,71 m2
waga palety waga palety 1,35 t
wymiary kostki na palecie wymiary

6,8-11x9,2x6 cm

powierzchnia gładka struktura gładka
rodzaj koloru barwa multikolor (melanż)

Kostka brukowa Semmelrock Ritano 6 cm marrone bez fazy

Najwyższej jakości kostka brukowa Semmelrock o grubości 6 cm i wymiarach  11 x 9,2 cm, 8,7 x 9,2 cm, 6,8 x 9,2 cm, 10,2 x 9,2 cm, 7,5 x 9,2 cm zaprojektowana z myślą o podjazdach i ścieżkach. Ritano marrone wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii wpływających na wysoką trwałość i oryginalny efekt wizualny. Kolekcja Ritano dostępna w kombiformie (zestawie różnych rozmiarów w jednej serii) umożliwia tworzenie niebanalnych wzorów w znacznie krótszym czasie i przy niewielkim ryzyku straty materiału. Ritano Marrone idealnie podkreśli charakter przestrzeni w klasycznym stylu, tworząc spójną kompozycję z naturalnym drewnem czy elementami z kamienia.

Kolekcja Semmelrock Ritano marrone - nowoczesna technologia barwienia i wyjątkowa trwałość

Ritano marrone w ciepłym, naturalnym odcieniu brązu urzeka niezwykłym designem dzięki zastosowaniu technologii Colorflow. Specjalnie opracowana metoda barwienia nadaje wrażenie głębi poprzez przenikanie różnych tonów, co znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne. Produkt wyróżnia się oryginalnym designem, a także ponadprzeciętną trwałością. Kostki Ritano marrone poddano procesowi hydrofobizacji, co pozwala ograniczyć wchłanianie wilgoci, zwiększając odporność na mróz, sole odladzające i zabrudzenia powierzchniowe. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala cieszyć się estetycznym wyglądem kostki przez wiele lat. Bezfazowy model o gładkich krawędziach oraz odstępniki blokowe ułatwiają układanie kostki i umożliwiają uzyskanie idealnie równej powierzchni, zwiększając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ritano marrone to doskonała propozycja dla ceniących najwyższą jakość wykonania i nietuzinkowy efekt wizualny.

Sprawdź ofertę kostek brukowych z kolekcji Ritano dostępnych w sklepie internetowym kostkaGT w konkurencyjnych cenach i skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością pomogą dopasować rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. 

Sem Ritano 6 marrone

Opis

Grubość / Wysokość
6 cm
Faktura / struktura
Gładka
Kształt
Trapez
Rozmiary na palecie
Różne
Format
Mały / Średni
Ilość m2 lub szt. na palecie
9,71 m2
Kaucja zwrotna za paletę
Semmelrock - 67,65 zł
Rodzaj (kostkaGT)
Kostka brukowa
Grupy kolorystyczne
Beże i brązy

Specyficzne kody

EAN13
2800000168162

Semmelrock Ritano marrone 6 cm (9,71m2)

46,70 zł

Kosta brukowa Semmelrock Ritano 6 cm. Marrone (brązowo-czerwona). Gładka.

  • grubość: 6 cm
  • na palecie: 9,71 m2
  • waga palety: 1,35 t

Do kostki doliczamy kaucję zwrotną za paletę. Semmelrock liczy sobie 67,65 zł. Gdy zwrócisz palety (w czym pomagamy) - odzyskasz kaucję.

 
Możliwa dostawa lub odbiór własny. Dzwoń 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także